Jump to content
IGNORED

BG restorani v2.0


renne

Recommended Posts

Tisa balkan kuizin, nastavak istoimene ive iz jevremove. Moderno, fino,  dobra klopa. Za cene ne znam, kum se ispruzio, usluga malo steka klinci neki al tako je sad svuda. 

I brate prilicno prazno za subotnji rucak

  • +1 1
Link to comment

Drugaru dosli neki prijatelji iz Francuske, hoce da ih malo vodi po BG restoranima, ali se raspituje ima li neki sa zivom muzikom koja zna i nesto na stranjskom da otpeva a ne samo domaci repertoar?

Znam da je long shot, da se ti muzikanti cesto sele iz jednog u drugi restoran itd, ali reko da pitam, sta fali... :)

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Neki predlog za nesto fensiju večeru u centru grada? Sve dolazi u obzir ali ne želimo neko mesište.

Odlučujući faktor na kraju će biti nažalost da li je nepusacki (to mogu proveriti sama kad stignem, ne tražim da vi znate), tako da ćemo verovatno naći šipak.

Link to comment
26 minutes ago, I*m with the pilots said:

Neki predlog za nesto fensiju večeru u centru grada? Sve dolazi u obzir ali ne želimo neko mesište.

Odlučujući faktor na kraju će biti nažalost da li je nepusacki (to mogu proveriti sama kad stignem, ne tražim da vi znate), tako da ćemo verovatno naći šipak.

Langouste, Kosancicev venac. Fine dining varijanta.

  • +1 1
Link to comment

Franš je sigurica, pogotovo bašta

 

Značajno manji kvalitet, ali mnogo lep pogled - Caruso na Terazijama (ograda da nisam bio nakon izgradnje BGH2O)

 

Rubin - isto sjajan pogled, uz odličan kvalitet, ali manji izbor jela 

Link to comment
49 minutes ago, I*m with the pilots said:

Neki predlog za nesto fensiju večeru u centru grada? Sve dolazi u obzir ali ne želimo neko mesište.

Odlučujući faktor na kraju će biti nažalost da li je nepusacki (to mogu proveriti sama kad stignem, ne tražim da vi znate), tako da ćemo verovatno naći šipak.

+ za langusto

 

meni je fav lorenzo, ima i dole u beton hali fensi mesta kolko hoćeš toro, ambar…

 

 

e

rubin je značajno opao sa kvalitetom od kad je vlasnik muerte

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 3
Link to comment
26 minutes ago, Behemoth said:

Langouste, Kosancicev venac. Fine dining varijanta.

Nadam se da može čovek da ide opušteno redovno obučen u takva mesta, ili je to ipak za određenu garderobu? :unsure:

Link to comment
1 minute ago, I*m with the pilots said:

Nadam se da može čovek da ide opušteno redovno obučen u takva mesta, ili je to ipak za određenu garderobu? :unsure:

može, samo ponesite novčanik

:fantom:

 

  • Haha 2
Link to comment
15 minutes ago, I*m with the pilots said:

Nadam se da može čovek da ide opušteno redovno obučen u takva mesta, ili je to ipak za određenu garderobu? :unsure:

Ja bio na ručkovima samo, moglo je opušteno doći, kapiram da je isto tako i za večeru.

 

Što kaže Kums, samo ponesite novčanik, cene su fensi.

Link to comment
1 hour ago, I*m with the pilots said:

Neki predlog za nesto fensiju večeru u centru grada?


TwentyTwo, poslednji sprat Hotela Metropol. Jedino što nisam ja plaćao, ali učinilo mi se da su jake cene.

Link to comment
4 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

može, samo ponesite novčanik

:fantom:

 

 

Brate mili, pa ovo je bas $$$$$  :lolol: A i ja šta pitam..

Možda je meni u glavi nešto drugo fensi, izvinjavam se, mislila sam na eto nešto više od tipičnog našeg restorana gde se jede puno, malo više nobles ali ne _ovoliko_ nobles

A možda ja ni ne vladam redovnim cenama po restoranima, Toni je pričao da je sve poskupelo

Link to comment

sve navedono su ti dobri restoran, među boljima u gradu

 

to na šta si mislila, pretpostavljam old school restorani sa mesom kao jedinim izborom, je u izumiranju

 

2k dinara za jelo, predjelo, piće, desert i dižestiv su ekstra dodatak na cenu(+-50€)

 

 

dobar, a jeftin restoran u centru grada ćeš jako teško naći, a da ispunjava ostale zahteve

 

mislim da si potcenila debelo

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...