Jump to content
IGNORED

BG restorani v2.0


renne

Recommended Posts

Letos smo sin i ja, nakon neke popodnevne akcije otišli da večeramo kod Dragana.

Jeli smo pljeskavice, obične i gurmanske. Meso je bilo toliko sumnjivog ukusa da sam bio jako nervozan nakon tog obroka.

Na sreću, prošli smo bez posledica, ali sam precrtao to mesto za ubuduće 

Link to comment

Drugarica uskoro postaje baba i u to ime hoće da vodi približno tridesetak ljudi u kafanu sa živom muzikom. Nešto tipa kontrabas, akustara, ramunika i šlager pevač sa moćnim organom.

 

Molim predloge. Budžet neograničen.

 

p.s. Širi centar Bgd, parking poželjan ili dostupan.

 

 

Edited by April
Link to comment
4 hours ago, April said:

Drugarica uskoro postaje baba i u to ime hoće da vodi približno tridesetak ljudi u kafanu sa živom muzikom. Nešto tipa kontrabas, akustara, ramunika i šlager pevač sa moćnim organom.

 

Molim predloge. Budžet neograničen.

 

p.s. Širi centar Bgd, parking poželjan ili dostupan.

 

 

Mala Kolubara ume da ima muziku, posebno ona dole na Dorćolu, mada po opisu bi je najradije poslalo u Reku, ako je Zemun prihvatljiv.

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, April said:

Drugarica uskoro postaje baba i u to ime hoće da vodi približno tridesetak ljudi u kafanu sa živom muzikom. Nešto tipa kontrabas, akustara, ramunika i šlager pevač sa moćnim organom.

 

Molim predloge. Budžet neograničen.

 

p.s. Širi centar Bgd, parking poželjan ili dostupan.

 

 

Pa ti si mi za one slovence predlagao Malu Kolubaru dole kod luke?

U Džakarti muzika nije baš "reprezentativna", cenim da nije to ono što hoće...

Može i ovo:

https://newmarinero.rs/objave/

Ovi "marinerosi" su ok svirali su na jednoj proslavi godišnjice braka van ovog splava i dobri su...  E sad mislim da ne sviraju svako veče...

Link to comment
On 14. 12. 2023. at 14:55, Frank Pembleton said:

Pa ti si mi za one slovence predlagao Malu Kolubaru dole kod luke?

U Džakarti muzika nije baš "reprezentativna", cenim da nije to ono što hoće...

Može i ovo:

https://newmarinero.rs/objave/

Ovi "marinerosi" su ok svirali su na jednoj proslavi godišnjice braka van ovog splava i dobri su...  E sad mislim da ne sviraju svako veče...

 

Mala Kolubara joj nije delovala dovoljno intimna za jednu tako privatnu proslavu.

 

Marinero je zanimljiv predlog. Ja sam čak nacrtao New Marinero logo sa jedrilicom kad je Filip preuzeo posao pre nekih 8-9 godina. On je jako dobar dečko i posvećen poslu, svako veče mi je tamo bilo prijatno.

 

Mada mislim da se malo naljutio na mene kad sam mu pošteno priznao da više nemam vremena za male klijente i preporučio kolege da nastave saradnju. Valjda je prošlo dovoljno vremena.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Naravno da sam znao ko je ali i da mi ništa nije rekao Zoran Savić.

 

Drago mi je da se tako trudiš oko mene, ne prvi put u poslednje vreme.

Edited by Milošica
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...