Jump to content
IGNORED

RoGa (ta zver uzima 21i) 2022


Ros

Recommended Posts

56 minutes ago, beeva said:

Šanse da neko odigra meč života protiv Nadala kao što su mnogi protiv Đokolda su nula ka beskonačno..

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
 

 

53 minutes ago, Milošica said:

To je najvise do njih dvojice i to svakako jeste neka vrsta kvaliteta u Rafinu korist.

 

Pitanje i odgovor. Odigrao bi i Rud meč života, možda, da ovaj nije kao sajla nategnut ceo meč i jednostavno ne dozvoljava i ne oscilira u igri toliko,  dok je ovaj naš umeo da se samoubije ozbiljno i da proda prvi set kao vs Nadal za 15 minuta, X puta.

 

  • +1 2
Link to comment

Jbg kod Nadala je sve podređeno dominaciji na šljaci, praktično ceo život dosad, Novak s druge strane voli u sve da se meša i o svemu da ima mišljenje (ne kažem da je to loše naravno), ali što se tiče osvajanja, ove godine je platio cenu

Link to comment
10 minutes ago, Mil@n said:

 

 

Pitanje i odgovor. Odigrao bi i Rud meč života, možda, da ovaj nije kao sajla nategnut ceo meč i jednostavno ne dozvoljava i ne oscilira u igri toliko,  dok je ovaj naš umeo da se samoubije ozbiljno i da proda prvi set kao vs Nadal za 15 minuta, X puta.

 

Sve to stoji, ali kada neko rašrafi Nadala, kao Đoković nekoliko puta ili kao mlađani Alkaraz pre 4 nedelje, Nadal uvek ima ljigavi alibi, jaoooo, boli me ovo, ono i ostalo. Ovaj naš bar ume da kaže, nisam dobro igrao, ćao, kraj.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Have_Fun said:

Rafa ima šansu da uzme sva 4 GSa u godini!

#vamos!

Šanse da Nadal osvoji Vimbldon su iste koliko i da princ Čarls postane kralj pre svoje 85 godine.

  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 3
Link to comment
Just now, Arkadija said:

Šanse da Nadal osvoji Vimbldon su iste koliko i da princ Čarls postane kralj pre svoje 85 godine.

 

Nisam rekao kolike su šanse, već da postoji šansa da uzme sva 4 GSa u 2022.godini

 

Jesam li rekao nešto pogrešno? :huh:

 

Mislim da ni jedan drugi teniser nema tu priliku, am?

Link to comment
1 minute ago, Have_Fun said:

 

Nisam rekao kolike su šanse, već da postoji šansa da uzme sva 4 GSa u 2022.godini

 

Jesam li rekao nešto pogrešno? :huh:

 

Mislim da ni jedan drugi teniser nema tu priliku, am?

Ja nisam mislila ništa ružno, več da su te šanse minimalne.:naughty:

Link to comment
Just now, Arkadija said:

Ja nisam mislila ništa ružno, več da su te šanse minimalne.:naughty:

 

Svakako su veće njegove šanse za 4gs u 2022. nego kod ostalih tenisera, slažeš li se? :happy:

Link to comment
1 minute ago, Arkadija said:

Sve to stoji, ali kada neko rašrafi Nadala, kao Đoković nekoliko puta ili kao mlađani Alkaraz pre 4 nedelje, Nadal uvek ima ljigavi alibi, jaoooo, boli me ovo, ono i ostalo. Ovaj naš bar ume da kaže, nisam dobro igrao, ćao, kraj.

 

Sve je to ok i skroz se slažem, ali jedino merilo je teren a na terenu čovek očigledno dominira, barem na ovom crvenom. 

 

To što Nadal ne kenja i ne talasa mnogo van terena, da ne pričam da ne pravi onakve antivakserske šarade, ima svoje prednosti, smrdi i trenira i 250% je u tenisu, i ova dva poslednja slema su bukvalno posledica toga, kao što su za Novaka posledica svih njegovih gluposti to što mora ovog da gleda kako diže trofeje. A siguran sam da mu to baš i ne prija...

Link to comment
1 minute ago, Arkadija said:

Ne

 

1 minute ago, renne said:

ima kurac

 

Kontanje i logika nije jača strana vidim :)

 

Da pomognem

 

uzeo je prva 2 GSa od 4 u 2022.godini

 

Dakle, ima šansu da uzme sva 4

 

Ne govorimo o tome kolike su te šanse, već da te šanse postoje

 

ostali teniseri npr. nemaju tu priliku jer su propustili da osvoje neki GS u 2022.

Eto, objašnjeno :inn:

 

Nema na čemu :happy:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...