Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Realnost je da se legendama smatraju igrači koji su ostavili nekog traga kao igrači, pa su tu karijeru nadogradili u ozbiljnim klubovima u inostranstvu (Stanković, Vidić). Ben je osvojio više trofeja u Zvezdi nego Piksi, ko je veća legenda?

  • +1 2
Link to comment
18 minutes ago, John Coltrane said:

Meni je uvek to bilo smešno da nekoga ko je sa 19 godina otišao iz kluba nazivaš “legendom”. Budalaština.

 

To je najnormalnija stvar na svetu. Legendarni status je licni a ne klupski status, u Stankovicevom slucaju je stvar u kojem klubu je ponikao i poceo da pravi velike uspehe kao igrac a i on i Vidic, koji su kasnije postali legende i nekih drugih klubova, su vise puta otvoreno govorili o tome koji klub im je u srcu. Na isti nacin je i Vidic legenda Zvezde, Mijatovic legenda Partizana ili Kristijano Ronaldo legenda Sportinga iz Lisabona. Taj kriterijum da neko mora da provede sto godina u nekom klubu da bi bio legenda tog kluba je prevazidjen u modernom fudbalu. Po tom shvatanju pravo na legende klubova imaju samo najbogatiji klubovi koji imaju para da dugo zadrzavaju najbolje igrace, osim ako u legende kluba ne svrstavamo Gobeljica i Igora Mijovica. Sto me, iskreno, vise ne bi nimalo iznenadilo.

  • +1 6
Link to comment
45 minutes ago, tsva said:

 

 

a zamisli debile koji misle da na njegov posao utice sta neko pise na internetu. Pomracenje uma.

 

Covek 3 puta izgubio LS od slabije i jeftinije ekipe.

 

Al zato bi odero Javor

Sto se kaze ni sve debilcine nisu iste. Idola pogodilo sta tsva, hrkljush i Laki pisu na ppp forumu, a glede i unatoc.tome ima zato 28-1, protiv Lucana i slicnih amatera, znas ti sta je to. :lolol: Ali samo da su "odlicni menadzer' i ostali poslusali glas razuma i ostavili Bili Ajdola za trenera, samo mu zabranili da vodi utakmice, skockalo bi se to caku-pakum. 

 

Sad Svjedoku i tribini preostaje da placu veceras i da nađu i istjeraju te domače izdajnike i stVane pVacenike.

  • -1 1
Link to comment

Stanković je bio (a možda je još uvek) najmlađi kapiten u istoriji Zvezde. Odigrao je u Zvezdi isti broj sezona kao i Piksi. Osvojio je sa Zvezdom isti broj evropskih trofeja kao i Piksi. 

  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Stanković je bio (a možda je još uvek) najmlađi kapiten u istoriji Zvezde. Odigrao je u Zvezdi isti broj sezona kao i Piksi. Osvojio je sa Zvezdom isti broj evropskih trofeja kao i Piksi. 

 

Ne vredi, Vesic boysi_2 ne daju da neko drugi bude legenda kluba. Samo je jedan Vesic Goran.

Link to comment
24 minutes ago, Sokrat said:

Realnost je da se legendama smatraju igrači koji su ostavili nekog traga kao igrači, pa su tu karijeru nadogradili u ozbiljnim klubovima u inostranstvu (Stanković, Vidić). Ben je osvojio više trofeja u Zvezdi nego Piksi, ko je veća legenda?

 

Za mene je Ben 1 od omiljenih stranaca i izuzetno omiljen kod velikog broja navijača. Nisam guglao al sigurno je skupio 150 tekmi i dao gomilu bitnih golova, što nije mala stvar.

Sad što se tiče trofeja, to se ceni po doprinosu igrača,svakako će u nekoj šampionskoj sezoni biti igrača koji će primiti medalju za 5 nastupa po 20minuta isto kao i neko ko je dao 20 golova.

