Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

4 minutes ago, pantelia said:

Jesmo li izdali neko saopstenje vezano za nedosudjen penal nad Krsticicem? Ili bar za nedosudjen penal za Javor posle koga je Partizan izjednacio na 1-1?

 

Jebeno JSL blato

 

Nismo mi ali jesu grobari...

Link to comment
21 minutes ago, Bright Billy said:

 

Nismo mi ali jesu grobari...

 

Nisam gledao njihovu utakmicu pa ne znam da li je ili nije bio penal za Partizan ali blamiraju se opasno za ovaj deo saopstenja koji se tice nase utakmice u Nisu. Gol jeste postignut u 97. minutu ali je u nadoknadi bio prekid od bar tri minuta zbog gledanja VAR-a i crvenog kartona igracu Radnickog. Da i ne pominjem da smo osteceni za dva cista penala. Razumem da su besni zbog neresenog rezultata ali treba zaista biti bez obraza pa se zaliti na sudjenje na drugoj utakmici nakon sto ti je Javor metnuo tri komada.

 

edit: Sad sam video snimak. Cist penal za Partizan.

Edited by harper
Link to comment
32 minutes ago, MeanM@ said:


Ma klinci samo sprovode instrukcije retardiranih cinovnika i vojnika random kluba. Ko da klinja sme da je ne ubaci kad mu narede ovi sa klupe.

Nego klinji treba pustiti ovo:

 


Mozda se i zamisli


Sent from my iPhone using Tapatalk

da bi se nesto promenilo nabolje u drustvu generalno treba poceti od obrazovanja i nadati se da ce svaka naredna generacija dece biti bolja od prethodne. samo tako se postize boljitak i napredak u drustvu. za to treba imati politicku volju i institucije koje vode najbolji medju nama. na zalost, toga kod nas jos nema. 

konkretno, u ovoj danasnjoj utakmici, klinci iz radnickog su mogli nauciti (od glavnog trenera prvog tima) kako se psuje, divlja, pljuje i ne postuje ni protivnik, a ni sport.

  • +1 2
Link to comment

Upravo to sam pomenuo u nekom od prethodnih postova. Lud covek ima licencu, al jebo licencu, taj covek truje klince od 15-16. I generalno to nikome nije problem, nije bitno, dok god se lopta kotrlja kako valja.
Evo, sta nas bole djoka, odosmo na +7, LS, sjaj u ocima.
Nije otprilike bitno na jednom ovakvom forumu koji reprezentuje sve sto srpski prosek nije, a mosh zamislis kolko je bitno nekom polusvetu tamo.

Link to comment
18 minutes ago, harper said:

 

Nisam gledao njihovu utakmicu pa ne znam da li je ili nije bio penal za Partizan ali blamiraju se opasno za ovaj deo saopstenja koji se tice nase utakmice u Nisu. Gol jeste postignut u 97. minutu ali je u nadoknadi bio prekid od bar tri minuta zbog gledanja VAR-a i crvenog kartona igracu Radnickog. Da i ne pominjem da smo osteceni za dva cista penala. Razumem da su besni zbog neresenog rezultata ali treba zaista biti bez obraza pa se zaliti na sudjenje na drugoj utakmici nakon sto ti je Javor metnuo tri komada.

 

edit: Sad sam video snimak. Cist penal za Partizan.

 

I cist penal za javor neposredno pre akcije u kojoj je partizan postigao prvi gol...

Link to comment
4 minutes ago, Bright Billy said:

 

I cist penal za javor neposredno pre akcije u kojoj je partizan postigao prvi gol...

 

Rekoh, nisam gledao utakmicu, video sam samo snimak te situacije. Mozda ih je sudija pokrao, mozda nije, na nasu utakmicu svakako nemaju razloga da se zale i da je koriste kao argument za bilo sta. Mi smo danas pobedili u Nisu uprkos sudjenju, ne zbog sudjenja.

Link to comment

ja sam prestao da gledam kad sudija nije svirao taj penal za javor zbog cega je rezultat umesto 0-2 bio 1-1.  a sto se komentarisanja sudjenja na nasoj utakmici tice nek se jave lalatu, ne znam sta drugo da im kazem...

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Bright Billy said:

ja sam prestao da gledam kad sudija nije svirao taj penal za javor zbog cega je rezultat umesto 0-2 bio 1-1.  a sto se komentarisanja sudjenja na nasoj utakmici tice nek se jave lalatu, ne znam sta drugo da im kazem...

