Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

1 hour ago, fandorin said:

Kings skoro kao Šestić protiv Osijeka. Bukari pregazio odbranu Radnika, skoro nisam video onako moćan trk. Mitrović je mnogo dobar, ako imamo na umu da ima 20 godina moguće su velike stvari. Ivanić samo 1 pogrešio. Katai počeo da mrsi, kao da mu je glupo da daje normalne golove i da rešava jednostavno. Pešić majstorska asistencija i generalno čuvanje lopte, protiv Mladosti i večeras je svaku zadržao i odigrao, ako to bude mogao da ponovi u Evropi bićemo na konju. Promašaj Pavkova spada u antologijske.

Valjda Željezničara? Ako pričaš o onom maradona stil golu?

Link to comment
14 hours ago, Milosh76 said:

Po saznanjima Mozzart Sporta radi se o Krasnodaru, koji je za mladog štopera nudio 6.500.000 evra, kao i 50 odsto od naredne prodaje.

 

Crveno-beli to nisu prihvatili, verujući da za 21-godišnjeg defanzivca mogu da dobiju mnogo više novca. Čekaju na stadionu "Rajko Mitić" iznos sa osam cifara i zvaničnu ponudu Zenita koja bi trebalo da iznosi između 10.000.000 i 12.000.000, u zavisnosti od načina isplate.

 

Mnogo se kurče s cenom, na kraju će pocepati ligamente i otići za mufte

Link to comment
23 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Valjda Željezničara? Ako pričaš o onom maradona stil golu?

Protiv Osijeka je zalamao Davidovića 2 ili 3 puta i bacao ga na travu pa isto ovako šibnuo pod prečku. Protiv Želje ih je nizao uz desnu aut liniju od 16 do 16, pa skrenuo levo (bukvalno) obišao Škrbu i ubacio u gol. 

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

Taj gol kad ih je sve jebo po kaznenom je u top 5 ikada što sam video, zamalo su se ova dvojica na gol liniji sudarili glavama

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, fandorin said:

Protiv Osijeka je zalamao Davidovića 2 ili 3 puta i bacao ga na travu pa isto ovako šibnuo pod prečku. Protiv Želje ih je nizao uz desnu aut liniju od 16 do 16, pa skrenuo levo (bukvalno) obišao Škrbu i ubacio u gol. 

 

 

 

 

  • +1 1
  • Wub 4
Link to comment
1 hour ago, Plajvi said:

 

Mnogo se kurče s cenom, na kraju će pocepati ligamente i otići za mufte

 

Nemoj buraz tolko da mracis. Momak je kul, neka bude novi nesta...

  • +1 2
Link to comment

Moram da odam priznanje sportskom sektoru™, rekli su da hoce da ubrzaju tim i ubrzali su vala. Bukari je bukvalno level Radonjic po brzini, mali Mitrovic je negde 0.9 Radonjica, a tek Kings koliko je ubrzao sredinu... Tu je i Mustafa koji je danas onim trkom i iznudjivanjem penala isto pokazao motor koji ova liga tesko moze da isprati. Biće bas steta ako se ne udje u LS, mora ovaj koeficijent da se naplati a i bilo bi super gledati.

Edited by los borrachos
Link to comment

Kakav tim, ovo je za maštanje o nekim velikim delima u Evropi! Ova ekipa ne zaslužuje Pavkova medju njima. Kakav panj! Ili je ono možda bila “neuspela asistencija”, a panj se spetljao pred praznim golom na metar i po. Kangva je igračina. Šiljo, znam da čitaš forum(e), sve ti je oprošteno - oprosti i ti meni. Jeo sam govna. Kakva asistencija!

  • +1 1
Link to comment

Realno gledano bajernizovali smo lokalno takmicenje, ostalo je samo da se vidi sta ce na kontinentalnom nivou da se uradi...

  • +1 4
Link to comment
4 minutes ago, dragance said:

Kakav tim, ovo je za maštanje o nekim velikim delima u Evropi! Ova ekipa ne zaslužuje Pavkova medju njima. Kakav panj! Ili je ono možda bila “neuspela asistencija”, a panj se spetljao pred praznim golom na metar i po. Kangva je igračina. Šiljo, znam da čitaš forum(e), sve ti je oprošteno - oprosti i ti meni. Jeo sam govna. Kakva asistencija!

 

Dobar je paki kao rezervni spic i sidras, obrati paznju kako je lepo proigrao bukarija za sesti gol...

Link to comment

Jeste, to je dobro uradio, našao se na pravom mestu kad je dao gol, ali promaši nepromašivo kad je najpotrebnije (šifra: Rendžers).

Link to comment

UEFA je odredila delioce pravde za duel na "Marakani" koji se igra u sredu od 20.45. Na centru će se naći sudijska trojka iz Portugalije, glavni arbitar je iskusni Arutur Manuel Ribeiro Soareš Dijaš koji dolazi iz elitne grupe i, inače, sudio je u završnici takmičenja u Ligi šampiona prošle sezone.

Pomagaće mu sunarodnici Rui Barbosa Tavares i Paulo dos Santos Soareš, dok je za četvrtog sudiju imenovan Hoze da Košta Verisimo. Delegat je Eduard Kindl iz Lihtenštajna. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...