Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

U trecem sesiru imamo dinamo koji jeste veliki problem a u cetvrtom galatasaraj koji je postao deset puta veci problem od dinama, tako da dzabe kalkulisete...

Edited by Bright Billy
Link to comment

Sto se regionalne lige tice konstantno ista prica, kao ne moze zbog navijaca. Kao da je exyu jedini region u kom mi mozemo da igramo. Realnost je da te regionalne lige uefa ne dozvoljava. Da nije tako lako bi se problem sa navijacima resio jer jebes hrvate i ostale siptare, napravis ligu sa npr madjarima i rumunima i sve do jaja. Al, kao sto rekoh, ufea ne da. Njima je u planu da ligu konferencija podele po regionima od toga naprave neku skracenu varijantu onoga o cemu mi pricamo. Kolko sam citao, kad dodje do te podele mi cemo verovato upasti u jugoistok sa zabarima, grcima i jos par manjih liga, sto i nije tolko lose...

Edited by Bright Billy
  • +1 2
Link to comment

Otkud ne dozvoljava, kad Čeferin redovno ponavlja da su uveliko u planu i da je faktor rizika jedina smetnja za ovu našu. Ja jesam malo stariji i pamtim rivalitete sa Dinamom, Hajdukom, Velež, Želju i Sarajevo, tako da mi meč sa nekim Klužom ili Honvedom u poređenju sa tim nije ništa interesantniji od utakmice sa Mačvom ili Borčom. Bilo koja druga regionalna liga bi bila čist mutant, ex-yu se uzevši u obzir svaki kriterijum (osim šovinizma), sama crta. 

Zaboravih da napišem da imam utisak da je taj rivalitet itekako opstao i da eventualno samo Delije to mogu da bojkotuju (što bi bila druga muva iz istog udarca) 

Edited by kralj
  • +1 2
Link to comment

Kolika bi trebala da bude ta liga da bi se u nju plasirao mocni velez koji je trenutno 6. u njihovoj polu amaterskoj ligi i koji tacno sportski motiv stoji iza toga?

 

Edit. Takodje me zanima i kakav to rivalitet postoji izmadju zvezde i dva trenutno najbolje plasitana kluba u makedoniji, voska sport i fk gostovari?

Edited by Bright Billy
  • Haha 1
Link to comment

pa to, morala bi se praviti liga od nekada jakih imena, iz srbistana, pored titovih blizanaca da uđu još voša i niš. iz kroacije din. haj. rijeka i osjek iz bosne sarajevo, želj. velež i tuzla iz slo olimpija i maribor, iz mak vardar i montenigerse da predstavlja titograd

- e onda u drugu ligu nagurati ove ostale pilićarske klubove poput čuke, tsc itd

- ispadao bi samo po 1 tim, kako bi se što duže održala poznata imena u 1 ligi :happy:

Edited by gone fishing
Link to comment
18 minutes ago, gone fishing said:

pa to, morala bi se praviti liga od nekada jakih imena, iz srbistana, pored titovih blizanaca da uđu još voša i niš. iz kroacije din. haj. rijeka i osjek iz bosne sarajevo, želj. velež i tuzla iz slo olimpja i maribor, iz mak vardar i montenigerse da predstavlja titograd

- e onda u drugu ligu nagurati ove ostale pilićarske klubove poput čuke, tsc itd

- ispado bi samo po 1 tim kako bi se što duže održala poznata imena u 1 ligi :happy:

 

Tacno tako, da bi se zadovoljili nostalgicari nije bitno ko je kako sad plasiran i u kakvom su stanju klubovi nego daj da se resetujemo na leto 1984.

I onda odemo npr u backu topolu i kazemo im da ne mogu oni u tu ligu jer su pre 40 godina bili niko i nista, nego ce umesto njih da igra npr iskra bugojno. Slovenci bi se mozda malo ljutili al bi sigurno razumeli da ne mogu ni oni jer maribor i olimpija nisu bili tu kad je bilo bitno pa sad umesto njih upadaju pristina i dinamo vinkovci. I tako, sve zarad atraktivnosti takmicenja i u krajnje sportskom duhu...

Edited by Bright Billy
  • +1 1
Link to comment

I igraci ne smeju do 28. da imaju instagram

Dakako i u JNA, da se jedu sardine iz 1969. dabome, cetvrta sila u Evropi, nema tu zajebancije... Nema u Arsenal Tulu ako nisi odsluzio otadzbini 

Edited by Plajvi
  • Haha 2
Link to comment

Кад већ млатимо празну сламу, треба направити као Аба: пет српских, четири хрватска клуба, а за остала мјеста нек се кољу Гостивари, Тузла Сити и остала боранија. Као да је битно ко су остали, дај велику четворку да је ту и бог те веселио. Остала мјеста су ионако и раније пуниле којекакве Трешњевке, Борови и Лирије.

Link to comment

Bice ljut Aca Trica Igor Stimac sto Srby imaju 2 mesta u evrokupovima uvek i sto vise ulazu u fudbal nego u bilo sta bitno, mahace zakonima k'o Rade Panic 

A i tesko je odoleti seksepilu NK Osijek, HNK Zrinjski, FK Decic Tuzi, to bi zaista vratilo publiku na stadione.

Ko je danas lud da gleda Gladbah - Leverkuzen ili Njukasl - Liverpul kad ima ovu poslasticu za samo 12 dinara godisnje kad god duva vetar ili pada kisa

 

Spoiler

Jedini veci mit od toga da je to bila top 5 liga u evropi jesu price o gargantuanskim posetama na utakmicama

 

Edited by Plajvi
Link to comment
29 minutes ago, Bright Billy said:

Mani sad bbb forume nego probaj ovde, gde smaras godinama, da bar jednom napises nesto sto ima bar trunku mozga i logike...

 

@kralj

 

 

Da li si pri pameti? Prvo napišeš sa dva klika proverljivu laž da Uefa ne da. Posle se uhvatiš 1 Veleža, a propagiraš neke esencije sportskog motiva kao npr grčki AEK kojeg je taj 6.plasirani moćni Velež natrtio, čim se izborio sa  poluamaterskom ligom. Isto dva klika... I sad imaš još tri para rukavica licemerja dok ne dođemo do suštine Delije Sever mantre da jednostavno nećemo ništa sa njima.

 

A BBB sam pomenuo samo zato što ne znam kakva je kod njih situacija sa kontrolom šipkaša. Kod nas će biti klasika, bojkotovaće se se Survivor dok ne budemo igrali sa Rumunima, možda malo ovako da se kukumavči po forumima (doduše sa manje kursadžijkog humora tipa mwaaa Zlatko Vujović heheheh, gde se njega seti), a ostalo će da se reši preko Skaja.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...