 

23 minutes ago, Heaviside said:

Vratio se kao trener, ne postaje se legenda samo kao igrač, niti postoje neki egzaktni kriterijumi za taj status. Meni on jeste jedan od simbola zvezde, možda zato što sam počeo da idem na stadion kada je on igrao.

 

Aj ajde, nek sam ja budala, a oni koja ga nazivaju narkomančinom, dunsterom, prevarantom i slično su super racionalni i odmereni ljudi.

 

 

I pre nego je seo na klupu i upisao prvi bod, svuda si mogao pročitati naslove "Zvedzina legenda na klupi Zvezde" i slično.

 

I ovo što piše @harper mi ne ide u glavu - kako je Ronaldo legenda Sportinga - zbog 20 nastupa za prvi tim kao tinejdžer? Kakve veze imaju trofeji i zlatne lopte u ostalim klubovima sa Sportingom iz Lisabona? Kao što nikome neće pasti na pamet da Ronalda proglasi legendom Juventusa. Samo će biti upisano u istoriji kluba da je najbolji fudbaler sveta tog doba igrao 2 sezone u torinskom klubu. Kao kad neki mali grad ili varošica stavi spomen ploču "ovde je tad i tad bio kralj/Tito"

 

Meni je to nespojivo, valjda imam pravo na svoje mišljenje.

 

 

Link to comment
6 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Stanković je bio (a možda je još uvek) najmlađi kapiten u istoriji Zvezde. Odigrao je u Zvezdi isti broj sezona kao i Piksi. Osvojio je sa Zvezdom isti broj evropskih trofeja kao i Piksi. 

 

 

I titula i duplih kruna kao Piksi. Derao Real (Ekeren) kao Piksi. Sprdao se s Milanom...

 

Uspeo je da uzme cak 0 titula

  • +1 1
Link to comment

Aman ljudi, Piksi je 1 od najboljih fudbalera za 80 godina fudbala od Vardara pa do Triglava. U idealnom timu ITA 90 rame uz rame sa Maradonom, Gaskoinom i Mateusom.

 

Nemoj da se zajebavamo.

  • +1 6
Link to comment
4 minutes ago, John Coltrane said:

 

Za mene je Ben 1 od omiljenih stranaca i izuzetno omiljen kod velikog broja navijača. Nisam guglao al sigurno je skupio 150 tekmi i dao gomilu bitnih golova, što nije mala stvar.

Sad što se tiče trofeja, to se ceni po doprinosu igrača,svakako će u nekoj šampionskoj sezoni biti igrača koji će primiti medalju za 5 nastupa po 20minuta isto kao i neko ko je dao 20 golova.

 

 

I pre nego je seo na klupu i upisao prvi bod, svuda si mogao pročitati naslove "Zvedzina legenda na klupi Zvezde" i slično.

 

I ovo što piše @harper mi ne ide u glavu - kako je Ronaldo legenda Sportinga - zbog 20 nastupa za prvi tim kao tinejdžer? Kakve veze imaju trofeji i zlatne lopte u ostalim klubovima sa Sportingom iz Lisabona? Kao što nikome neće pasti na pamet da Ronalda proglasi legendom Juventusa. Samo će biti upisano u istoriji kluba da je najbolji fudbaler sveta tog doba igrao 2 sezone u torinskom klubu. Kao kad neki mali grad ili varošica stavi spomen ploču "ovde je tad i tad bio kralj/Tito"

 

Meni je to nespojivo, valjda imam pravo na svoje mišljenje.

 

 

Ako tebi nešto ne ide u glavu to ne znači da je automatski budalaština u pitanju. 

 

Jel si video nekada kako su u nekom malom mestu, selu ponosni zato što je odatle potekao neki velikan i slave ga kao svog lokalnog heroja iako se ta osoba školovala, radila i veći deo života živela negde daleko? Dejan Stanković sa Zvezdom ima neuporedivo više veze nego Nikola Tesla sa Beogradom koji je po njemu nazvao svoj aerodrom i školu, stavio ga na novčanicu, dizao mu spomenike. 

  • +1 1
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...