Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Hteo bih nesto da izjavim za tv dnevnik a to su dve stvari.

 

1. Papapetru do sad baaas razocarao, mozda sam imao prevelika ocekivanja, jbm li ga.

 

2. Ovu barsu cemo dobiti u bg sa sve mitrovicem™

 

  • +1 1
Link to comment

Kada se gleda samo napadacki ucinak Papa jeste podbacio, ali se previdja njegov defanzivni doprinos. To bi narocito postalo jasno kada bi vezali nekoliko utakmica bez njega..

Link to comment
9 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Kada se gleda samo napadacki ucinak Papa jeste podbacio, ali se previdja njegov defanzivni doprinos. To bi narocito postalo jasno kada bi vezali nekoliko utakmica bez njega..

Tako je, ne vidi se sve kroz statistiku. Kao kod Branka Lazica, recimo

  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 4
Link to comment
20 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Kada se gleda samo napadacki ucinak Papa jeste podbacio, ali se previdja njegov defanzivni doprinos. To bi narocito postalo jasno kada bi vezali nekoliko utakmica bez njega..

 

Ovo je Rade Zagorac sindrom, ne igra ništa ali dao je 5p u finalnoj seriji i veliki je Grobar. 

 

Naravno da je Papapetru korisniji od njegovih 31% za 2 i 17% za 3 ali ga ni napredna statistika ne miluje. Njegov net rejting koji istina nije baš idealna kategorija za procenu individualca je tragičnih minus 40, njegov win share je minus 0,3. Jedini gori od njega u ekipi  je Glas

Edited by theanswer
  • +1 1
Link to comment

А није ово рукомет па да улази само кад се бранимо. Плус не бих рекао да се превиђа деф попринос, више се пише о томе као да је Денис Родман лично а не коректан евролигашки дефанзивац.

 

Капирам да нико од њега не очекује 15 поена по мечу и слично, свакако је пета нападачка опција кад год је на терену али би бар тај шут кад је сам као дух морао да упристоји. Јбт живимо у ери у којој центри од 2.15 погађају тројке као од шале а он баца цигле ко да шутира туђим рукама.

 

Link to comment

Kada nema veru u svoj sut, a nikad nije ni bio elitni suter, logicno da ce mu i procenti biti niski. Ali mi ne trpimo zbog toga, jer smo do sada bili vrlo efikasna ekipa. Prica o njegovoj odbrani je reakcija na brojne postove u kojima se on apostrofira kao najvece razocarenje i promasaj u ekipi. Ono nivo Kuruca. A to sustinski znaci da smo mogli komotno sve utakmice da odigramo bez njega i to se ne bi odrazilo na nasu igru i rezultate. Ja sam siguran da bi.

Link to comment

Ne znam ko poredi papu sa kurucom verovatno po instagramima, al rekao bih da  je realno  da ne isporucuje ono sto se ocekivalo od igraca, njegovog renomea i stipendije. 

  • +1 1
Link to comment
  • aram unpinned this topic
  • aram locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...