Jump to content
IGNORED

BG restorani v2.0


renne

Recommended Posts

3 minutes ago, Eleniko said:

 

ne znam šta mi je atar ili barem šta smatraš da jeste, ali pakitovi plaćeni video nastupi mi samo pojačavaju sveopšte gađenje prema ovdašnjoj gastro sceni... lik se blamira samo tako ali to ti je stanje stvari danas u skoro svemu ovde.

 

verovatno misli na grcku. 

 

edit

kad sam vec tu, pogledaj pm.

Edited by nenad
Link to comment

a to, fala. ne bi krvlju branio grčku hranu ako ne moram ali volim pojesti naravno. u eladi najbolje kuvaju kuvari koji beže što dalje od tradicije koristeći izvorne sastojke. u eleniku sam bio više puta ali onom originalnom, u solunu. onako, solidan prosek, 4-...

Link to comment

Baš mi prija da idem do restorana "Kod Deda Stavre". Ogroman parking, jako lep prostor, vrlo ljubazni konobari, a kvalitet hrane ne pada otkako je restoran otvoren. Nije spektakularna, nema nečega što bih posebno preporučio kao glavni specijalitet, ali je sve i više nego korektno i baš često idem tamo.

Link to comment

novi hot pot kod hotela jugoslavija, jako dobar i relativno prihvatljiv - yipin

 

nije jeftin ali u suštini isto košta kao bilo koji hotpot kod bilo kog random kineza a ovde je barem ambijent malo više fensi i prijatan od obične prčvarnice

 

https://www.instagram.com/hjyphg?igsh=MXl0cHA1aXloNjVu

 

6200 za komplet svega za 2 osobe plus po 300 kinti za amstel/hajneken

 

plus neki show program koji zovu kung fu za srpske potrebe, čini mi se da je to pre nekakva solo tačka pekinške opere

 

savet - ne naručujte čaj, porcija/čajnik košta 980 dinala.

 

teo sam da idem u onaj old school hot pot u surčinskoj ali kada sam došao tamo nije bilo kuvara tako da nije bilo nikog da nam to priredi, ponudili su roštilj varijantu ali hebo roštilj koji potapaš u duboko ulje, to mi se nije jelo. taj je verujem jeftiniji...

 

  • Hvala 1
Link to comment

Za neke koji traže nešto za proslave, ali im nije bitno da je u centru:

 

Restoran Sport na Autokomandi

Restoran Balašević u Rakovici

Restoran Druga Kuća na Adi

 

Edited by Lord Protector
Link to comment

Pod Lozom u Zemunu. Malo je zavuceno. Teraju neki tradicionalni vajb. Cene sasvim ok. Ono sto ih istice za mene je sto imaju gomilu zanimljivih jela, tipa pihtije, domaca proja, crevca, obrazi, you name it.

Link to comment

Pakito, Debeli Sremac i neki klinac idiot Lule....Bukvalno i u najmirnijem čoveku izazivaju neku dozu agresije....

  • Haha 1
Link to comment
19 minutes ago, ronin said:

Pakito, Debeli Sremac i neki klinac idiot Lule....Bukvalno i u najmirnijem čoveku izazivaju neku dozu agresije....

Pitaću te kad Debeli nahuška na tebe one hundove što uzgaja.

  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment

pakito ne propusti nedelju da ne trigeruje neku gastro budalaštinu i ofira se kao totalna neznalica

 

odrađivao je tezgu za restoran u nekom hotelu, mislim po sećanju hiltonu, gde je masivno svršio od uzbuđenja na totalni faux pas od jela - carpaccio od brancina sa tartufima

 

to se prosto ne radi

 

ali on ima policy da ne kritikuje nego samo pozitivno, pa šta god da je u tanjiru dok se seče viljuškom

 

neki regulare michelin bi ih za to skinuo sa liste preporučenih ali ne ovaj srbski

Link to comment
1 hour ago, ronin said:

Pakito, Debeli Sremac i neki klinac idiot Lule....Bukvalno i u najmirnijem čoveku izazivaju neku dozu agresije....

 

U meni je Lule probudio agresiju kad je rekao "kafana Devet meezeta" :ph34r:

A mi je pre neki dan iskočio sa reklamom za ovaj Elenikov hot pot... :D

  • Haha 1
Link to comment

Meni je tu ok onaj dotpot. On uglavnom sprema hranu, recenzije retko radi.

 

Znam da ga elitista Eleniko ne voli, verovatno zbog naglaska :fantom:

Link to comment
4 hours ago, Eleniko said:

novi hot pot kod hotela jugoslavija, jako dobar i relativno prihvatljiv - yipin

 

nije jeftin ali u suštini isto košta kao bilo koji hotpot kod bilo kog random kineza a ovde je barem ambijent malo više fensi i prijatan od obične prčvarnice

 

https://www.instagram.com/hjyphg?igsh=MXl0cHA1aXloNjVu

 

6200 za komplet svega za 2 osobe plus po 300 kinti za amstel/hajneken

 

plus neki show program koji zovu kung fu za srpske potrebe, čini mi se da je to pre nekakva solo tačka pekinške opere

 

savet - ne naručujte čaj, porcija/čajnik košta 980 dinala.

 

teo sam da idem u onaj old school hot pot u surčinskoj ali kada sam došao tamo nije bilo kuvara tako da nije bilo nikog da nam to priredi, ponudili su roštilj varijantu ali hebo roštilj koji potapaš u duboko ulje, to mi se nije jelo. taj je verujem jeftiniji...

 

Da merkam ih već neko vreme ali bi išao sa većom ekipom pa nikako da se poklopimo.

 

A što se Pakita tiče, taj još nije probao jelo a da nije sjajno, fenomenalno, fantastično ili stvarno nešto posebno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...