Jump to content
IGNORED

Nikada nećeš odrasti, mali veseljače (kolekcionarstvo "neozbiljnih" stvari)


Sammael

Recommended Posts

19 hours ago, ultra plasticni said:

Skupljam novinske isecke od 1998. godine pa danas, flajere sa zurki i koncerta, kataloge sa izlozbi, pravnu literaturu (oko 400 naslova), karte sa tekmi, koncerata, bioskopa, klabinga, razglednice, znacke, postere, fotografije, bic-ove upaljace koje sam licno iskoristio (oko 300 komada), knjige o umetnosti, filozofiji, filmu, nalepnice, fanzine, magnetice za friz, pivske etikete, markice koje mi se svidjaju i svakojake gluposti koje vise ne znam gde da skladistim

 

Probaj da nadjes nemački kratki film "Wohnhaft" :)

 

landscape_s-55f6e9dd09b0ec558efe54e44bff

Edited by I*m with the pilots
  • +1 1
Link to comment

ovo je smetlište. originalni arhivator za svoje kolekcije nabavlja specijalna pakovanja, kutije, police, nameštaj za odlaganje... u pitanju je ozbiljniji poremećaj.

  • Haha 1
Link to comment
  • 1 month later...
On 29. 9. 2023. at 14:36, radisa said:

I ja, i ja... :cry:

 

Gledao sam da kupim Lego Land Rover, koji ima i motor koji ima dobar deo delova pravog motora, diferencijal, menjač i ostalo, ali sam ostavio to za penziju, ne bi sad imao vremena i živaca da sklapam... :(


evo ga za 30€(sa 70 i nešto)

 

https://www.boorjoy.com/collections/3d-metal-puzzle/products/v8-mechanical-metal-assembly-diy-car-engine-model-kit-500-pcs-educational-experiment-toy?spm=..collection_8ac4f4fa-aeec-425f-8fc8-d6e940763196.collection_1.1

  • Hvala 2
Link to comment
On 29. 9. 2023. at 17:52, ultra plasticni said:

Skupljam novinske isecke od 1998. godine pa danas, flajere sa zurki i koncerta, kataloge sa izlozbi, pravnu literaturu (oko 400 naslova), karte sa tekmi, koncerata, bioskopa, klabinga, razglednice, znacke, postere, fotografije, bic-ove upaljace koje sam licno iskoristio (oko 300 komada), knjige o umetnosti, filozofiji, filmu, nalepnice, fanzine, magnetice za friz, pivske etikete, markice koje mi se svidjaju i svakojake gluposti koje vise ne znam gde da skladistim

 

On 30. 9. 2023. at 0:59, slepa živana said:

ko sam onda ja?

Ti si Zgro!( Lik je napisao knjigu "Moja Engleska" i pasionirani je kolekcionar svega sto ima veze sa engleskim fudbalom i sa pank muzikom).

Edited by Moća
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...