Jump to content
IGNORED

Digitalna Srbija - https://euprava.gov.rs/


Milosh76

Da li koristite usluge euprave?  

48 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Da raportiram:

Bio, obavio bez trzavica mnogo.

Gužva je, ali manja nego što sam očekivao.

Dok sam se probio za prostoriju gde su kabine, bilo je par dobacivanja "alo ovde je red, gde ćeš?". Ali izignorisao sam.

I dalje je bezveze što je žena koja radi zakazane preko E-uprave u istoj prostoriji sa ovim koje rade ove koji su nezakazani...

Ugrabio da pitam za rok isteka i izdavanje novog.

Žena mi pokazala na zidu flomasterom podvučeno "najranije sedam meseci od isteka..."

  • +1 1
Link to comment

Kad ti ističe registracija? Obično ta dva rešavaš zajedno u tehničkom pregledu, uz redovnu registraciju ti naplate još i zamenu saobraćajne. Lično, ne bih se smarao sa tim pre registracije kola, osim ako ne nameravaš autom preko granice.

 

Taj datum isteka je ukinut, nova saobraćajna će ti imati datum isteka 31.12.9999

Link to comment
44 minutes ago, goofs said:

Kad ti ističe registracija? Obično ta dva rešavaš zajedno u tehničkom pregledu, uz redovnu registraciju ti naplate još i zamenu saobraćajne. Lično, ne bih se smarao sa tim pre registracije kola, osim ako ne nameravaš autom preko granice.

 

Taj datum isteka je ukinut, nova saobraćajna će ti imati datum isteka 31.12.9999

tenksic, nechu ja momak ce. pa smo skapirali da je u medjuvremenu bila neka drama oko toga, jer na mupu ne pishe nishta kao produzenje, nego samo dogadjaji vezani za gubitak ili unishtavanje dozvole... aprli je u pitanju, a u avgustu i/ili posle ce svakako biti i neko inozemstvo... onda najbolje oko registracije da izdangubi o istom troshku za sve.

Link to comment
  • 1 month later...

Videh da za vozacku moze da se sve zavrsi online - da li to radi ako se logujem kroz Consent ID?

 

Takodje, pise da ne moze ako je vise od 30 dana pre isteka, da li slicno vazi i za LK?

 

Uspeo sam da zakazem (za LK) za kraj marta iako (oba dokumenta) istice u maju.

Link to comment

Meni to za vozoačku nije radilo kroz sistem, na kraju upitnika mi iskočilo obaveštenje da moram lično u panduraciju.

 

Mislim da za LK neće biti ikakvih problema, u najgorem slučaju možeš malo da je pohabaš i kažeš da se oštetila.

  • +1 1
Link to comment

Btw nedavno sam zakazivao termin za LK, i krenem ja da zakažem za NBG, kad ono nema termina duže od mesec dana. Pošto sam bio u cajtnotu krenem da gledam gde može, Zemun isto puno mesec dana, odem na Stari Grad i tamo zakažem za sl.nedelju. Posle kad sam pričao sa nekima o tome, vidim da nisu znali da ne mora da se zakazuje na svojoj opštini, već može bilo gde, čisto ako neko nije znao.

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, Nikodije said:

Btw nedavno sam zakazivao termin za LK, i krenem ja da zakažem za NBG, kad ono nema termina duže od mesec dana. Pošto sam bio u cajtnotu krenem da gledam gde može, Zemun isto puno mesec dana, odem na Stari Grad i tamo zakažem za sl.nedelju. Posle kad sam pričao sa nekima o tome, vidim da nisu znali da ne mora da se zakazuje na svojoj opštini, već može bilo gde, čisto ako neko nije znao.

plus, ako neko bash hoce na svojoj opshtini, mora da vreba termine u ponoc/malo posle. bar je tako nekad bilo.

Link to comment
41 minutes ago, gospa buba said:

plus, ako neko bash hoce na svojoj opshtini, mora da vreba termine u ponoc/malo posle. bar je tako nekad bilo.

Termin kada je pored kompa da uhvati kad se "otvara novi dan".

Čisto da ne pomisle ljudi da mogu da idu na šalter u ponoć 🤣🤣🤣

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Frank Pembleton said:

Termin kada je pored kompa da uhvati kad se "otvara novi dan".

Čisto da ne pomisle ljudi da mogu da idu na šalter u ponoć 🤣🤣🤣

svakako :lolol:

Link to comment
8 hours ago, jms_uk said:

Videh da za vozacku moze da se sve zavrsi online - da li to radi ako se logujem kroz Consent ID?

 

Takodje, pise da ne moze ako je vise od 30 dana pre isteka, da li slicno vazi i za LK?

 

Uspeo sam da zakazem (za LK) za kraj marta iako (oba dokumenta) istice u maju.

 

Ja sam imao istu sličnu situaciju za pasoš i pisao sam neku neformalnu molbu u par rečenica zašto mi treba recimo 6 meseci pre isteka (kraći boravak u Srbiji, velika udaljenost od konzularnog mesta gde bih to inače uradio itsl). To je bilo pre par godina, ne znam da li se nešto promenilo u proceduri ili to može samo za pasoš. Ne sećam se doduše kad, gde  i kako sam dobio tu informaciju, ali prošlo je ok kad sam predavao sve papire.

Link to comment

Pisao sam, sad je 7 meseci unazad rok za pasoš. Ja sam uradio 6 meseci ranije sad u januaru...

Link to comment

Skinuo sam sa Google playa app,e sad kako da napravim nalog. Jel ima nedge korak po korak? 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...