Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Lako bi se mi dogovorili da se mi pitamo :)

Ja bi' stavio 8 klubova u prvu ligu, zadnja dva ispadaju, i napravio bih 2 druge lige po regionima FSS (Vojvodina + BG, Zapad + Istok) sa po 16 klubova, tu bi se razvodnio kvalitet, a ne u prvoj ligi

28 tekmi i to je to, nikakav plejof posle

+ poostriti infrastrukturne uslove za igranje u prvoj ligi - ako nemas reflektore i krsten teren, zbogom, ulazi onaj ispod tebe koji ima uslove da se takmici

+ moras imati 5 domacih u-21 igraca u protokolu

A ovi sto ispadnu iz prve lige u drugu gurnu nekog dodatno iz druge lige svog regiona u trecu ligu

Kako sad stoje stvari, Zvezda, Partizan, Cukaricki, Vosa, Topolai SC i jos troje 

Utopija, znam, ali bilo bi mislim interesantno videti, morala bi i Zvezda da oznoji dupe za titulu 

 

Edited by Plajvi
  • +1 1
Link to comment

nije toliko bitan format lige, najvažnij je da takmičenje bude nezavisno od blizanaca, da ostali klubovi igraju za sebe, da ne budu filijale da odmaraju igrače itd

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, hrkljush boys_2 said:

Da Miloš76 ne napisa, veze ne bih imao ni da su igrali. Obzirom na rezultat nije to ni loše.

 

Gledao ja. Kataiju se smesi mesto u upravi kluba a Stefanu Mitrovicu ispisnica. Nerealno je sta su njih dvojica ispromasivali samo zato sto su sutirali iz trka, bez balansa, kontra nogom i na bilo koji nacin, samo da nikom ne dodaju loptu. Muceni Rakonjac je svoje sanse pak promasivao jer sa njegovom tehnikom na ovako dzombastom terenu dobro da nije slomio nogu kod suteva. Ne bismo dali gol tri dana da se igralo osim slucajno, sreca je sto je Borjan bas danas imao onu svoju sezonsku utakmicu kad skine svaki lose izveden penal. Dva je skinuo, druga dva su mu pocistila paucinu iz gornjeg desnog coska.

 

Ruzna utakmica, tipicna za srpske livade. Los teren, valjaroski protivnik, kurcobolja i sebicluk nekih nasih igraca. Odlicno je za tebe sto si je propustio.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Bilo je tu jos nekoliko tragicara.  Kangva u prvom poluvremenu - cista nula.  Nejgova zamena u drugom poluvremenu - Ivanic, jedva nesto iznad nule.  Losi sutevi visoko preko gola, a kada su isli u gol slabi i uglavnom pravo u golmana.  Pred kraj je imao sansu da resi utakmicu, dobro je sutirao ali u stativu (kao njegov drugar Katai u prvom poluvremenu).  Igru je krunisao njegov lose izvedenim penalom.  Golman je vec poceo da pada kada je Ivanic sutirao, mlako u golmanove noge.  Konacno, Lazar Nikolic.  Bas los, i u napadu i u odbrani.  S druge strane, bilo je par igraca koji su dobro odigrali.  Pre svih, Azarov u fazi napada.  Taj momak polako stice samopouzdanje i to se vidi u njegovoj igri.  Ako bi popravio igru u defanzivi, postao bi jedan od najboljih nasih igraca.  Drgi je Prucev.  On je usao u zavrsnici meca i dobro odigrao.  Izmedju ostalog, namestio je sansu Ivanicu nakon koje je Ivanic pogodio stativu.  Mijatovic je isto tako igrao u zavrsnici.  Momak je poluspic, ali se vise istice oduzimanjem lopte, uklizavanjem i igrom u odbrani.  Konacno, u penal seriji pored Borjanovih odbrana, treba istaci i nase izvodjace: Rakonjca, Azarova, Mijatovica i Bukarija koji su sutirali snazno, precizno i neodbranjivo.

  • +1 2
Link to comment

Drago mi je da Azarov lagano raste iz utakmice u utakmicu, treba nam mlad i dobar lijevi bek. Mora biti starter u ovih par utakmica do kraja prvenstva. Sve samo da onu smlatu Rodica više ne gledam.

  • +1 3
Link to comment
On 3. 5. 2023. at 13:42, Milosh76 said:

Prvo je problem sto ima previse klubova i manjak kvaliteta.

Onda se trazi smanjenje lige na 8, jer nema kvaliteta za vise.

A kad u tu ligu udje 5 iz BG, onda ce se neko zaliti na "beogradizaciju" lige.

Ajd odlucite se sta je cilj i koje su zelje.

10 klubova, cetvorokruzno

Link to comment

Vasiljevic - L.Nikolic, Lekovic,  Dragovic,  Azarov  - Kangwa, Kanga - Prutsev, Ivanic, Mitrovic - Pesic. 

Link to comment

Da je mali Mijatović dobio trećinu vremena koje je ovaj nadritrener djelio Pešiću, sad bi imali ubitačnog napadača u prvoj postavi.

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока

Link to comment

Dvojca igraca vredna pomena: Azarov i Mijatovic.  Lista onih koji su razocarali je malo duza a Mitrovic, Kangva, Ivanic i Kanga nose snjur.  Od njih se ocekuje da igraju bolje.  Od Lazara Markovica se ne ocekuje nista i on to dokazuje iz utakmice u utakmicu.  Ne razumem zasto Vigo sedi na klupi vec dve utakmice a ovaj diletant igra.

Edited by Dimitrije
  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Dimitrije said:

Dvojca igraca vredna pomena: Azarov i Mijatovic.  Lista onih koji su razocarali je malo duza a Mitrovic, Kangva, Ivanic i Kanga nose snjur.  Od njih se ocekuje da igraju bolje.  Od Lazara Markovica se ne ocekuje nista i on to dokazuje iz utakmice u utakmicu.  Ne razumem zasto Vigo sedi na klupi vec dve utakmice a ovaj diletant igra.

 

Zato sto je Vigo pokazao navijacima da zna i sad to svi moraju pod hitno da zaborave jer Terzic nema nameru da ga otkupi a morace da objasni zasto nece. Kad se prvenstvo zavrsi ocekujem da ce angazovati Balerinu i slicne protuve da nam "objasne" kako Vigo ne vredi pare koje se traze za njega..

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...