Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

3 minutes ago, Ted said:

mislim da u ovoj ligi neće biti puštanja i opuštanja. niko ovde neće dolaziti da odradi posao i zajebava se. tako da su mi bez veze priče da će Oly, Real i Barsa da dolaze ovde u izletničkim varijantama, laganijemm ritmu, da će nešto da kalkulišu isl. kao što ni taj Panatinaikos neće da dolazi u poslednjm kolu na rekreaciju.

 

ovde je jedini benefit da budeš na nekom od prva četiri mesta, zbog domaćeg terena. nije toliko bitno ko će biti prvi a ko četvrti, pošto taj prvi neće imati ništa lakšeg protivnika od četvrtog. može da se desi da ima i zajebanijeg.

Tačno, no ne treba smetnuti sa uma da smo u onoj sezoni izbacili tada moćni Makabi iako su oni imali prednost domaćeg terena.

 

Tako da, ukoliko se uguramo u top 8,  a mislim da će to biti jako teško, ništa nije nemoguće.

Link to comment

meni deluje da će makabi da se izdvoji kao 6. a da ćemo krug praviti mi baskonija i žalgiris

 

verovatno ću sledeće nedelje misliti drugačije

:fantom:

 

Link to comment
10 minutes ago, BWA said:

Tačno, no ne treba smetnuti sa uma da smo u onoj sezoni izbacili tada moćni Makabi iako su oni imali prednost domaćeg terena.

 

Tako da, ukoliko se uguramo u top 8,  a mislim da će to biti jako teško, ništa nije nemoguće.

 

biće vraški teško, pošto je krajnje neizvesno koliko ćemo još puta moći da ponovimo partije na najvišem nivou. a upravo to će nam trebati, s obzirom da raspored kao da nam je Čović lično pravio

 

na nesreću tu se sad ubacuje i ova šugava aba i utakmice protiv Zvezde, Budućnosti i Cedevite u nizu, faktički jedine tri ekipe prtiv kojih moraš nešto da se cimaš. kao da nam je Čović lično pravio raspored

 

da nema ovih utakmica u abi, ili da možemo da ih igramo sa nekakvim juniorima ili rezervama (da imamo licencu) mislim da bi nam šanse bile iznad 50%. ovako, bojim se da će zamor materijala da dođe do izražaja, pa ćemo na nekim od presudnih tekmi biti kao izduvan balon. ovde smo i sami krivi, previsok poraz od Zvezde u abi i zajebavanje sa Cadevitom. samo Cedevitu da smo dobili, sad bi mogli da tankujemo barem jednu od tekmi, Cedevita ili Budućnost.

Edited by Ted
Link to comment

Jbg, Evroliga je takvo takmicenje, ne mozes u top 8 samo sa pobedama protiv Albe, Zvezde i Asvela, moras da pobedis i neku od azdaja. Efes je nama mec lopta.

Link to comment
20 minutes ago, Ted said:

 

biće vraški teško, pošto je krajnje neizvesno koliko ćemo još puta moći da ponovimo partije na najvišem nivou. a upravo to će nam trebati, s obzirom da raspored kao da nam je Čović lično pravio

 

na nesreću tu se sad ubacuje i ova šugava aba i utakmice protiv Zvezde, Budućnosti i Cedevite u nizu, faktički jedine tri ekipe prtiv kojih moraš nešto da se cimaš. kao da nam je Čović lično pravio raspored

 

da nema ovih utakmica u abi, ili da možemo da ih igramo sa nekakvim juniorima ili rezervama (da imamo licencu) mislim da bi nam šanse bile iznad 50%. ovako, bojim se da će zamor materijala da dođe do izražaja, pa ćemo na nekim od presudnih tekmi biti kao izduvan balon. ovde smo i sami krivi, previsok poraz od Zvezde u abi i zajebavanje sa Cadevitom. samo Cedevitu da smo dobili, sad bi mogli da tankujemo barem jednu od tekmi, Cedevita ili Budućnost.

To protiv Cedevite mi stvara nagon za povraćanje.

Najodvratniji klub u ABA ikad, s kojom se konstantno mučimo.

Nadam se da ćemo ih u BG isprasiti kako treba. 

Link to comment

Ima tri. Taj najodvratniji ima i tim B, a ne treba zaboraviti ni ogavni crnoorkovski drzavni projekat samo zato sto Buducnost danas nema rezultatskih uspeha, niti se u nju sipa kao nekada.

  • +1 2
Link to comment

Meni Cedevita gotivan tim, jesu Slovenci malo paljevine i to iritira na terenu, ali koliko se secam nikad nije bilo incidenata ni u Ljubljani ni u Beogradu, pa ni u Zagrebu dok su bili - tad su bili cak i gotivniji, minus Nolan Smit govnar pokvareni.

Link to comment

kako iz danasnje perspektive deluje nerealno da su cedevita i cibona mogle usred beograda da sruse vecite i odigraju medjusobno finale.

tada su roman lisac i sidro sebi potpisali smrtnu presudu, a liga dosla u prave ruke.

Edited by Nikodije
  • +1 2
Link to comment
11 hours ago, BWA said:

To protiv Cedevite mi stvara nagon za povraćanje.

Najodvratniji klub u ABA ikad, s kojom se konstantno mučimo.

Nadam se da ćemo ih u BG isprasiti kako treba. 

 

 

Osim sto vas redovno pobjedjuju ima li jos neki razlog zasto su odvratni?

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...