Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Hvala kurcu izvadi Kataija. Jos Kangu da izvadi pa da vise nema koga da me nervira.

 

Da mi je neko pre par godina rekao da cu ovo da napisem.:D

  • +1 1
Link to comment

Mirkec je mogao do het trika minimum danas. Azarov pinovo dobar, jos da uđu Prutsev i Mijatovic i to je to. Ako bi senprimjenjivao kriterijum "Čumić-Vigo" , Erakovic nigdje ne bi majnuo sa Marakane, sreca pa to nije kriterijum.

Link to comment

Ovo je verovatno ceterdeset i neka utakmica ove sezome koju komentarisemo i zakljucujemo da je Zvezda losa.  Najbolje igrace teramo iz kluba (ili bar sa terena), one manje dobre proglasavamo dunsterima, trener po obicaju neznalica.  A onada pogledam tabelu: Zvezda 24 poena vise od najblizeg "pratioca" (ovo namerno pod navodima jer Zvezdu niko nije u stanju da prati); impresivna gol razlika sa preko 90 datih golova i samo 16 primljenih (daleko najbolja gol razlika u ligi); finalista kupa, direktni ucesnik grupne faze LS.  Zar je moguce da tako los tim, koji i mi forumski fudbalski laici vidimo da je ispod prosecan, ima ovakav rekord?  I to vec jedno 6 godina.  Kockice se ne slazu.  Ili bar ja ne mogu da ih slozim.

  • +1 2
Link to comment
26 minutes ago, nahbar said:

Dobro se odvija scenario za treci sesir

 

Njukasl će nas zajebati za jedno mesto, ali onda ostaje velika šansa da u kvalifikacijama otpadne bar jedna ekipa sa većim koeficijentom.

Link to comment

Kako mi idu na kurac ova Lazeticeva ironicna serendanja na racun sudjenja. Jedina krupna greska sudije je danas sto nama nije dosudio penal nego je VAR morao da reaguje. Jedan ofsajd Ratkova nije bio i tri cisto oduzete lopte Mijailovica su sudjene kao faul. Dakle pet gresaka, od kojih cetiri na stetu Zvezde ali nema veze, opet ironicno serendanje. Morace pod hitno da menja taj stav jer ih cekaju kvalifikacije za LS gde sudije ne oprastaju nase lokalne fore i fazone, da mu se ne desi kao prosli put kad su igrali Evropu da zavrse utakmicu sa sedam ili osam igraca.

 

Bas smo losi u poslednje vreme, koliko god da je ostao ovaj kup da odrzava fokus vidi se da je pola ekipe vec na odmoru. Neozbiljno, sporo, sebicno, dekoncentrisano. Imali smo mnogo, mnogo srece u prvih 15 minuta utakmice da ne primimo tri gola, a lako smo mogli. Prednjacili su Katai koji nista dobro nije uradio na celoj utakmici i Kanga koji se bukvalno vukao po terenu kao crevo. Na kraju poslednjih 15 minuta ne zna se ko je bio gori, sebicniji i neodgovorniji, mada se Pesic posebno istakao. Koliko je ova ekipa jaka i dugacka u odnosu na konkurenciju u Srbiji dovoljno govori cinjenica da mi ne mozemo celu sezonu da izgubimo utakmicu iako vec duze vreme igramo na auto-pilotu.

Link to comment
8 minutes ago, Dimitrije said:

Ovo je verovatno ceterdeset i neka utakmica ove sezome koju komentarisemo i zakljucujemo da je Zvezda losa.  Najbolje igrace teramo iz kluba (ili bar sa terena), one manje dobre proglasavamo dunsterima, trener po obicaju neznalica.  A onada pogledam tabelu: Zvezda 24 poena vise od najblizeg "pratioca" (ovo namerno pod navodima jer Zvezdu niko nije u stanju da prati); impresivna gol razlika sa preko 90 datih golova i samo 16 primljenih (daleko najbolja gol razlika u ligi); finalista kupa, direktni ucesnik grupne faze LS.  Zar je moguce da tako los tim, koji i mi forumski fudbalski laici vidimo da je ispod prosecan, ima ovakav rekord?  I to vec jedno 6 godina.  Kockice se ne slazu.  Ili bar ja ne mogu da ih slozim.

