Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Jel to od 18 h igramo prvu utakmicu s Koprom?Dal bi negde mogo da ima prenos
Gubili smo 1:0 i okrenuli na 2:1, zatim je naš golman odbranio penal..otorilike je 75. minut.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
1 minute ago, Constantin said:

Gubili smo 1:0 i okrenuli na 2:1, zatim je naš golman odbranio penal..otorilike je 75. minut.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Gde gledas

 

Link to comment
Gde gledas
 
Na njihovoj fb stranici, samo pratim...nisam našao nigde live...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment

Znači strelac Petrov i Mitrović...mladi golman odbranio penal, a naš reprezentativac Stefan Ilić je pokupio papire i odlazi iz kluba. Jbm li ga šta da kažem...ovo je drugi golman u nizu, koji prodje kroz sve selekcije reprezentacije Srbije i ne valja našim čelnicima kluba.....

  • Tužno 1
Link to comment
39 minutes ago, Constantin said:

Znači strelac Petrov i Mitrović...mladi golman odbranio penal, a naš reprezentativac Stefan Ilić je pokupio papire i odlazi iz kluba. Jbm li ga šta da kažem...ovo je drugi golman u nizu, koji prodje kroz sve selekcije reprezentacije Srbije i ne valja našim čelnicima kluba.....

Totalni apsurd od poteza uprave što ni šansu nije dobio. Jbg krštenica mu made in Niš

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, Constantin said:

Znači strelac Petrov i Mitrović...mladi golman odbranio penal, a naš reprezentativac Stefan Ilić je pokupio papire i odlazi iz kluba. Jbm li ga šta da kažem...ovo je drugi golman u nizu, koji prodje kroz sve selekcije reprezentacije Srbije i ne valja našim čelnicima kluba.....

Da be. Davno beše. . . Kuja  ako me pamćenje ne vara 1998-e. . .Isto ne imaše pameti i sluha tadašnja uprava

Link to comment
9 minutes ago, RealNIš said:

Kujović je ipak napravio neku karijeru. Krivo mi je za Stefana, izgubio je puno godina u Radničkom i nikad nije dobio šansu.

 

Izgubio jeste ali sve je to nadoknadivo. Uporan je kao mazga u treniranju  ,  talenat veliki a i zreo već. Verujem da će uspeti jer po meni je i sada najmanje  egal sa ovim golmanima

  • +1 2
Link to comment

Распоред преосталих пријатељских утакмица:

25/06 Радомље

28/06 Марица Пловдив

30/06 УТА Урад

02/07 Сласк

  • +1 3
Link to comment
Totalni apsurd od poteza uprave što ni šansu nije dobio. Jbg krštenica mu made in Niš
A nešto se šuška i da Dujmović ima "kombinaciju"...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • Haha 1
Link to comment

....i ne znam što Mitrović nije na EP u Slovačkoj...prestareo ili zato što "nije na prodaju"....🥸

ipak je prestareo...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока





Link to comment

Огњен Бјеличић, везиста Радничког из Ниша, прешао је у Хамрун Спартанс са Малте.

Link to comment
14 hours ago, Constantin said:

A nešto se šuška i da Dujmović ima "kombinaciju"...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Tako nam i treba kad od gotovog veresiju pravimo. Pustili niz vodu Kojića Ilića a uzdamo se u ove što im Niš usputna stanica 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...