Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Jasno je da se ne moze ocekivati ne znam kakva energija i da je cilj da se ovo otalja, ali moglo se otaljati vec do poluvremena da smo imalo malo vise koncentracije na defanzivnom skoku. Ovako moze i da se zakomplikuje.

Link to comment

за очекивати је после одличне игре против албе, а пре италијанске турнеје

 

тристан делује као неко коме долази из дупета у главу, нанулицу сам већ апострофираотм а и папапетру је ту. ово вечерас треба да решавају нанели, анђуша, тристан, смајли, трифа…

Link to comment

neverovatna pobeda, posle 14 promašenih bacanja i sa minusom od 11 skokova

 

ovakve pobede su odličan boost za tim, iako će im se željko najebati milosne majke

 

 

nanulica je ćaća

:ziga:

  • +1 1
Link to comment

14 bacanja jebem ti sitno zito 

 

Ubi nas crni Filip Covic i vec traditionalno skokovi. Valjda ovo konacno podigne Nanelija

 

 

Link to comment

Проблем је што барем мени Нанели не делује као тип којег ће ово нешто посебно да подигне. Ценим да ће пре да настави у свом топло хладно фазону у зависности колико му се игра тог дана без обзира на име противника.

  • +1 2
Link to comment

lesor je definitivno tip igrač koji traži da igra 40min i tada pruža najbolje partije, večeras za 16min index 2 :ohmy:

sreća te je smajli to uspeo da izniveliše koliko toliko

 

ubili smo ih u šutu, za dva perfektni tristan, aleksa, smajli i panter, a egzum i naneli sa jednim promašajem

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Milošica said:

Željko i Split :heart:

znaš kako kaže jedna stara navijačka pesma


zbogom mi ostani splite, ja ću ti ponovo doć

:violina:

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...