Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

2 hours ago, RealNIš said:

Огњен Бјеличић, везиста Радничког из Ниша, прешао је у Хамрун Спартанс са Малте.

Džabe ili....:rolleyes:

Link to comment

Tu je Savić, ali mi nije to to! Fali nam jedan štoper tipa Lazar Rosić. Bio kod nas kratko. Ili možda Crni.

Ali nešto se ne otvaraju za pojačanja!!!

Link to comment
33 minutes ago, RealNIš said:

Tu je Savić, ali mi nije to to! Fali nam jedan štoper tipa Lazar Rosić. Bio kod nas kratko. Ili možda Crni.

Ali nešto se ne otvaraju za pojačanja!!!

Verovatno cekaju da upadne neki jeftini kapitalac kome ce da propadne angazman. Ako ne dodje neki stoper koji ce da pravi razliku ne treba onda ni da dolazi. Imamo pored Yamkama, Savica i Mladjovica, Bogdanovica, Jovicic...

Sve su to stoperi koji mogu da odgovore zahtevima lige ...

Link to comment
2 hours ago, RealNIš said:

Tu je Savić, ali mi nije to to! Fali nam jedan štoper tipa Lazar Rosić. Bio kod nas kratko. Ili možda Crni.

Ali nešto se ne otvaraju za pojačanja!!!

E...podseti me...Rosiću ističe ugovor, za Crnog nisam ispratio...tja, što se me ne tiče, može obojica.

Link to comment
25 minutes ago, Constantin said:

E...podseti me...Rosiću ističe ugovor, za Crnog nisam ispratio...tja, što se me ne tiče, može obojica.

Rosic izjavi da necu u Partizan jer je zvezdas?

Crni u Sloveniju. Prvi mislim da je totalno nedostizan a drugi jos malo pa ko prvi

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Rosic izjavi da necu u Partizan jer je zvezdas?
Crni u Sloveniju. Prvi mislim da je totalno nedostizan a drugi jos malo pa ko prvi
Evo pogledah za Crnog. Od prošle godine je u Olimpiji, standardan, igraju kvalifikacije, od prvog kola, sa Luxemburžanima u LK. Nema razloga da menja sredinu...Verovatno Švaba, koji je vlasnik NK Olimpije, posloje stabilno, redovna kinta, bonusi. Nema ajd odrekni se 50% da ti damo papire i sl. Tako da....muljo.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • +1 2
Link to comment
On 14.6.2022. at 11:30, Constantin said:

Postoje zainteresovani klubovi za Mitrovića i Škrbića....

Postoje igrači koji nisu produžili ugovore ili im ističu...

Postoje igrači koji smatraju da su zaslužili da imaju "bolje" ugovore od trenutnih...

 

 

28 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

"Mitrović nije na prodaju"...reče Tončev i ostade živ....a b ljudi, valjda ste ukapirali da su evrići religija za Ivicu.....prema tome.....

Link to comment
8 hours ago, Constantin said:

 

"Mitrović nije na prodaju"...reče Tončev i ostade živ....a b ljudi, valjda ste ukapirali da su evrići religija za Ivicu.....prema tome.....

Šta sam ti rekao  pre desetak dana 

  • +1 1
Link to comment
26 minutes ago, Gradina said:

A pro po Mitrovića Raša Bebić je sinoć objavio da je sve završeno sa Malmeom

Ma nemoj...oćeš da kažeš da Ivica laže....:covid19:

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...