Jump to content
IGNORED

RoGa (ta zver uzima 21i) 2022


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, extragluv said:

ima li zverev sanse protiv ovog klinca?

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 

 

mislim da ima, mada je alkaraz blagi favorit. doduse, nikad nije igrao polufinale slema, ima i taj pritisak

Link to comment
26 minutes ago, Time Crisis said:

 

Dno dna patetika

 

 

 

tjah, ako se oprasta od RG to znaci da zavrsava sa tenisom.

nista ti ja njemu ne verujem, mada me uopste ne bi cudilo da je sa Fedeksom odavno isplanirao zajednicki farewell, npr.na onom revijalnom turniru

Link to comment

 

53 minutes ago, Ras said:

 

 

 

 

Ukoliko se koleza @Lancia i dalje pita što mislim da će Đovak rašrafiti Nadala, nema boljeg pokazatelja od njihovih izjava. Nadal već oplakuje poraz tj prosto je spreman da bude rašrafljen, dok Novak... Novak zvuči kao da će da šrafi i to jako. Jako...

 

Nadal može da dobije samo na frku i 3-0. Sve u 4 i više Novak lagano. Novak se vratio u meč rutinu, ali nema problem akumuliranog umora već postoji šansa da mu onolika pauza postane prednost jer je mane i probleme iste očigledno prevazišao. 

 

Edit: posle SVEGA, mislim da Novak ima posebnu motivaciju da ga masakrira i da je to još jedan veliki plus na njegovu stranu....

Edited by Mil@n
  • +1 2
Link to comment

I jos nesto, Amazon po nepisanom pravilu ima pravo da bira prvi. Ako se druga strana ne slozi, onda direktor turnira i FFT izigravaju sudiju.

 

Amazon je odigrao takticki, trazeci da Alcazar odigra svoja zadnja dva meca u nocnom terminu. Sportski ne bi bilo fer da ga jos jedanput posalju u nocni termin.

Edited by borris_
  • Hvala 1
Link to comment

jbt, nadal je totalni jado :puke:

 

ali nije da to već nismo videli, i to na rg i to protiv novaka, nekoliko puta, onaj jedan put kada se kao nije videlo, nadal i ujka zakukali da se meč prekine (bila kišica, novak ga lešio opasno), tada je i kurijer poludeo

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...