Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

13 minutes ago, Covekizstruke said:

Slažem se u potpunosti sve osim za afrikance. Bazile kad je došao nije odigrao ni jednu utakmicu prve polusezone, a sada jedna od retkih svetlih tački u timu. Etongou isto dosta podigao formu. To je neko moje zapažanje, a zanima me odgovor da li bi se tako trpeli domaći i mladi igrači da prorade i da li bi proradili kao ovi? Nekog otpišemo posle 2 greške, nekog trpimo godinu dana, jer sistem ne postoji.

Da...samo, ako mi veruješ, a ne moraš, Yamkam mi je na prvu odavao utisak kvalitetnog igrača. Ima nedostataka, koji se lako otklanjaju, ali i je i on bio žrtva "papirčića" i menadžera..Do sada je trebalo več da mu spremamo uramljeni dres sa tri cifre....

  • +1 2
Link to comment

Radnički 1923 (Kragujevac) povodom 100 godina postojanja, otvorio je kapije stadiona i omogućio besplatan ulaz. Pri tom, podeliće 100 lopti, 2-3000 majci, 7000 kačketa i još po nešto...

Imenjak iz Niša je odredio popularne cene karata od 300, 500 i 2000 dinara. Crkni Bugarine, nemoj se otrošiš.

edit: karta u Kg danas 300 din...karta važi i za utakmicu protiv nas sledeće nedelje.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока



Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

Radnički 1923 (Kragujevac) povodom 100 godina postojanja, otvorio je kapije stadiona i omogućio besplatan ulaz. Pri tom, podeliće 100 lopti, 2-3000 majci, 7000 kačketa i još po nešto...

Imenjak iz Niša je odredio popularne cene karata od 300, 500 i 2000 dinara. Crkni Bugarine, nemoj se otrošiš.

edit: karta u Kg danas 300 din...karta važi i za utakmicu protiv nas sledeće nedelje.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока


 

Meni je veća čar u ovim retro dresovima nego u besplatnom ulazu. Našem Radničkom je zvanično rođendan 24. aprila, verovatno će staviti na nekoj od plejaut utakmica besplatan ulaz..

  • Tužno 1
Link to comment
52 minutes ago, cvetanoovic17 said:

Meni je veća čar u ovim retro dresovima nego u besplatnom ulazu. Našem Radničkom je zvanično rođendan 24. aprila, verovatno će staviti na nekoj od plejaut utakmica besplatan ulaz..

Baš su lepi....

  • +1 1
Link to comment

Fino...Šumdinci dadoše bod Spartaku, Voždovac tri Javoru. Zvezda se trudi da nešto da Lalatu, al ne daju sudije.....bar će gledamo dogodine derbi na leskovački Old Traford. Da vidimo i mi šta je stadion.

  • Haha 1
Link to comment
3 hours ago, Constantin said:

Pa...evo gde smo...za sada. Ne znam kakve su Čukine ambicije..

 

spacer.png

 

 

Čukine ambicije ?Isto kao i Džajićeve da bude precednik FSS. Sve se kroji u kabinetu.Voždovac Šumadinci. . . Jug otpada 

Link to comment
3 hours ago, Gradina said:

Čukine ambicije ?Isto kao i Džajićeve da bude precednik FSS. Sve se kroji u kabinetu.Voždovac Šumadinci. . . Jug otpada 

Ma mislim, dal se pale da igraju LŠ...pošto mogu da se uključe u trku sa TSC a Partizan već sutra da preteknu. Očetkače nas, a onda živ nisam, ako se dokopamo baraža, dal je gore da nam se padne imenjak iz Sremske Mitrovice ili Indjija.... 

Link to comment

Deluje mi da ce Andric, Etongu, Frei i Gaku u odbranu, Yamkam da ce da igra u sredini a po potrebi sa Marjanovicem da pravi bunkericu. Mozda ce Pejovic da ima vecu slobodu u napadu...

A mozda je i ovako zamisljeno nekako kao na slici uz blage pretumbacije krila i bekova...

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Odmah bi sad, na poluvremenu, ostavio u svlačionici, Etongua, Andrića, Freja, Pejovića i Belakovića. Ubacio Vargu, drugog Marjanovića, Cvetkovića, Jovanovića i Lazara Pavlovića. Pa ko kako "crkava" nek izlazi, makar završili sa 8 igrača.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...