Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

15 minutes ago, johan nagel said:

Проблем је што барем мени Нанели не делује као тип којег ће ово нешто посебно да подигне. Ценим да ће пре да настави у свом топло хладно фазону у зависности колико му се игра тог дана без обзира на име противника.

 

Pa da. Igra promenljivo, kao i veci deo ekipe, samo kad odigra slabo 1 ili 2 utakmice zaredom krece prica o nekakvom kanalu, ali cela sezona mu je toplo-hladno. Kad pogledas statistiku, skoro 60% za 3 u ABA, sasvim solidnih 37% u EL, u proseku daje 8-9 poena, za minutazu koju ima u napadu generalno isporucuje.

Link to comment

To kad pogledas statistiku, a onda pogledas utakmicu u cetvrtak i vidis da je odbio tri otvorene trojke i kretao u neke prodore kojima nas je uvodio u problem. Zasluzeno je popio klupu i vise se nije vracao. On nema slabije utakmice, to su utakmice na kojima se ne pojavi, koje igra bez energije i koncentracije i izgleda kao neki 40-godisnjak na basketu.

  • +1 6
Link to comment

Tekma protiv Fenera, tacno se secam, drzi loptu i dribla jedno 20 sekundi, kao nesto organizuje, pokusava 1na1 da probije, onda skapira da ne ide pa uvaljuje vruc krompir Panteru koji mora da pripaljuje sa 8m preko ruke. Žoc tajmaut, vadi ga napolje i to je to.

Link to comment

Чудан лик свакако, човек је прошле сезоне, дакле прошле не пре пет година био понајбољи играч Макабија у може се рећи озбиљној сезони за њих. 15.7 индекс у евролиги говори о некаквој константности којој ми овде никако да присуствујемо. Капирам други тренер, тим, улога, систем шта год али никако да се пронађе у потпуности код нас.

Link to comment

Za skoro svakog naseg igraca mozes da nadjes sekvence u kojima je los, dekoncentrisan, u nekom stetocina modu. I za Puntera, i za Ledaya, Avrama, Exuma, Papu, za Andjusu ili Smajlija da ne pricam. I naravno da zasluzuju tada da budu poslati na klupu. Samo sto isto tako znamo da igraci umeju i da budu losi/nevidljivi veci deo utakmice i onda u zavrsnici kada se lomi rezultat odigraju vrlo dobro, pa i da nam donesu pobedu. Ako je neki Smajli u stanju da bude kriminalan u svakom pogledu u prvom poluvremenu, a onda odigra sjajno u 2. poluvremenu, sigurno je i Nani u stanju.

 

Naravno, Zeljko odlucuje o tome kako ce rotirati i kome ce davati vise, a kome manje minuta. Eto veceras je Madar prosao poput Nanija protiv Fenera (na Albu sam mislio). Sa Jamom smo imali +6, ali se on vise nije vracao na parket posle uvodnih 5 minuta. Zoc zna zasto.

Edited by Jimmy Kowalski
  • +1 1
Link to comment

nisam gledao utakmicu, ali verujem da, mada treneri to ne bi priznali ni za živu glavu, negde mora da se hvata krivina i spusti ritam. kada imaš ovako gust raspored.

 

mislim, ne može da se igra treća četvrtina protiv Albe cele sezone. to da možemo, mi bi verovatboi osvojili EL sa dva, tri poraza ukupno.

Link to comment
4 minutes ago, Ted said:

nisam gledao utakmicu, ali verujem da, mada treneri to ne bi priznali ni za živu glavu, negde mora da se hvata krivina i spusti ritam. kada imaš ovako gust raspored.

 

mislim, ne može da se igra treća četvrtina protiv Albe cele sezone. to da možemo, mi bi verovatboi osvojili EL sa dva, tri poraza ukupno.

sačuvao si sebi tri godine života

 

al da je bilo lepo kad je nunulica odapnuo, bilo je. pogotovu što se iz aviona videlo da  cepa mrežicu

 

spacer.png

Link to comment

Docekasmo kiks komšija.

Prvi smo na tabeli, što je i realno.

Sad samo koncentrisano do kraja.

 

No, nikako ne treba zanemariti marketinške aktivnosti.  Zahvaljujući tom segmentu smo i dogurali dovde.

 

Link to comment
  • aram unpinned this topic
  • aram locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...