Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

26 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

1FUautH.gif

Odlican napadac sto rece Adasevic onomad

 

Ulazi iz sanse u sansu

 

Jos desetak utakmica i sticice Ohija po broju golova a u Aprilu mozda i Pavkova

  • Hvala 1
Link to comment
23 minutes ago, Dimitrije said:

Ocekivao sam da Bukari napravi rusvaj po desnom boku.  Medjutim, on je ostao neprimetan kao i Katai, osim kada je  da je sprecio gol sustigavsi protivnickog napadaca koji je sam jurio prema nasem golu.  Za taj poyez, svaka cast.

 

Ostao je neprimetan zato sto je morao da se uvlaci u sredinu jer je na desnom boku "sirio" majstor centarsuteva i prodora Gobeljic Marko. Taktika da ti takav bek siri kod aut linije a da igrac kao Bukari koji zavisi od brzine ulazi u sredinu da bi mu otvorio prostor je u rangu taktike da se ja poradjam a moja supruga onesvescuje od shoka pored mene dok se poradjam. Usput je Mitrovic skoro sat vremena drndao na pogresnoj strani jer Osovina™ mora da se druzi levo.

 

Ponadao sam se kad su krenule kupovine na leto da se neko dosetio cudu da renovira ovaj tim i sprema zamene za 30+ igrace ali me je nada brzo prosla. Nakon prve dve kupovine, kad su videli da nam dobro ide, krenulo je kurciranje sa timom i on je ostao nedovrsen. Pustis Pavkova i oteras Ohija da bi doveo Pesica i Kulibalija s idejom da pojacas spic, ubijes u pojam stavljanjem na klupu Kangvu, koji je na pocetku izgledao kao igrac od 10 miliona dolara, da bi "vratio u zivot" Veljka Nikolica, sad "vracamo u zivot" Marka Gobeljica u koprodukciji sa placenim novinarima jer je "grehota da arcis Erakovica van njegove pozicije", kao da ne postoje formacije sa tri stopera. Pa ti ubedljivo najbolji skakac tima koji je bio u odlicnoj formi pre povrede pocne mec sa klupe i mi primimo onakav gol iz kornera. I tako u krug.

 

Nasi klubovi su jednostavno navikli na pilicarenje jer bez pilicarenja upravama manje para ostaje i to nam se pilicarenje uvek, ali uvek obije o glavu. Imas tri odlicna stopera i nemas desnog beka ali insistiras po svaku cenu na zadnjoj liniji od cetiri igraca, imas dva odlicna i super brza krilna igraca od kojih jedan zauzima mesto drugom, iako najbolje funkcionisu svako na svojoj strani, poziciju spica si sistematski oslabio i toliko bio uporan u tome da si bukvalno morao da oteras igraca koji je karijeru kod nas poceo sa 11 golova, od kojih jedan u derbiju, za polusezonu. I uz svu muku danas citam tekst na Mozzartsportu o tome kako je Katai u losoj formi jer je dosao Bukari i pokazao se a Katai, mozes misliti, nije navikao da neko drugi bude glavni igrac u napadu pa se smorio. To je covek mrtav hladan napisao.

 

Sve dok nama igraju Katai, Kanga i Rodic to ce nam biti plafon. Taj plafon nije nizak, sva trojica imaju mnogo kvaliteta, ali sva trojica su takodje nepouzdani igraci na evropskim utakmicama jer su hiroviti i nemaju sredinu, kad im ne ide postanu epske stetocine. Nemoc Kataija veceras je bila tuzna za gledati, on nijedno remplovanje nije mogao da iznese i zbog toga ono gde je inace najjaci, u evropskim utakmicama ne moze da pokaze. Ali su zato svi potrcali da napisu kako se vratio u prepoznatljivu formu jer je u Beogradu sutnuo loptu i dao gol sa 16 metara, iako ni na toj utakmici nije mogao duel da dobije. Mali Mitrovic sa 20 godina je veceras pokazao kako se igraju ovakve utakmice. Ako nemas snagu moras da imas brzinu. Ako nemas nijedno ni drugo, onda moras da budes Mesi ili Ronaldinjo da bi igrao jer kakvu god tehniku da imas oduvaju te snazniji i brzi igraci.

  • +1 1
Link to comment
33 minutes ago, tsva said:

Odlican napadac sto rece Adasevic onomad

 

Ulazi iz sanse u sansu

 

Jos desetak utakmica i sticice Ohija po broju golova a u Aprilu mozda i Pavkova

 

A Mitrović bi ovde bez problema izašao sam pred golmana, samo da ovaj retard nije promašio čitav fudbal.

Link to comment
45 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Rade ne posustaje, poliva redom. Kakva milina slušati ovo van foruma :laugh:

 

Ne može nikako biti milina slušati bilo šta što iznedri ta stoka šabanska.

Link to comment
Just now, Dankan Ajdaho said:

 

A Mitrović bi ovde bez problema izašao sam pred golmana, samo da ovaj retard nije promašio čitav fudbal.

 

To se desava pred kraj utakmice kad dovedes nespremnog igraca. Nije ovde neznanje u pitanju vec fizicka nemoc, jednostavno poslednjih pola sata vise nije mogao da prdne.

Link to comment
2 minutes ago, Medusa_trip said:

 

Ne može nikako biti milina slušati bilo šta što iznedri ta stoka šabanska.

 

Ogomno zadovoljstvo, gledati i slušati kako se zalivaju govnima govna bez ikakve zadrške, i to na RTS-u pred makar pola miliona gledalaca.

  • +1 2
Link to comment
Just now, Dankan Ajdaho said:

 

Ogomno zadovoljstvo, gledati i slušati kako se zalivaju govnima govna bez ikakve zadrške, i to na RTS-u pred makar pola miliona gledalaca.

 

Dobrotm.

 

Link to comment

Harpere, igrali smo sa trojcom stopera u zadnjoj liniji protiv Trabzona i to nam je bila verovatno najgora utakmica u ovoj sezoni.  Nasi bocni igraci su napadaci i slabi su kada se branimo.  Bili bi vrlo ranjivi po bokovima ako bi igrali sa trojcom stopera.  Ja nisam nezadovoljan kako su danas odigrali drugo poluvreme, Nije Ferencvaros bio dominantan kao na primer sto je bio Trabzon protiv nas.  Ono sto iritira su greske u odbrani i odsustvo koncentracije nekih nasih kljucnih igraca.  Mogli su da nam nabiju petardu prvenstveno zahvaljujuci brljotinama koje smo nicim izazvani sami napravili.  Drugo sto iritira je uzalud potroseno prvo poluvreme jer se ocekivalo da Katai i Ivanic budu udarna igla u napadu, (obojca su bili corak) umesto da su odmah poceli sa formacijom gde Mitrovic igra po levom boku.  Bukari izgleda nije bio 100% spreman i mislim da je to razlog njegovog slabog ucinka.  Sto se tice Velje Nikolica, izgleda da je doziveo je tezu povredu protiv Spartaka tako da nece neko vreme da bude u timu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...