Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

1 hour ago, Gradina said:

https://www.danas.rs/sport/vidic-povukao-kandidaturu-za-predsednika-fss/

Šta je bre ovo. Nema izbora . Nema pauze na sred autoputa.

Iskreno vise mi se ne gleda fudbal. Nema svrhe da neko navija a drugi da otimaju i pune dzepove.

Narod niko ne pita! Pa ako je tako, hajde da taj narod ne dolazi na utakmice i posto ga niko ne pita neka im prazni stadioni aplaudiraju i daju pokrice za lopovluk a ne narod.

Ako ne mogu neuprljani da pobede onda ove lopuze neka se valjaju u sopstvena govna, ja necu da im pomazem i dajem podstrek!

Cekam godinama da se desi nesto pozitivno i gutam sve zivo sto se servira zarad toga da ne ispasta samo nas klub, opravdavajuci iz tih razloga odredjene radnje. Sada kada je jasno da su svinje, lisice, govna, neljudi one gnjide najgore u savezu toliko uznapredovali da se oni pitaju za sve i da ih niko ne moze smeniti, ja definitivno ne zelim da opravdavam vise bilo sta.

Jedina poruka je:

Mars govna iz saveza!

Savez, institucije a najpre ovu drzavu cini i treba da poseduje narod!

Kome to nije jasno treba i mora da sazna sto pre!!!!!

  • +1 3
Link to comment
52 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Iskreno vise mi se ne gleda fudbal. Nema svrhe da neko navija a drugi da otimaju i pune dzepove.

Narod niko ne pita! Pa ako je tako, hajde da taj narod ne dolazi na utakmice i posto ga niko ne pita neka im prazni stadioni aplaudiraju i daju pokrice za lopovluk a ne narod.

Ako ne mogu neuprljani da pobede onda ove lopuze neka se valjaju u sopstvena govna, ja necu da im pomazem i dajem podstrek!

Cekam godinama da se desi nesto pozitivno i gutam sve zivo sto se servira zarad toga da ne ispasta samo nas klub, opravdavajuci iz tih razloga odredjene radnje. Sada kada je jasno da su svinje, lisice, govna, neljudi one gnjide najgore u savezu toliko uznapredovali da se oni pitaju za sve i da ih niko ne moze smeniti, ja definitivno ne zelim da opravdavam vise bilo sta.

Jedina poruka je:

Mars govna iz saveza!

Savez, institucije a najpre ovu drzavu cini i treba da poseduje narod!

Kome to nije jasno treba i mora da sazna sto pre!!!!!

Bravo! Isto i ja mislim.. ako sutra zvanično ustoliče senilnog Džajića, neka im ga. Što kažeš, neka im prazni stadioni aplaudiraju i neka uživaju u njihovom apsurdu.

 

Stvarno držim palčeve da stadioni u tom slučaju budu totalno prazni, da ih ne gleda ni ova šaka ljudi koja ih je do sada gledala...

 

Takođe isto važi i za naš Radnički. Pritom, najmanji problem bi mi bio da gledam naš Radnički i u drugoj, trećoj ili desetoj ligi ako ispadnemo ove sezone.. to je jedno, to smo već prošli i za nas prave navijače i nebitan "detalj"... ali ovaj apsurd koji najverovatnije sledi, e to već predstavlja nešto preko čega ne bi trebalo tek tako lako preći

  • +1 1
Link to comment

Lepše mi da gledam Nišku decu u Brzi Brod, Sindjelić, Popovac... Cara iz principa ne volim jer ga vodi Novice Tončeva poltron Drvce. Kakav nadimak takav i čovek.

Nego dokle mi više da trpimo ovu upravu?

Daj bre da najurimo ova govna pre kraja prvenstva

Edited by Gradina
Link to comment

Spartak gubi od Čarapana al će na nas da se drvi . Ne vidim izlaz . Čekam Lalu ,,tako mu krsta" da  progovori o Šarcu. Mada smatram da je sve to farsa.

Link to comment

Ako nas ne puste u nedelju Golubovi, a što bi, imamo realne šanse da ispadnemo direktno i nema vadjenje kroz baraž. Jedino, nada je, što i Spartak tanak, kao pribogu mi, ali naša Uprava se fokusira na glasine ko i da li menja Šarca. To je sad najbitnije. Pičkousti inače više i ne spominje stadion.

Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

Ako nas ne puste u nedelju Golubovi, a što bi, imamo realne šanse da ispadnemo direktno i nema vadjenje kroz baraž. Jedino, nada je, što i Spartak tanak, kao pribogu mi, ali naša Uprava se fokusira na glasine ko i da li menja Šarca. To je sad najbitnije. Pičkousti inače više i ne spominje stadion.

A bese dva ispadaju a treci otpozadi igra baraz?

Link to comment
8 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

A bese dva ispadaju a treci otpozadi igra baraz?

A treći i četvrti od pozadi igraju baraž sa 3 i 4. iz PLS...

Link to comment

Otežavajuća okolnost je to što se bodovi ne dele , tako da nam predstoji grčevita borba da izbegnemo direktno ispadanje. Aktuelna vlast , i državna i fudbalska ,nema modus da smeni dva brata u dva kluba . A nisu više u milosti .Samo odlaganje izgradnje stadiona  to govori.

Link to comment

Deluje mi da i nije bilo jasnog signala sa vrha ko da bude broj jedan u FSS-u već da je sve ovo bilo razgrabljivanje funkcija gde je pobedu odnela ova grupa oko Džajića, ucenama i ko zna čime sve.. sad se i oni među sobom lome

 

Svakako, nema šta da tražimo na tribinama do daljnjeg..

  • +1 2
Link to comment
50 minutes ago, zikaPantelej said:

Deluje mi da i nije bilo jasnog signala sa vrha ko da bude broj jedan u FSS-u već da je sve ovo bilo razgrabljivanje funkcija gde je pobedu odnela ova grupa oko Džajića, ucenama i ko zna čime sve.. sad se i oni među sobom lome

 

Svakako, nema šta da tražimo na tribinama do daljnjeg..

Meni je od starta bilo jasno...Pičkousti i njegova težnja da kontroliše sve, iskoristila je legendu u Bajdenovim godinama, da inkorporira Nedimovića u fotelju br.1.... Sledeće je udruženje burekdžija....

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...