Jump to content
IGNORED

BG restorani v2.0


renne

Recommended Posts

Butik trojka na NBGu ima odvojen nepusacki sprat i meni su generalno njihova jela dobra i nisu preskupa. Ne znam sta ostali kazu ...  sigurno nije rang niti tip gorepomenutih restorana 

Edited by Lezilebovich
  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

sve navedono su ti dobri restoran, među boljima u gradu

 

to na šta si mislila, pretpostavljam old school restorani sa mesom kao jedinim izborom, je u izumiranju

 

2k dinara za jelo, predjelo, piće, desert i dižestiv su ekstra dodatak na cenu(+-50€)

 

 

dobar, a jeftin restoran u centru grada ćeš jako teško naći, a da ispunjava ostale zahteve

 

mislim da si potcenila debelo

 

Nisam mislila da bude jeftin, ali ni da ubija, nego sam izgubila orijentir.

Vidiš da nemam pojma, nisam bila u restoranu nasamo sa dragim od pre Hrista (lazem, evo sad tri dana u Berlinu), kada i odemo tokom odmora uglavnom je izbor da i dete ima nešto da jede a u Beogradu uglavnom ne idemo nigde jer moja porodica ubija od kuvanja, a i skoro se svugde puši. Ne poznajem situaciju dakle. Letos smo overili neku super picu koju ste preporučili, Djovani ili tako nešto u ulicici od Kneza, N.Soasica možda, i to je bilo odlično ali mi je bilo jasno i da su cene otisle na gore.

 

 

Link to comment

Jedna preporuka za kul mestašce, nikakvo padanje na dupe - Tranquilo bar (Braće Nedić - isto unutrašnje dvorište zgrada kao i Pietra).

 

Baš opuštena priča, zanimljiv nevelik meni, doduše malo jače cene za taj tip mesta. Apsolutna preporuka cvrčeći škampi.

 

Realno je na granici između ovog topika i onog koordinatinog 

  • Hvala 3
Link to comment

U kom restoranu ste jeli dobre kobasice?

 

Može i za fast food kobasice preporuka da ne pišem na dve teme. Na vrhu Skadarlije sam jeo, odlične su. Okej su i one blizu Pravnog/Taša.

Edited by Milošica
Link to comment



U kom restoranu ste jeli dobre kobasice?
 
Može i za fast food kobasice preporuka da ne pišem na dve teme. Na vrhu Skadarlije sam jeo, odlične su. Okej su i one blizu Pravnog/Taša.


U Becu [emoji2]
  • Haha 2
Link to comment
8 hours ago, Milošica said:

U kom restoranu ste jeli dobre kobasice?

 

Može i za fast food kobasice preporuka da ne pišem na dve teme. Na vrhu Skadarlije sam jeo, odlične su. Okej su i one blizu Pravnog/Taša.

http://www.teatroteka.rs/

 

zovi i pitaj kada je Pedja Rusmir tamo i zakazi, najbolje kobaje u gradu. 

  • Hvala 1
Link to comment
U kom restoranu ste jeli dobre kobasice?
 
Može i za fast food kobasice preporuka da ne pišem na dve teme. Na vrhu Skadarlije sam jeo, odlične su. Okej su i one blizu Pravnog/Taša.
Naja je imala svoje meso i imali su dobre kobaje.
Dzakarta ima odlicne kobaje, Stara Hercegivina takodje.

  • Hvala 1
Link to comment
4 hours ago, Milosh76 said:

Naja je imala svoje meso i imali su dobre kobaje.

To je bilo dok je Naja bio živ a neko njegov (sin?) držao mesaru na zemunskoj pijaci pa su popodne samo prebacivali ono što se ne proda u kafanu.

 

  • +1 2
Link to comment

Dajte ideju za restoran sa dobrom picom, ali da nije klasična picerija ala Pietra/MiM, već da ima i finog mesišta i koječega. Kolega odlazi iz firme, a ne jede ništa sem pice, mi ostali bismo da miksujemo.

 

Pade mi na pamet Gala kod Arene, odavno nisam posetio, ali osta mi u sećanju solidna pica, raznolik meni, a pride i povoljne cene...

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...