Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

3/4 je bila nestvarno inteligentno odigrana. prosto da čovek ne poveruje da gleda partizan, jurnjava, ritam, praćka

balkan cektics

 

aleksa pokidao, a i smajli sa one dve trojke

 

 

sad u italiju po jednu pobedu, ne bih se budio i dve da budu

  • +1 2
Link to comment

Морамо да се догегамо бар до 17 победа да би имали неке шансе, реалније 18 за пролаз, док смо с 19 сигурица капирам.

Занимљиво је да би битан фактор могли да буду и ови из Железника јер иако више практично немају шанси за топ 8 до краја дочекују и Басконију и Валенсију који су нам два од четири главна конкурента.

Link to comment

Bravo za Split koji je izašao u susret i prihvatio da se igra u subotu umesto u nedelju radi našeg dana više pripreme za meč u Italiji.

  • +1 4
Link to comment

 

 

Cela treca cetvrtina, obratiti posebnu paznju na Zeljkovu minijaturu na pet i po minuta ovog klipa, manje od 4 sekunde do kraja napada ispod naseg kosa, kavkva leteca izmena i kakva uloga Alekse i Dantea za +6, jedan od kljucnih momenata utakmice.

  • +1 9
Link to comment

nismo u dobroj formi ali prvi put da mi se cini u evroligi da smo dobili na rutinu.

kad bi dobili jesno talijana sledece nedelje bili bi na konju.

 

Link to comment
6 hours ago, BWA said:

Nisam gledao.

Bio u nekoj igraonici gdje nema SK.

@Ted kako smo igrali?

 

stegnuto, tvrdo. onda se malo opustila ruka, pa smo ih izvrteli za sve pare. pa smo hteli da preskočimo poslednjih 10 minuta i umalo skandal.

 

kao ja kad radim ili pišem nešto što mi je smor ili mi se ne radi u tom trenutku ili mi je dosadno. pa pišem kao od bede, dva sata tri rečenice. pa onda dobijem nalet adrenalina i spucam veći deo teksta za 20 minuta. ali ne do kraja, pošto odgovaram nekome na forumu. i onda u poslednjem pasusu/odredbi napišem da kurac plaća porez. umesto kupac. ali u poslednjme trenutku uočim, pa kupac ne dobije kurac, a ja naplatim. i svi srećni.

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Sta smo rekli prosli put, procena je da ce 18-16 biti dovoljno za prolaz? 

Sad smo 14-12, osam tekmi do kraja, znaci treba nam bar 4-4, medjutim igramo sve sa timovima iz gornjeg dela tabele. Bice jebeno, no jedna pobeda iz italije bi bila korak u dobrom smeru, pa onda da vidimo jesmol nindze il smo mindze. 

  • +1 1
Link to comment

neko je pisao ovde, gledajući onu jedinu kompletiranu sezonu u ovom formatu 18

 

meni sada deluje da će u ovako izjednačenoj sezoni i 17 biti dovoljno

Link to comment

Imamo 4 vezane preteške utakmice - Efes, dva španska ciganina i Olimpijakos. Tu ako izvučemo jednu pobedu u igri smo, sa dve možemo već da pakujemo kofere za f4 :fantom: Pobeda protiv Efesa bi nam vredela duplo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...