Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 22/23


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

5 minutes ago, El pibe said:

Tomic nema kvalitet za Radnicki

Mislim ni Jovanović....

Golman je razumljivo nesiguran. mada i ako je bila kiša, klizavo....u ove utakmice koje je branio, više je lopte boksovao nego što je uhvatio.

Etonge, koji je ušao, malo vremena je igrao, ali mogao bi da pravi društvo Tolordavi.....

Mislim da nam treba jedan iskusniji golman...

  • +1 1
Link to comment

Više trčanja bez lopte, presing, zatvaranje..

 

Jednostavnija igra na koju imam utisak da su naši igrači više navikli i češće igrali kroz karijeru, to se i najčešće igra u našoj ligi pa i ima smisla

 

Golmanče ništa lošije od Dujmovića i Drobnjaka.. samo kažem..

 

Mrka igra onako kako mora da bi dobio rezultat...

 

Će vidimo...

Link to comment

Bolje da boksuje nego da pokusa da je uhvati pa da mu ispadne. Bolje ovako.

Svidja  mi se kako Mrka razmislja, ide ka boljem sigurno.

Treba iskusan golman definitivno.

Link to comment

Situacija je daj sta das...

Ima dosta losih stvari ali i dobrih.

Danas je Stulic bio dosta dobar.

Pejovic ponovo dribla u zabranjenoj zoni pored tri protivnicka igraca i srecim nismo bili kaznjeni. On je po meni za otpis. Mnogo ispada, cesto igra nerezonski ...

Marjanovic malo bolji ali daleko od forme...

Tomicu treba zahvaliti...

Stoperima iseci vise te ruke inace ce da nam sviraju jedanaesterac svaku utakmicu.

Petrov mora da bude vise timski igrac. Kad igra u spicu neka bude drcan ali na krilu mora prvo da gleda pas...

Najveca negativnost je odbrana 5-4-1 i slaba transformacija u napad sto je rezultovalo da ne mozemo da zadrzimo loptu i pritisak i dominacija u posedu ekipe Radnika koja je pored nas najgora u ligi.

Malo bolja ekipa bi nam pravila vise problema ali sreca ba bio Radnik

Dobra je pobeda zbog samopouzdanja ali sa ovakvom igrom tesko da ce da dohvatimo gornji deo tabele.

Tieri malo vremena bio i bez utakmice pa je nezahvalno nesto da komentarisem.

Yamkam dobar.

Napredak ne zna da da gol pa se nadam da nece da prorade protiv nas.

 

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, Constantin said:

Svi portali trube o Tolordavi, kao glavnom krivcu za loše rezultate Radničkog. Zaboravili svi na Mladjovića, penale u 97. minutu.....

 

"SNS" sindrom (Svali Na Stranca), tako drag nasim sportskim novinarima. Nasmejao sam se kad sam procitao da su mu u neoprostive greske ubrojali i onaj gol Gzire 37 sekundi pre kraja utakmice koji je direktno skrivio Petrov pokusavajuci da izmuva faul umesto da se zagradi kod korner zastavice i potrosi vreme i ostatak tima Radnickog koji je u toj fazi utakmice dozvolio tri na tri kontru u skoro 40 metara ispred gola Radnickog. Za tu situaciju bih novcano kaznio ceo tim osim te trojice mucenika pozadi i golmana. Treba stvarno biti mozgom van utakmice pa u poslednjem minutu dozvoliti da uza odbrana ostane sama protiv trojice napadaca posle jednog jedinog dugog pasa.

