Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Rastimovani smo malo danas, mora se priznati...
Mora se imati u vidu i kvalitet ove livade. Ipak to solidno utice na ono sto mi igramo.
A ovaj nesrecnik da cesce dobija crveni mozda bi se malo i dozvao mozgu. Mogao je coveku nogu da polomi

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
3 minutes ago, MeanM@ said:

A ovaj nesrecnik da cesce dobija crveni mozda bi se malo i dozvao mozgu.

Nema taj mozga... uradi jednu dobru stvari za 90 minuta i onda 5 uzasnih...kao sto je ovaj start recimo.

Link to comment

Gobelja je asistirao kod gola i imao sut u okvir gola od ukupno dva suta u okvir Zvezdinih igraca.  Onaj koji igra izuzetno lose je Mirko Ivanic.  Ali stvarno lose.  Imam utisak da zbog njegove lose igre ne mozemo da organizujemo krsten napad po levoj strani.

Link to comment
Just now, Bright Billy said:

Realno, ivanic i katai igraju lose. Za razliku od njih kanga bukvalno sam vrti kompletan vezni red simpaticnih lucanaca...

Katai bar igra dobro u defanzivi.  Mirko gubi lopte i otvara kontre za Mladost.

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Dimitrije said:

Gobelja je asistirao kod gola i imao sut u okvir gola od ukupno dva suta u okvir Zvezdinih igraca.  Onaj koji igra izuzetno lose je Mirko Ivanic.  Ali stvarno lose.  Imam utisak da zbog njegove lose igre ne mozemo da organizujemo krsten napad po levoj strani.

 

 

Gobeljic nije asistirao kod gola

 

Njegov centarsut je isao u aut i da domaci igrac nije debil jos bi bilo 0:0

 

Ne znam u sta gledas

  • +1 2
Link to comment

Mitrovic umesto bukarija kojem ocigledno treba veci i brzi teren da bi pokazao sta zna. Videcemo sta ce mitrovic da uradi al za ove livade je ipak ben doktor fudbalskih nauka...

  • +1 1
Link to comment

Teren je katastrofa ,koliko odskače lopta samo.
Ovi stali u blok ,igraju na kontre.
Imali smo sasvim dovoljan broj šansi samo fali još neki gol.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk



Link to comment

Preglupa izmjena, bez obzira na talenat Mitrovica. Em vadis igraca u dobroj formi em uvodis klinca poslije 2 treninga sa ekipom...Skotina Gobeljic da pocasti sudiju sto je prosao samo sa žutim za onaj pogibeljam start. Opet ce nas skotina kostati sa svojim glupostima u evro utakmicama gdje za ovo ide direkt crveni.

Edited by hrkljush boys_2
  • +1 1
Link to comment
Gobelja je asistirao kod gola i imao sut u okvir gola od ukupno dva suta u okvir Zvezdinih igraca.  Onaj koji igra izuzetno lose je Mirko Ivanic.  Ali stvarno lose.  Imam utisak da zbog njegove lose igre ne mozemo da organizujemo krsten napad po levoj strani.
Ma ne da je asistirao, pravo u noge ovom njihovom koji je, pak, ocajno reagovao. A i sut nije bio neki.
Sve i da jeste ne abolira ga od nepromisljenosti kod onog starta

Sent from my SM-G970F using Tapatalk


Link to comment

Nije mi jasno sta se dešava sa Ohijem ,kao da je sugav.
Mitrović brz i ide odmah napred sa loptom , što je za pohvalu.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk



Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...