 

Jebi ga, najgore je kad se ponadas pa popijes cutuk, sto bi rekli ovi moji sa Kosova. Vec su videli sebe na -3 a dan su zavrsili na -7. Ja se nimalo ne plasim Partizana sve dok seru o sudjenju, kao sto nikad nisam verovao u nas dok smo mi srali o sudjenju. Nikada mi nece biti jasno kako u oba kluba u razlicitim epohama, dva kluba koja su inace po svemu privilegovana, ne shvataju da konstantnim prdjenjem o sudjenju samo idu na ruku ovim hrkljush ekipama protiv kojih igraju jer vecina sudija, u strahu da ne osvanu kao predmet saopstenja jednog ili drugog kluba, pola stvari tim hrkljush ekipama ne sankcionisu ni protiv Zvezde a izgleda ni protiv Partizana (kazem izgleda jer ne gledam njihove utakmice).

 

Mi u poslednjih nekoliko kola imamo uzasno sudjenje (nase utakmice gledam), nasim protivnicima se tolerise ono sto se vise nigde ne tolerise, a uvek na kraju ispadne da se oni zale da su opljackani ako rezultat na kraju bude iole tesan. Smesno je ali mi imamo neuporedivo bolje sudjenje u Evropi nego u domacem prvenstvu jer u Evropi sudije povlacenje s ledja sankcionisu kartonom uvek a ne razmisljaju koji je minut utakmice i sta ce da kazu iz Partizana na to sto igrac Radnickog ili bilo kojeg drugog kluba koji igra protiv Zvezde dobije dva zuta kartona za dva prekrsaja za koje se inace daju zuti kartoni. Protiv Brage, na primer, u odlucujucoj utakmici za prolaz iz grupne faze smo dobili penal za mnogo manji prekrsaj na Pankovu nego sto je bio ovaj na Krsticicu za koji nismo dobili penal. A navodno nas sudije ovde maze pa onda kad odemo u Evropu najebemo jer smo navikli na proteziranje.

  • +1 1
Link to comment

Pre svega dobra utakmica u Nisu. Dobar tempo, dosta trcanja, sansi i sto da ne vrlo pristojnog fudbala. 

 

Prvi utisak Lalatovic... Strasno je na sta covek lici. On bi morao na neku hospitalizaciju. Oduvek je on lud, al ovo vise nije ludilo, ovo su ozbiljne droge. Tuzno. Meni bas zao. 

 

Drugi utisak sudija. Ja ne znam kako ovaj lik sudi Super ligu... Stvarno ne znam. Prvi start nad Bukarijem povlacenje u kontri sa ledja tako da napdac stane. Nema kartona. Ok je da imas kriterijum gde neces da krenes ostro sa kartonima, ali postoje odredjeni prestupi koji se sankcionisu bez sudijskog uverenja. Neki jaci faul moze da preskoci sa kartonom, ali povlacenje se nikada ne oprasta, narocito ne kad ga igrac ovako skolski napravi i spreci dobru priliku protivnika. Harper je lepo primetio da je isti lik za slican start dobio karton koji minut kasnije, ali da se sudija pridrzavao pravila, vec tada bi taj igrac dobio crvenu kartu. Ili mozda ne bi jer bi im sudija poslao poruku da to nije dozvoljeno. Ovako, Nislije su igrale rukometnu odbranu tokom cele utakmice. 

Situacija gde je sudio pa posle gledanja VARa ponistio odluku je nesto sto takodje nikada ranije nisam video. Svirao penal nad Bukarijem i pokazao da je igrac sutnut. Onda ode da gleda snimak i vidi da je igrac sutnut i ponisti penal. Ziv nisam da saznam sta je obrazlozenje... 

U nekom momentu u drugom poluvremenu golman Rosic se valja nekih minut i po, dva... sudija prilazi i pokazuje mu da on sve to meri i da ce nadoknaditi. I onda produzava utakmicu 4 minuta? Na stranu sto je bila situacija kod gledanja VARa oko penala gde su otisla bar 2-3 minuta, pa ukazivanje pomoci Bukariju, pa ulazak medicinara jos nekoliko puta, pa po 5 izmena na obe strane u 3 termina... mozda covek ne zna matematiku al to nije 4 minuta. Ono udaranje glavom Milunovica pa nova pauza od 4 minuta i srecom karma nije dozvolila da nepravda pobedi veceras na ovoj utkamici, jer bi bilo kakav benefit Radnickog u ovom mecu bio cista nepravda. 

