Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

3 minutes ago, garmonbozia said:

O jebote valjda nije polomio prst


Изгледао је сломљено реално

 

и то на десној руци

Edited by johan nagel
Link to comment

Kombinacija nikakvog šuta za 3 i još goreg skoka nije mogla ma dobro da izadje. Ali dobro teramo dalje, do nove godine da uzmemo bar 4 pobede pa da vidimo gde smo.

Link to comment

Barsa, Real, Oly, Fener, Makabi i Efes su mi unapred upisani porazi na gostovanjima. mislim, ako se skine nešto od toga super, ako ne, nikom ništa. nervira me što smo ispustili Olimpiju kući.

 

ovo ostalo bih mogao da očekujem i neku pobedu u gostima. Baskonija je bila nacrtana, ali smo sami krivi. Alba je takođe bila u dometu, ali smo tu imali pomračenje uma, tako da ništa.

Edited by Ted
  • +1 2
Link to comment

Izbacili su nas totalno iz unutrašnje igre i naterali nas da tražimo rešenja u šutu spolja koja nismo pronalazili. U trećoj četvrtini usput ništa nismo odbranili a i kad smo branili pre toga kažnjavali su preuzimanja ofanzivnom skokovima. Satoranski je pojeo Exuma. Jbg, za najviše domete moraš da imaš odličnog pleja. U trećoj četvrtini je imao jedno bukvalno 7 poseda za redom na obe strane terena gde je sjebao. Ili nije preuzeo ili nije stigao na vreme pa napravio faul na šutu, ili nije zagradio, ili je promašio sa 3 metra, ili ga je Satpranski otresao onda jednom ko skinu. Na kraju ga Željko izvede zbog četvrtog faula, a još bi igrao izgleda 

 

Ako preuzimamo sve mora skok da bude bolji, Lesor se polomi gore da ostane ispred Laprovitole i onda dođe Sato i skine Exumu loptu sa glave. Ajde da je Sanli skine u mismeču al nas bekovi ubiše 

Edited by theanswer
  • +1 3
Link to comment

Nek se zahvali Anđušiću na povredi, kako ga je probio ovaj na piku na njegovu stranu pa je Smajlaga morao da stiže, čak je dobro i stigao ali je bio skroz van pozicije. Jebem ti sreću, taman je počeo da daje znake života 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...