Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

1 minute ago, Medusa_trip said:

 

Lepo ja rekoh da je điljkoš seljački, koji ni na jednoj iole pristojnoj televziji ne bi privirio.

ne mogu sa ga ne volim, iz sarajeva smo obojica, vrsnjaci, a igrao je u zelji :)

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
41 minutes ago, MeanM@ said:

Jebo ti ovo. Fudbalski centar koji treba razvijati.? Teren poljana, igraci mesari, mafijaski trener lud ko struja, klinci koji ubacuju dve lopte… Ugasili se dabogda svi od reda


Sent from my iPhone using Tapatalk

Tek na snimku sam video da su i pre centaršuta Milunovića kod drugog gola ubacili loptu na teren sa namerom da prekinu napad.

 

Edit: Evo i tog detalja

https://streamable.com/0oux27

Edited by Barrister
Link to comment
2 minutes ago, Barrister said:

Tek na snimku sam video da su i pre centaršuta Milunovića kod drugog gola ubacili loptu na teren sa namerom da prekinu napad.

 

Sad neka ih ubacuju do ujutru, treninga radi.

 

Resava se to lako u normalnim sredinama, jednu ekipu kaznis sa 6 bodova i nema vise ubacivanja.

Link to comment
9 minutes ago, roux senyurt said:

ne mogu sa ga ne volim, iz sarajeva smo obojica, vrsnjaci, a igrao je u zelji :)

Pa imali ste vece lafove i bolje igrace u Zelji od ovog neotesanog goveda.  Recimo Svabu Osima, Skiju Katalinskog, Fikreta Mujkica, Misa Smajlovica,...

Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:

Ohi opet gol :)

 

Realno na centarfora ne mozemo da se zalimo posle ove utakmice.:D

 

Nije ovo uopste bilo lose, dosta dobro igramo u poslednje vreme. Problem nam je danas bila realizacija, nerealno je sta smo sve promasili a i golman Radnickog je blistao na golu. Takodje, Ivanic je odigrao verovatno najgoru utakmicu otkako je dosao u Zvezdu, nista dobro nije uradio a jos je i promasio najbolju sansu koju smo imali u prvom poluvremenu. Ekipa je toliko nervozna da nam se postavlja kao must da rano damo gol i otvorimo utakmicu. Vec posle desetak minuta smo poceli da sirimo ruke i nerviramo se zbog gomile sitnih faulova igraca Radnickog, a to je nesto na sta igraci moraju da se navikavaju jer su protivnici slabiji, sporiji i tehnicki nedorasli i moraju da pribegavaju takvim stvarima.

 

Steta je sto je ovo epsko seljacenje u poslednjih 15 minuta pokvarilo kompletan utisak sa cele utakmice, za nase prilike je ovo bila sasvim dobra utakmica oba tima do tada. Najgore stvari su ocekivano bile sudjenje i teren. Izuzimam Lalatovica, covek mora pod hitno da bude hospitalizovan jer ovo sto je danas radio jednostavno nije normalno. On je uvek bio sklon ovakvim reakcijama ali danas bas nije bilo prijatno gledati njegovo konstantno ludjenje pored terena.

Link to comment

Sledeću opet gostujemo Kolubari ,kući Lučani i u gostima Surdulica pa ide pauza
Rešiti te tri utakmice pa ide pauza. Malo osvežavanje ekipe pa idemo u Lš.


Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Link to comment
30 minutes ago, Bright Billy said:

Taj je valjda njihov...

 

Teleoptikov ali ga povezuju sa Zvezdom. Uklapa se u pravilo jer nije igrao za prvi tim Partizana nego samo za omladince

Link to comment

Teren im je solidan i ne igraju nadam se bunker kući ,tako da će biti i lakše to igrati.
Bukari dobar danas inače .Oporavio se od povrede.
Sent from my YAL-L21 using Tapatalk



Link to comment
42 minutes ago, roux senyurt said:

ne mogu sa ga ne volim, iz sarajeva smo obojica, vrsnjaci, a igrao je u zelji :)

 

Nije u tome stvar. Nisam komentarisao njegovu igračku karijeru i gde je rođen nego šabanske istupe i davanje epiteta mnogo većima od sebe., i to je žešće krindžovanje. Nijedna normalna televizija ga ne bi pozvala da gostuje, a neka me neko ubedi u suprotno. Btw, pre neekoliko dana sam ostao dužan još nekima odgovor po ovom pitanju, to je to.

Link to comment
41 minutes ago, Dimitrije said:

Pa imali ste vece lafove i bolje igrace u Zelji od ovog neotesanog goveda.  Recimo Svabu Osima, Skiju Katalinskog, Fikreta Mujkica, Misa Smajlovica,...

ne kazem da nismo, samo sam malo nostalgican

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...