Jump to content
IGNORED

Jazz Is Dead


maheem

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Eagle’s Point je album koji potpisuje all stars postava: Chris Potter (sax), Brad Mehldau (piano), John Patitucci (bass), Johnathan Blake (drums). Kompozitorski rad je Potterov, pa je on ovde uslovno u ulozi bendlidera. Unapred sam se radovao slušanju, međutim (na prvi posluh) prilično ravno, bez posebnih uzbuđenja.

 

Zato je tu novi album za Kahil El’Zabara, koji ne ume da omane!

Album je potpisan kao Kahil El’Zabar’s Ethnic Heritage Ensemble i zove se Open Me, A Higher Consciousness of Sound and Spirit

 

 

 

  • +1 3
Link to comment
6 hours ago, ultra plasticni said:

 

Ako sam i imao info o ovoj seriji, potpuno sam potisnuo.

Da li je neko gledao i vredi li?

Link to comment

The Messthetics (bas i bubanj Joe Lally i Brendan Canty - oba ex Fugazi i gitarista Anthony Pirog) udružili su se na novom albumu sa James Brandon Lewisom (t sax) i kreirali zanimljiv džez album, gde je rok, ili čak i pank osećajnost spojena sa dosta plesnog ritma, fanka, a u sporijim numerama i bluza. Jako dobro!

 

 

 

Edited by Ras
  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, kipo said:

Ako je ovo japansko, sjajno je

 

da da NTS

 

nego me zateklo, znam ih kao radio za elektroniku i tehno

 

krenuo sam da rešavam neki problem na strimeru što mi se od letos pogubila gomila stanica koje su promenile platforme za striming, od cele BBC game pa nadalje

 

pa kao da popunim tih 6 mesta na presetima koje imam na njemu

 

i otkrijem da ovi luđaci imaju najmanje 10-tak različitih kanala, od ovog uvrnutog jazza preko 60s psihodelije do rege/dub, easy listening, beatless itd...

 

sad mi svih 6 mesta na strimeru popunjeno sa NTS

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...