Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Dovoljno sam se nervirao zbog Srnica.  On je Stankovicev izbor a Stankovic definitvno bolje zna sta radi od mene.  Do kraja utakmice, podrska igracima i Stankovicu.  Ali tesko Stankovicu ako Srnic opasno zabrlja veceras, a tesko i nama ako nas Srndac uvede u LS.

Link to comment
3 minutes ago, Milosh76 said:

Sanogo je povredjen, zato igra Srnic.

 

Mozda i nije zbog toga. Srnic ce verovatno imati zadatak da markira Serija sve vreme po celom terenu i ga ne gubi iz vida ni kad mi imamo loptu, to Sanogo ne moze. Ideja je verovatno da se pokusa u zacetku eliminisati pretnja od tranzicije koja stalno pocinje od tog igraca.

 

U principu ovde individualni kvalitet ne igra preveliku ulogu jer Zvezda ima dovoljno kvaliteta sa ili bez Srnica u timu, ono sto je mnogo vaznije za rezultat je da takticki odigramo kako treba i saniramo razliku u uigranosti koja je na strani Makabija. Igrali smo mi i pobedili Liverpul sa sve Jovancicem i slicnima u timu pa nikom nista. Nama su kljucni igraci u napadu veceras Ivanic, Bukari i Pesic, ako oni odigraju kako treba i dobrom igrom im se prikljuce Katai i Kanga necemo imati problema u napadu. Odbrana da ne pravi tehnicke greske i da dobro komuniciraju medju sobom. Od pocetka sezone mnogo bolje igramo kuci, ovom timu odgovara velicina terena na Marakani, ovo je ta utakmica kad svi moraju da budu na maksimumu koncentracije, fokusa i discipline. Ako to budemo imali prolazimo.

  • +1 1
Link to comment

Samo dva stranca u postavi.
Znamo mi svi šta želi Stanković ali sad koliko toga može ostvariti Srnić to je već pitanje.
Najvažnije od svega je da odmah damo gol ,da ne promasujemo kao protiv Glazgova .
Inače imam osećaj da će Katai izdominirati danas .

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...