Jump to content
IGNORED

RoGa (ta zver uzima 21i) 2022


Ros

Recommended Posts

Polako ljudi, Have Fun misli da on tu šansu teoretski ima što je istina, a Arkadija misli da on tu šansu nema jer neeć dobiti Wimbledon što je takođe istina.

 

Oboje ste u pravu, pomirite se :D

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Mil@n said:

Polako ljudi, Have Fun misli da on tu šansu teoretski ima što je istina, a Arkadija misli da on tu šansu nema jer neeć dobiti Wimbledon što je takođe istina.

 

Oboje ste u pravu, pomirite se :D

Pa ja nemam problem ni sa kim :D

Niti sam se svađao

Upravo sam napisao ovo što si ti napisao a i Tsai objasni isto :)

 

E sad, neki me nisu skontali a drugi me hejtuju još od Maxove titule i jebiga :D ispade bzvz :)

Link to comment
5 minutes ago, Lancia said:

Ovo finale ko da su igrali Kuvana Noga protiv Ranjenog Stopala. Haug.

jezik ti se s pravom pokrenuo u ustima brate... Zeleni Psu? :wub:

Link to comment
31 minutes ago, Arkadija said:

Evo jednog primera, kako banalan dijalog između ljudi može da da nekome digne pritisak, na primer meni. Šta sam ja rekla da ne bude razumljivo i šta je nelogično. Ne , jebeni Nadal neće biti u stanju da uzme sva 4 GS-a ove  godine, jer nema teotije da uzme Vimbldon!!!

Samo da znaš, ako rikne Elizabeta pre Vimbldona...:ph34r:

Link to comment

Od posljednjih 18 čovjek je uzeo 14. Potpuno nadrealno. Da je u pitanju čelendžer u Brčkom, stravično je, a ne dvonedeljni grajnd na ovoj šljaci za koju se sprema većina najboljih svake godine, ne bi li ga uzeli pored ovog i samo 4 puta im je pošlo za rukom od 2005.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...