Jump to content
IGNORED

BG restorani v2.0


renne

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Gde poruciti prasetinu i jagnjetinu u BG, a da bude ispečena i vruća baš na Uskrs? I da kvalitet bude dobar, da ne omane. (pitam za drugara).

 

Link to comment

Uzelac (Ledine, Hipodrom, Bežanijska kosa)?

Jagnjetina je baš dobra, a prasetina onako. Služi se i jede toplo, oni će ti reći satnicu (imaju dnevni raspored pečenja).

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

Neko je pitao za kobasice.

 

Neki dan jela kod Savčića (Strahinjića bana), pola porcije ćevapa i pola porcije telećih kobasica (one uske, zvane sudžukice). 

Sve bilo baš dobro, sve uredno i čisto, cene sasvim normalne.

  • +1 2
Link to comment

Печењара Мали табор у кичевској, код кафане Каленић. Пеку на лицу места. Треба проверити радно време за празнике. Обично се неколико дана унапред мора наручити месо и дати неки аванс. Празницима буде гужва, па се мора и у ред стати. Јучерашње цене: прасетина 2.000,  јагњетина 2.500.

Edited by dekki
  • +1 1
Link to comment
On 11. 4. 2023. at 18:02, JakeBlues said:

Gde poruciti prasetinu i jagnjetinu u BG, a da bude ispečena i vruća baš na Uskrs? I da kvalitet bude dobar, da ne omane. (pitam za drugara).

 

 

Samo da feedbackujem - zvao je te iz Grocke što dovoze u BG na adresu ali kaže da su bili prebukirani i nisu mogli da prime porudžbinu pa je na kraju izbor pao na Uzelca s Hipodroma. I bilo je dobro. 

 

  • +1 1
Link to comment

A ček stvarno mislite da će mali proizvođač sa napadajljeve Fejsbuk grupe da pali kola čim skine živinu sa ražnja i da ne skida nogu sa gasa do vaše adrese u bgd da bi pečenje ostalo vruće?

Link to comment
11 minutes ago, ToniAdams said:

A ček stvarno mislite da će mali proizvođač sa napadajljeve Fejsbuk grupe da pali kola čim skine živinu sa ražnja i da ne skida nogu sa gasa do vaše adrese u bgd da bi pečenje ostalo vruće?

Novi nivo usluge je da peku u kolima.

  • Haha 3
Link to comment

Ovi iz Grocke nisu mogli da isporuče ni prasetinu ispečenu u januaru pa stavljenu u zamrzivač, pa da onako lepo krcka led pod zubima kad se jede.

I to je ok, bolje da kažu da ne mogu, nego da prihvate porudžbinu pa da ispale.

 

 

Link to comment

Ne znam za njega, ja sam samo jeo u Mi Đa House kod juznog bulevara i on je onako ok, mada su cene dosta jake. Opet, pre toga sam samo jeo u pravim korejskim restoranima u Seulu pa sam mozda razmazen.

 

Ako ti nije mrsko da ides na japansku stranu na NBGu, preporucujem Sushidream, ok cene i super klopa :) 

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...