Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Brzi je povredjen, Dimić takođe ali blaže pa će biti u protokolu. Verovatno Mesarović i Arsa u vezi ali to samo Sivić zna.

  • +1 2
Link to comment
28 minutes ago, Covekizstruke said:

Brzi je povredjen, Dimić takođe ali blaže pa će biti u protokolu. Verovatno Mesarović i Arsa u vezi ali to samo Sivić zna.

Arsa dobar ako igra povucenije uz Pejovica, za napred mi je suvise spor i sve karakteristike koje poseduje moze bolje da koristi iz drugog plana.

Mesarovic jos nije usao u formu i iskreno ne vidim razloga sto ne bi dobio prednost Mica koji je brzi i probojniji. Nije ni on u formi ali protiv Zvezde je i on zasluzan za onih 20min fantasticne igre.

 

Tomic ako hoce da bude zamena sto da ne. Ne vidim ga da moze trenutno da zameni nekog iz prve postave uz ovo pojacanje sto stize. Umesto Mladjovica sigurno moze, ali Yamkam, Tolordava i ovaj sto dolazi ce imati prednost. Svakako je lepo da u timu imamo i nase igrace.

Link to comment
1 hour ago, MaErAkLoIJA said:

Mesarovic jos nije usao u formu i iskreno ne vidim razloga sto ne bi dobio prednost Mica koji je brzi i probojniji. 

Zato što ćemo morati da probijamo bunker, a mislim da je tu Mesarović sa svojom tehnikom i lucidnošću korisniji od Miće. Da trebamo da se jurimo sa nekim onda bi Mića bio korisniji. 

  • +1 2
Link to comment
7 hours ago, zikaPantelej said:

"Ako ne možeš da prođeš Maltu, idi kući". Kapa dole za izjavu Sivića, pošteno

Pa da dodje onaj što je prošao Maltu. Nekako mi to na to liči

Link to comment

Ako imamo problem ko će početi utakmicu  kakav tek imamo problem ko će koga menjati  u toku utakmice. Realno Sivić korektan trener sam je rekao da preuzima odgovornost , a opet nije on selektovao igrače. Gospodin čovek

  • +1 2
Link to comment
15 minutes ago, Gradina said:

Pa da dodje onaj što je prošao Maltu. Nekako mi to na to liči

 

Njega jure Pazarci koliko čitam... :fantom:

Link to comment
51 minutes ago, Captain_Darling said:

 

Njega jure Pazarci koliko čitam... :fantom:

Jure ga po novinama kao što mi Čupića jurimo , ako me razumeš. Pazar ima i nema para voli i mrzi Lalata , ko zna . . .možda je dužnik nečiji ko ga je ispoštovao da ode vani . . .

Link to comment
6 minutes ago, Gradina said:

Dal će bude voda u ložu kao nekada

16590203400517240072903881501837.jpg

Apsurd  ...Ova flašica je  od stakla i brat bratu teška  1 kg a nama brane pvc vodu i tetrapak  sok . . .

Link to comment
2 hours ago, Gradina said:

Ako imamo problem ko će početi utakmicu  kakav tek imamo problem ko će koga menjati  u toku utakmice. Realno Sivić korektan trener sam je rekao da preuzima odgovornost , a opet nije on selektovao igrače. Gospodin čovek

Jos sjebu u po price.prodajom Mitrovica. Mislim Toncev, fuj...

  • +1 1
Link to comment
  • Redoran unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...