 

Ono sto bi trebalo da bude najveci utisak, a zbog prve dve stavke je palo u rugi plan je nasa igra. Odlicno. Protiv Vojvodine je bilo dobro, danas je bilo odlicno. Kao jedan od onih koji kritkijuju Milojevica, rekao bih da su ove dve utakmice dobar pomak. Vredi pomenuti da na obe utakmice nije ubacio Srnica, sto mu je dodatni plus sa moje strane. Postavka je manje vise kao kod Dekija, s tim sto je ostavio Kataija na klupi, plus Micko igra sasvim dobro (danas bio odlican). 

 

Pesic je dao dva gola danas i doneo pobedu. Glupo je sad pisati nesto negativno o njemu, pa cu da preskocim, ali i dalje nikako nisam zadovoljan njime. U principu uradio je ono sto se od spica i ocekuje. Nek na svakoj da dva gola, pa mi nece smetati sto imam zamerke na njegovu igru :)

Mitrovic i Bukari super za gledanje. U brzini je lepota fudbala. 

 

Lepo fudbalsko popodne na kraju balade...

Edited by adasevic
  • +1 5
Link to comment

Ja bih se osvrnuo na zabrinjavajucu cinjenicu da poslednjih nekoliko kola nasi najbolji igraci, Katai i Ivanic, igraju izuzetno lose.  Oni nisu u formi od pocetka sezone ali sticem utisak da im forma nastavlja da pada.  Mi u ovom trenutku nemamo adekvatne zamene za obojcu.  Mitrovic moze da zameni Kataija, ali nemamo igraca koji moze da zameni Ivanica. 

Link to comment
21 minutes ago, Dimitrije said:

Ja bih se osvrnuo na zabrinjavajucu cinjenicu da poslednjih nekoliko kola nasi najbolji igraci, Katai i Ivanic, igraju izuzetno lose.  Oni nisu u formi od pocetka sezone ali sticem utisak da im forma nastavlja da pada.  Mi u ovom trenutku nemamo adekvatne zamene za obojcu.  Mitrovic moze da zameni Kataija, ali nemamo igraca koji moze da zameni Ivanica. 

 

Ivanic je danas bio apsolutno uzasan. Kapiram da je njemu lakse da igra kad Katai pored njega privlaci paznju odbrane ali i danas i protiv Vojvodine je pokazao neke stvari koje je pokazivao na samom pocetku svoje karijere u Zvezdi, mekan ulazak u duele i gubljenje lopti zbog toga i potpuno odsustvo koncentracije u izglednim prilikama. Kao da je malo izgubio na kontroli lopte. Katai je lepo vratio onu loptu Pesicu za drugi gol, verovatno jedini nas igrac koji je sposoban da je u kontaktu onako precizno posalje u skoku ali sve ostalo je bilo bas lose, ukljucujuci i cinjenicu da je mrtav hladan pustio igraca koji nam je iz drugog plana dao gol. Kanga je takodje naglo pao negde oko sedamdesetog minuta, mislim da sam prvi put video da ga onako izda snaga. Moglo bi nas kostati poprilicno to sto smo zaturili Kangvu za racun Nikolica koji se, naravno, ponovo povredio, tek za Gejlora nemamo nikakvu zamenu ako Kangva ne igra. Krsticic je dobro odradio svoje minute u obe ove poslednje utakmice i pokazao neke znake zivota ali nije on taj igrac.

 

Mislim da je ovo poslednja sezona u kojoj su nam Katai, Kanga i Ivanic glavni igraci sto moze da bude problem ako udjemo u LS sledece godine jer su nam sva trojica godinama bili veoma vazni i ekipa je navikla da je njih trojica nose. Valjalo bi dobro iskoristiti zimski prelazni rok ali svi znamo kako to ide kod nas.

Link to comment

Mi cemo protiv Trabzona da kuburimo sa defanzivnim veznim.  Micko i Krsticic nisu registrovani, Sanogo je povredjen.  Ostaju Kanga, Kangva i Srnic.  Ne znam sta je sa Kangvom, tri utakmice je van protokola.  Neko rece zadnja loza, ali Milojevic na konferencijama za stampu u poslednje tri utakmice ne pominje Kangvu kao povredjenog.  Bez obzira, Kangva je box-to-box igrac slabiji kada se branimo i dobar kada napadamo.  Srnic nije dobar ni u defanizvi ni u ofanzivi.  Kanga nije siguran ako nema nekoga da mu cuva ledja kao Sanogo ili Micko.  Tu je i Nikola Stankovic, ali momak vrlo malo igra i nije defanzivni vezni vec vise box-to-box ili krilni igrac.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...