Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Da ne zaboravim, videli smo vec u Salcburgu tu genijalnu takticku zabokrecinu sa mucenim Veljkom Simicem. Miloju je bilo potrebno pola sata da samom sebi prizna da se zajebao. 

Link to comment
1 hour ago, roux senyurt said:

Ne verujem da je tako, davno je nestala domaća klasična radnička klasa iz bogatih zemalja, sada rmbače uvozni mučenici. Hapoel inače znači radnik na hebrejskom :)

 

Da, hapoel je radnik a makabi mu dodje nesto kao klub mladih nacionalista ili bolje reci cionista?

Link to comment

Ta vest o mogucoj izmeni u sastavu gde bi Srnic zapoceo utakmicu umesto Bukarija je neproverena i prema onome kako sam ja razumeo taj clanak u Mozzartu, predstavlja spekulaciju.  Sto se mene tiuce, zapoceo bih sa istim timom kao protiv Pjunika u Beogradu.  Zvezda je slabija u defanzivi nego prosle godine jer u tom sastavu ima samo cetvoricu igraca koji dobro obavljaju defanzivne zadatke (Erakovic, Dragovic, Milunovic i Rodic), mada Erakovic igra na poziciji gde je slabiji nego kada igra stopera a Rodic je Rodic (toplo-hladno).  Centralni vezni, posebno Kangva, su slabi u odbrani ali zato su odlicni u tranziciji i u napadu.  Sanogo i Srnic su sasvim suprotno, jacaju defanzivu i slabe ofanzivu.  Ivanic je protiv Vozdovca pokazao da ume dobro da obavlja defanzivne zadatke a to je isto pokazao i Katai protiv Lucana.  Igramo sa dvojcom napadaca (Bukari nije vezni igrac vec napadac).  Sve u svemu, prilicno ofanzivan, 'va banque', sastav sve dok (ako) ne dodje Ado koji bi trebalo da stabilise odbranu a da pri tom ne osteti napad.  Ako nastavimo sa efikasnoscu koju smo do sada pokazali, onda nema svrhe menjati tim.  S druge strane, Makabi je prvi ozbiljan protivnik koji isto tako igra napadacki, dok mu je odbrana slabiji deo tima.  Ja Srnica ni Sanoga ne bih uvodio u igru dogod ne budemo imali rezultat koji nam odgovara, pa onda uvesti ovu dvojcu u poslednjih 10-15 minuta da kvare igru protivnika i pojacaju odbranu.  E sada, ja sam nemac pojma u odnosu na Stankovica a verovatno i u odnosu na mnoge koji prate fudbal a ne bave se njim profesionalno.  Koji god sastav bude izasao na teren necu da kritikujem dogod pruza igru koja vodi ka povoljnom rezultatu.

Link to comment

Balerina po obicaju lupeta, nece Bukari na klupu, pogotovo ako igramo zatvorenije i na kontre.

Verovatno ce igrati standardan tim i u drugom po potrebi ce se menjati nesto.

Ako bih birao pre bi na klupu isao Kangva nego Bukari, ako vec Srnic/Sanogo mora da igra.

Kanga je bitan koliko i Ivanic, Katai je Katai... ako je Ivanic spreman, onda je Kangva taj koji ulazi u drugom.

Licno bih Srnica/Sanoga ostavio na klupi, a videcemo sta ce Deki smisliti.

Link to comment

I ja.mislim da spodoba sa mocarta lupeta, mada me od Stankovica ne bi čak ni to iznenadilo. Iako svi rezoni govore da bi gostovanje za  Bukarija bilo idealno bas zbog brzine, vjestine i trenutne forme.

Link to comment
23 minutes ago, MiddleClass said:

Mocart upravo najavio najjaci tim za sutra.

 

Tako treba. Oni su dokazali da znaju da pikaju ali i mi smo. Neka se pobiju najjaci timovi pa ko bude bolji onaj drugi mu pruzi ruku i tera dalje. Dosta je bilo igranja "istorijskih" utakmica u avgustu. 

  • +1 1
Link to comment
11 hours ago, Bright Billy said:

Nego, kad vec pominjemo izraelce, jel zna neko dal kod nih jos uvek za makabije navijaju nacionalisti a za hapoele levicari il se to vremenom pomesalo?

Beitar je totalno radikalan. Ostali im nisu ni blizu.

"Here we are, we're the most racist football team in the country"

 

Edited by Godfrey
  • +1 1
Link to comment

Imam neke informacije oko sastava tima, pa da podelim sa vama. Večerašnje dve dileme su Milunović ili Gobeljić i Kanga ili Srnić, ostalo bi trebalo da bude standardno.

Borjan, Gobeljic (Milunović), Eraković, Dragović, Rodić, Kanga (Srnić), Kangva, Katai, Ivanić, Bukari i Pesić. 

Sanogo najverovatnije odlazi iz Zvezde do kraja letnjeg prelaznog roka.

Edited by Hroničar
  • +1 1
Link to comment

Ako Milunovic nije povredjen, sanse da NijeFudbaler zaigra pre njega su iste kao da FK Novi Pazar bude Sampion i osvoji LS.

Nesto vece, da TSC osvoji, su da Kanga ne pocne.

Ako je to isti lik koji te je slagao za kaznu, vreme je da pocnes da ga izbegavas.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
22 minutes ago, Milosh76 said:

Ako Milunovic nije povredjen, sanse da NijeFudbaler zaigra pre njega su iste kao da FK Novi Pazar bude Sampion i osvoji LS.

Nesto vece, da TSC osvoji, su da Kanga ne pocne.

Ako je to isti lik koji te je slagao za kaznu, vreme je da pocnes da ga izbegavas.

Haha, videćemo. Navodno, Milunović nije u formi, Dragovićev žuti karton je posledića Milunovićeve greške. 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...