Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

10 hours ago, johan nagel said:

Морамо да се догегамо бар до 17 победа да би имали неке шансе, реалније 18 за пролаз, док смо с 19 сигурица капирам.

Занимљиво је да би битан фактор могли да буду и ови из Железника јер иако више практично немају шанси за топ 8 до краја дочекују и Басконију и Валенсију који су нам два од четири главна конкурента.

 

neki navijaci partizana zasluzuju da ovi iz zeleznika tankuju EL i spremaju se za ABA play off

  • Tužno 1
Link to comment

Ako izvučemo 1-1 u Italiji, na konju smo. Lakše ćemo protiv španskih džipsija kojima te tekme ionako neće ništa značiti, nego protiv Italijana. Zajeban raspored, realno.

 

p.s. Imam karte za Barsu, idemo d'izginemo

  • +1 3
Link to comment
4 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

neko je pisao ovde, gledajući onu jedinu kompletiranu sezonu u ovom formatu 18

 

meni sada deluje da će u ovako izjednačenoj sezoni i 17 biti dovoljno

 

18 mozda i to ce biti neki trougao, cetvorougao pa nece proci sve ekipe koje imaju toliko pobjeda. Sa 19 mislim da ste sigurni.

 

Prosli put je trebalo 20 za prolaz.

Edited by MiddleClass
Link to comment

Mene unistava ovo prosipanje razlike. U kupu smo isto ovako izgledali nakon + 18, ali su oni imali dovoljno vremena da to okrenu i da lagano i ubedljivo dobiju.

Da je ovo sranje sinoc potrajalo jos jednu cetvrtinu, mi bi izgubili +24 sa kraja trece.Sreca pa je Kumadje promasio ona dva bacanja na 10 razlike.

 

Dobra atmosfera u hali, vise ljudi nego sto sam ocekivao. Idemo dalje, da bocnemo bar jednu pobedu u Italiji.

Link to comment
16 hours ago, pbg12345 said:

pretpostavljam da si zadovoljan drugim za sad :D 

 

 

Fina cetvrtina :D

 

  

45 minutes ago, Orle Zmajević said:

Da je ovo sranje sinoc potrajalo jos jednu cetvrtinu

 

Da je potrajalo jos jednu cetvrtinu mi ne bismo skidali nogu s gasa i bilo bi 40 razlike pre opustanja.

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, Orle Zmajević said:

Mene unistava ovo prosipanje razlike. U kupu smo isto ovako izgledali nakon + 18, ali su oni imali dovoljno vremena da to okrenu i da lagano i ubedljivo dobiju.

Da je ovo sranje sinoc potrajalo jos jednu cetvrtinu, mi bi izgubili +24 sa kraja trece.Sreca pa je Kumadje promasio ona dva bacanja na 10 razlike.

 

Dobra atmosfera u hali, vise ljudi nego sto sam ocekivao. Idemo dalje, da bocnemo bar jednu pobedu u Italiji.

 

Bilo je pitanje za Zeljka na konferenciji bas tim povodom, u fazonu fali killer instikt da se dokusuri protivnik kad je vec na kolenima. I Zeljko se apsolutno slozio..

  • +1 1
Link to comment
34 minutes ago, bradilko said:

odavno nismo odigrali ovakvu trecu cetvrtinu.

 

 

a ni četvrtu ;)

 

nekoliko stvari mi se dopalo. Egzum je prepoznao da se Aleksa "zapalio" pa nije forsirao, al imao je odličan doprinos, mala potrošnja lopti. Panter odgovorno igra, odbranu naročito, ne uzima ludačke šuteve iz nemogućih pozicija, ne forsira lični učinak.

 

sve bi bilo bolje i lakše da se Naneli nije negde zagubio, odnosno da je imao doprinos.

 

šta se desilo sa Papapetruom, dobro je ušao u utakmicu i više ga nije bilo. da se nije povredio opet?

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...