 

Just now, harper said:

Koliko je ova ekipa jaka i dugacka u odnosu na konkurenciju u Srbiji dovoljno govori cinjenica da mi ne mozemo celu sezonu da izgubimo utakmicu iako vec duze vreme igramo na auto-pilotu.

 

Vrlo je prosto. Nase desno krilo kosta vise nego kompletni rosteri ostalih timova, ne racunajuci Partizan. Sutra da se napravi najbolja ekipa lige samo bi Rikardo iz drugih klubova imao mesto u tom timu. Zvezda nikada u istoriji nije ovoliko odskakala od konkurencije u nasoj ligi sto se igrackog kvaliteta tice.

  • +1 3
Link to comment

Problem je sto ni nas kvalitet nije neki, bas zbog ocajnih protivnika.

I svaki put kad je neko hteo da igra fudbal, utakmica je bila dobra i imala dozu neizvesnosti.

  • +1 1
Link to comment
13 hours ago, MiddleClass said:

Vojvodina i Cuka ce morati novi mec da igraju. 

 

 

Finale je za 8 dana?


Nastavljaju od 0:2 valjda - pri tom rezu je bio prekid zbog nevremena?!

Link to comment
16 hours ago, Dimitrije said:

Ovo je verovatno ceterdeset i neka utakmica ove sezome koju komentarisemo i zakljucujemo da je Zvezda losa.  Najbolje igrace teramo iz kluba (ili bar sa terena), one manje dobre proglasavamo dunsterima, trener po obicaju neznalica.  A onada pogledam tabelu: Zvezda 24 poena vise od najblizeg "pratioca" (ovo namerno pod navodima jer Zvezdu niko nije u stanju da prati); impresivna gol razlika sa preko 90 datih golova i samo 16 primljenih (daleko najbolja gol razlika u ligi); finalista kupa, direktni ucesnik grupne faze LS.  Zar je moguce da tako los tim, koji i mi forumski fudbalski laici vidimo da je ispod prosecan, ima ovakav rekord?  I to vec jedno 6 godina.  Kockice se ne slazu.  Ili bar ja ne mogu da ih slozim.

 

24 poena i 75 miliona prednosti. Ko će to ispratiti.

Link to comment

Protivnik u finalu kupa Čukarički, dobili 1:0 u ponovljenoj Vošu.

 

A, i zvanično, ode Milojević

 

Odlazak Milojevića potvrdila je Crvena zvezda. 

 - Fudbalski klub Crvena zvezda obaveštava javnost da ugovor sa šefom stručnog štaba Milošem Milojevićem ističe završetkom ove sezone. Crvena zvezda iskazuje zahvalnost Milošu Milojeviću na sjajnoj saradnji i uspesima koje je postigao dok se nalazio na poziciji šefa stručnog štaba naše ekipe. Talentovani stručnjak je sa Zvezdom osvojio 34. titulu nacionalnog prvenstva i na dobrom je putu da obezbedi i duplu krunu. Verujemo da će Milojević na najlepši mogući način završiti saradnju sa našim klubom, uz osvojen Kup Srbije, navodi se u saopštenju Crvene zvezde. 

Oglasio se i Miloš Milojević. 

 - Zahvaljujem se Crvenoj zvezdi što mi je kao mladom treneru dala šansu da se dokažem na velikoj sceni. Imali smo izuzetnu saradnju. Trudio sam se da budem profesionalan, dao sam maksimum i to ću raditi do kraja mog boravka na klupi Crvene zvezde. Imam veliku želju da osvojimo Kup Srbije zajedno, a zatim da od 1. juna, kao što sam i ranije bio, budem navijač. Želim Zvezdi sve najbolje u Ligi šampiona, siguran sam da će biti konkurentna, kao i da će promene doneti dobre stvari. Još jednom želim da se zahvalim upravi, igračima, mom stručnom štabu, svima u klubu, medijima i navijačima na odličnoj saradnji tokom protekle sezone. Hvala na svemu – zaključio je Miloš Milojević.

Link to comment

image.thumb.png.f3aa45d6dd3fca10c3ab1f3f033ca10b.png

 

Iako smo na dnu trećeg šešira nakon ispadanja Juventusa večeras, izgleda da je ipak ovjeren... Njukasl je pobjedom večeras nadomak ovjere, tako da ga neće stići Liverpul, male su šanse i da Viljareal stigne Sosijedada u Španiji, ili da Inter eventualno osvoji Ligu šampiona a ne završi u Top 4 u Italiji.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...