Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Stvarno mi nije jasno sta na ovim utakmicama na terenu rade Kanga, Rodic, Katai i ekipa. Toliko ih ocigledno zabole za ovu utakmicu, toliko su van utakmice, da je to negledljivo. Kanga posebno.

 

Cestitke i onome ko je igracima birao krampone za ovu utakmicu.

  • +1 1
Link to comment

Ovaj Mitrovic je verovatno najgluplji igrac koji je igrao za Zvezdu jos od odlaska Noja Andjelkovica. Odlicne fizikalije ali nula osecaja za igru, za prostor, za kretanje saigraca. Jedini razlog sto smo dali i ovaj jedan gol je to sto on i Rakonjac u tom napadu nisu dodirnuli loptu.

Link to comment

teren izgleda kao kozna bolest. ne znam da li su planirali da ga menjaju po zavrsetku sezone, mozda je dobar trenutak sada kad imaju obezbedjenu paru.

Link to comment
16 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Guelor danas možda i najgori. 99 luftaballons u 16.

 

Morao je da ga menja na poluvremenu, njemu se tacno vidi kad udje u utakmicu sa nekoliko demona u glavi. On i Katai su nas ubili danas, bukvalno smo igrali sa dva igraca manje na terenu zahvaljujuci njihovom zajebavanju. Nije mi jasno zasto Milojevic toliko insistira da mu igra ova stara garda koja vec par meseci ne igra nista jer ih mrzi. Da li ga nije briga posto zna da ide, da li se uopste pita ko ce da mu igra ili ovi stariji igraci odluce kad im se igra, nemam pojma ali vec dosta dugo Katai i Rodic nemaju sta da traze na terenu a i Kanga bi mogao malo vise da pauzira. Prosto se vidi da nece, nervozni su, igraju na silu neke svoje utakmice, bukvalno svakom utakmicom prosipaju kroz prozor po deo reputacije koje su stekli igrajuci u Zvezdi.

 

Batak je strucno izjebao Milojevica, igrao je sa klincima prvo poluvreme dok se ovi nasi nisu uskurcili a onda je bacio sve sto ima na teren da preokrene utakmicu i uvede nas u nervozu. Sve je uradio kako treba ali ga je Kangva zajebao ovim sutem na kraju. Bas se videlo da je popizdeo posle utakmice.

  • +1 1
Link to comment

Sampionski timovi nadju nacin da pobede i onda kada su izgledi za to minimalni.  Po tome se razlikuju od timova koji nisu sampionski.  U prethodnih nekoliko utakmica isticali su se Azarov i Prucev.  U poslednje dve Mijatovic.  Momak je jak, stabilan, motivisan, ume da zagradi loptu i stvori sam sebi priliku za sut.  Sut mu je dobar.  Ja bih njega forsirao.  Po obicaju vec neko vreme najslabiji u timu su Mitrovic, Katai i Kanga.  Kanga je danas dva puta otvorio sansu za Vojvodinu izgubivsi loptu zbog klizanja.

Link to comment

Da, bas htedoh da dodam koliko je slaba igra Viga u odbrani.  Prosisao ga je Cumic i napravio sansu za gol.  Po slaboj igri u odbrani, ne razlikuje se mnogo od Lazara Nikolica.  Jedno sto je u ofanzivi Vigo bolji od Lazara.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...