Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Ne mogu oni da vrate Kojića. Dečko ima ugovor,.brani, a raskid ugovora košta, a kad nešto treba da se plati, piši propalo.

 

Što se Ilića tiče, nije trebalo ni da ga puste, a kako su ga "pustili" malo je verovatno da će im doći iz dupeta u glavu, i da će da ga vrate.

 

 

Link to comment

Da se nadoveženm na prethodno . Mrka i Aca predlože UO-u da raskinu ugovore sa golmanima , a pri tome klub ostaje bez golmana  , a ti isti koji su kumovali njihovom dovodjenju i posledničnom puštanju  Kojića(zimus) a potom i Ilića (letos) ostaju čučeći bez ikakve vizije u klubu. FB stranica nema kao da sa Kolubarom meč i dalje nije odigran. . .Ma koga bre ,dokle bre ?

Da li me neko od vas kapira ?

Link to comment
1 minute ago, Constantin said:

Ne mogu oni da vrate Kojića. Dečko ima ugovor,.brani, a raskid ugovora košta, a kad nešto treba da se plati, piši propalo.

 

Što se Ilića tiče, nije trebalo ni da ga puste, a kako su ga "pustili" malo je verovatno da će im doći iz dupeta u glavu, i da će da ga vrate.

 

 

Do kada ima Kojić ugovor? Do zime čini mi se . Eto. 

 

Link to comment
1 hour ago, Gradina said:

Ma nije na pozajmici.Dobio raskid od nas.

Znači pod ugovorom, i ako ga hoćemo, mora da platimo. Znači ništa od toga. Ja mislim da oni već računaju cenu za Štulića i kako da prejebu ove iz Humske, da im ne daju %....

Link to comment
8 hours ago, Constantin said:

Ja mislim da oni već računaju cenu za Štulića i kako da prejebu ove iz Humske, da im ne daju %....

Mislim da sada kada su se pritajili računaju koliko im je ostalo do čistke. Na nekome kola FSS mora da se slome kad već nisu na Kokezi. Realno dva brata  najviše su provlačena kroz medije za sve i svašta od sudjenja , sumnjivih utakmica sa preokretima  do neverovatnih smena trenera . Recko  će im doći glave ma šta ko mislio o njemu. . .

Link to comment
4 hours ago, W.F.C. said:

Kako je puklo izmedju njih i Recka, ko je tu koga? 

2 minutes ago, Gradina said:

Samo nebo zna.... Al je puklo

 

Krenulo je prvo s Novicom. Recko ga je optužio da mu smešta da ispadnu iz SL jer igra na stadionu u Surdulici, pošto je onaj u Vranju neuslovan. Dugo je bio u zavadi sa Novicom, ali je sa Ivicom bio OK-na prs' u bulju.

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...