Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

On 23.8.2022. at 0:53, Constantin said:

Ne mogu oni da vrate Kojića. Dečko ima ugovor,.brani, a raskid ugovora košta, a kad nešto treba da se plati, piši propalo.

 

Što se Ilića tiče, nije trebalo ni da ga puste, a kako su ga "pustili" malo je verovatno da će im doći iz dupeta u glavu, i da će da ga vrate.

 

 

E pa jebiga ne znam šta misle .Ovaj mali omladinac loptu ne ume da uhvati. Kojić Ilić i ako bi se vraćali ne znam pod kojim uslovima bi ih angazovali. Jednom izigrani ne bi dozvolili opet da ih za nos vuku. Bar ja tako razmisljam . Plus  ja se ne bi vratio dok je ova uprava. Mozda  tipa ugovor  i solarno  plaćanje. . . Proverih na TM Kojić do juna ima ugovor i teško da bi ga Dunjić pustio , da ostane bez golmana mogu samo ovi ,,naši" idioti

Link to comment
12 minutes ago, Gradina said:

E pa jebiga ne znam šta misle .Ovaj mali omladinac loptu ne ume da uhvati. Kojić Ilić i ako bi se vraćali ne znam pod kojim uslovima bi ih angazovali. Jednom izigrani ne bi dozvolili opet da ih za nos vuku. Bar ja tako razmisljam . Plus  ja se ne bi vratio dok je ova uprava. Mozda  tipa ugovor  i solarno  plaćanje. . . Proverih na TM Kojić do juna ima ugovor i teško da bi ga Dunjić pustio , da ostane bez golmana mogu samo ovi ,,naši" idioti

Jednom smo beše ostali bez golmana (rezerva kad se povredio onaj iz Kruševca?) i onda smo u sred prvenstva vrati Kojića iz Pirota ....jel Kojića beše? Zajebali smo ljude u sred prvenstva.....

Link to comment
12 minutes ago, Constantin said:

Jednom smo beše ostali bez golmana (rezerva kad se povredio onaj iz Kruševca?) i onda smo u sred prvenstva vrati Kojića iz Pirota ....jel Kojića beše? Zajebali smo ljude u sred prvenstva.....

Tako je. Zajebasmo tad Piroćance 

Edited by Gradina
  • +1 1
Link to comment

Dobili su pare od Evrope, od Mitrovica i sad ce od Pavkova 300.000e.

Red bi bio da potpisu dve bombe za kraj, mada nama u ovom sistemu trebaju tri.

Golman i zadnji vezni pod obavezno i plus defanzivac

Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

mali off

 

koji je najbolji smeštaj u niškoj banji?

 

 

hvala, i izvinite na off-u

:)

Uf...u kom smislu smeštaj...? Za više dana zbog neke terapije ili prenoćište, hostel?

Link to comment
4 minutes ago, Constantin said:

Kako su šuplji Čarapani po bokovima, naigra se Stojanović, ovo đoramo sa dva razlike da dobijemo...

Ćuti... Ne malerisi....

Link to comment
54 minutes ago, Constantin said:

Uf...u kom smislu smeštaj...? Za više dana zbog neke terapije ili prenoćište, hostel?

da za na više dana, ništa terapija

samo da je u centru kod onog šetališta

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...