Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Just now, elementary said:

Najbolje što će se pajseri buniti posle ovoga na sudjenje .Kao u Kambodži imamo sudjenje jbt.

Ekipa se dosta digla ,teške zadnje tri utakmice ,Kragujevac,Ns,Niš .
Dosta šansi ,odličan golman i pajser od sudije.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 

 

Bio je penal k'o vrata na Krsticicu kad je pokusao one makazice ali ovako je sto puta sladje.

 

Pesic ima mesec dana postede od mene na forumu samo zato sto je ugasio ovo nisko ludilo u poslednjih deset minuta.

  • +1 5
Link to comment
Just now, elementary said:

Najbolje što će se pajseri buniti posle ovoga na sudjenje .Kao u Kambodži imamo sudjenje jbt.

Ekipa se dosta digla ,teške zadnje tri utakmice ,Kragujevac,Ns,Niš .
Dosta šansi ,odličan golman i pajser od sudije.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 

I biće pajseri u pravu, jer je suđenje bilo odvratno. Treba da onog smrada ljube u bulju. 

Elem najslađi bodovi, nisam mogao vjerovati da su se pretvorili u ovako dzibersku ekipu. Mislim da je i Kangu izvukao zbog velike šanse da zvlajzne ili nekog od njih ili sudiju.

Link to comment
 
Bio je penal k'o vrata na Krsticicu kad je pokusao one makazice ali ovako je sto puta sladje.
 
Pesic ima mesec dana postede od mene na forumu samo zato sto je ugasio ovo nisko ludilo u poslednjih deset minuta.
Video penal ,bio i onaj penal nad
Erakovicem u prvom kad ga onaj držao sa dve ruke i vukao.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Link to comment

Jebo ti ovo. Fudbalski centar koji treba razvijati.? Teren poljana, igraci mesari, mafijaski trener lud ko struja, klinci koji ubacuju dve lopte… Ugasili se dabogda svi od reda


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • +1 8
Link to comment

Ekipa se digla ali ima dosta defetizma. Previše mekano trener nastupa, trebao mi malo da ih razmrda kakvom izjavom, nije ovo Švedska :D

Sent from my NTN-LX1 using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment
Just now, hrkljush boys_2 said:

I biće pajseri u pravu, jer je suđenje bilo odvratno. Treba da onog smrada ljube u bulju. 

Elem najslađi bodovi, nisam mogao vjerovati da su se pretvorili u ovako dzibersku ekipu. Mislim da je i Kangu izvukao zbog velike šanse da zvlajzne ili nekog od njih ili sudiju.

 

Nislije to zovu selski mentalitet. Zbog ovakvih stvari ispadaju u Evropi od klubova sa Malte i dobijaju more kartona na evropskim utakmicama ali hajde ti to objasni nasim klubovima. Steta, do postignutog gola su i oni igrali sasvim dobro ali im je zinulo dupe za rezultat i onda su poslednjih petnaestak minuta upropastili utisak.

 

Ali, klinci pored terena koji ne daju loptu i kradu vreme. Pa, jebo te.

Link to comment

Ovaj sto metnuo komšijama naše buduće pojačanje ?

Mislim da polako trebamo da se distanciramo od tandema Ivanic-Katai.
Mora se tu podmladiti ekipa ,zimski prelazni je prava prilika za to. Odlični su bili u zadnjih 5 godina,
dragi su mi ali trebamo polako da idemo napred.
Sent from my YAL-L21 using Tapatalk



Link to comment
44 minutes ago, roux senyurt said:

otkako je bogdanovic rade rekao da pesic ne zna da sutira glavom, ovaj ih samo daje glavom :)

 

Lepo ja rekoh da je điljkoš seljački, koji ni na jednoj iole pristojnoj televziji ne bi privirio.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...