  • +1 4
Link to comment
 
"SNS" sindrom (Svali Na Stranca), tako drag nasim sportskim novinarima. Nasmejao sam se kad sam procitao da su mu u neoprostive greske ubrojali i onaj gol Gzire 37 sekundi pre kraja utakmice koji je direktno skrivio Petrov pokusavajuci da izmuva faul umesto da se zagradi kod korner zastavice i potrosi vreme i ostatak tima Radnickog koji je u toj fazi utakmice dozvolio tri na tri kontru u skoro 40 metara ispred gola Radnickog. Za tu situaciju bih novcano kaznio ceo tim osim te trojice mucenika pozadi i golmana. Treba stvarno biti mozgom van utakmice pa u poslednjem minutu dozvoliti da uza odbrana ostane sama protiv trojice napadaca posle jednog jedinog dugog pasa.
Pisao sam Harpere, ovde na temi, ostavili su ga nepismeni bekovi na vetrometini. Ne samo na toj utakmici. Autogol u Lazarevcu...dešava se. Ali ako sve svališ na njega, pokrivaš druge, a to na kraju bude čuvena "medvedja usluga".

Ono govance od Sivića se odmah posle Gzire dogovorio sa Neškom debelim iz Lučana. Nas vodio, a tamo kadrirao.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
3 minutes ago, Constantin said:

Pisao sam Harpere, ovde na temi, ostavili su ga nepismeni bekovi na vetrometini. Ne samo na toj utakmici. Autogol u Lazarevcu...dešava se. Ali ako sve svališ na njega, pokrivaš druge, a to na kraju bude čuvena "medvedja usluga".

Ono govance od Sivića se odmah posle Gzire dogovorio sa Neškom debelim iz Lučana. Nas vodio, a tamo kadrirao.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

 

Nisam vas puno gledao, samo protiv nas i dvomec protiv Gzire. Ono sto sam video na te tri utakmice je da je Tolordava od svih odbrambenih igraca Radnickog dobio ubedljivo najvise duela. Ovo ostalo ne mogu da komentarisem jer nisam gledao.

 

A Sivic, o njemu nemam dobro misljenje ali sam cutao da vam ne kvarim zurku. Najobicniji demagog kakvih u srpskom fudbalu ima na stotine.

  • +1 2
Link to comment
11 minutes ago, harper said:

 

 

A Sivic, o njemu nemam dobro misljenje ali sam cutao da vam ne kvarim zurku. Najobicniji demagog kakvih u srpskom fudbalu ima na stotine.

Kao i Gaćinović, kao pravi neko čudo od Pazara, a mislim da je imao splet srećnih okolnosti da mu dodju indispomirani Partizan i bez pola tima Nspredak. Mi smo takodje bili "s koca i konopca" jedino TSC koga dižu u nebesa, a jedino što je na vrhunskom nivou je stadion. Dovoljno za niz. Videćemo kako će se odvijati dalje prvenstvo. Naš trener nije neki, samo što je naš, ali bićemo daleko ispred Pazara, pa čak i ispred TSC-a, osim ako ih ne zaštite iz Saveza. Mada, Tončev i ekipa se propisno zajebavaju i ne odustaju od svakog načina da se utale. Još nema golmana, omladinac brani, a svako hoće "svog" da dovede. Za kratko vreme, od početka, ali u toku, prvenstva, ostali smo bez sedam igrača.

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, Constantin said:

Kao i Gaćinović, kao pravi neko čudo od Pazara, a mislim da je imao splet srećnih okolnosti da mu dodju indispomirani Partizan i bez pola tima Nspredak. Mi smo takodje bili "s koca i konopca" jedino TSC koga dižu u nebesa, a jedino što je na vrhunskom nivou je stadion. Dovoljno za niz. Videćemo kako će se odvijati dalje prvenstvo. Naš trener nije neki, samo što je naš, ali bićemo daleko ispred Pazara, pa čak i ispred TSC-a, osim ako ih ne zaštite iz Saveza. Mada, Tončev i ekipa se propisno zajebavaju i ne odustaju od svakog načina da se utale. Još nema golmana, omladinac brani, a svako hoće "svog" da dovede. Za kratko vreme, od početka, ali u toku, prvenstva, ostali smo bez sedam igrača.

Što ne vrate Kojića ili Ilića? Bolje nekog od njih nego opet nekog Drobnjaka. . .pitaju li se uopšte Peja Vlada Aca Caki pa na kraju i Mrka za nešto ili su štit Nišlija u odbrani Nenišlija. . .

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...