Jump to content
IGNORED

BG restorani v2.0


renne

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Da li ima neko neku ideju za proslavu dečijeg rođendana u krugu porodice u restoranu? Preferably Beograd, ali može i bliža okolina, po mogućnosti da nije centar grada i da može da se komotno parkira (što ide jedno uz drugo). Gostiju bi trebalo da bude cca 15, desetak punoletnih i 5-6 maloletnih. U principu bi trebao da bude klasičan domaći restoran, nikakav fenseraj i egzotika, primarno mi je da bude komotan i da je dobra atmosfera, da nije prevelika gužva, da je solidna klopa, i da nije sumanuto skup, tim redosledom. 

Link to comment
5 minutes ago, Ayatollah said:

Da li ima neko neku ideju za proslavu dečijeg rođendana u krugu porodice u restoranu? Preferably Beograd, ali može i bliža okolina, po mogućnosti da nije centar grada i da može da se komotno parkira (što ide jedno uz drugo). Gostiju bi trebalo da bude cca 15, desetak punoletnih i 5-6 maloletnih. U principu bi trebao da bude klasičan domaći restoran, nikakav fenseraj i egzotika, primarno mi je da bude komotan i da je dobra atmosfera, da nije prevelika gužva, da je solidna klopa, i da nije sumanuto skup, tim redosledom. 

 

Jesenas smo bili ovde 

Салаш Стремен
062 500410
https://maps.app.goo.gl/WPQpvo5hLUhhBBvB9

 

Jakovo, izgleda bas kao vojvodjansko domacinstvo, ogromna basta (dvoriste) ima omanje igraliste za decu, ima konja..mi kada smo bili mislim da su se slavila tri rodjendana istovremeno.  I sve bilo Ok.

Da, parking nije problem.

  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment
20 minutes ago, Ayatollah said:

Da li ima neko neku ideju za proslavu dečijeg rođendana u krugu porodice u restoranu? Preferably Beograd, ali može i bliža okolina, po mogućnosti da nije centar grada i da može da se komotno parkira (što ide jedno uz drugo). Gostiju bi trebalo da bude cca 15, desetak punoletnih i 5-6 maloletnih. U principu bi trebao da bude klasičan domaći restoran, nikakav fenseraj i egzotika, primarno mi je da bude komotan i da je dobra atmosfera, da nije prevelika gužva, da je solidna klopa, i da nije sumanuto skup, tim redosledom. 

Eko Park u Belom Potoku se čini da je baš i napravljen u tu svrhu.

Ako se sećam cena nije baš bio jeftin, ali ni nepodnošljivo skup. Takođe, ne mogu da garantujem kvalitet hrane. Otežavajuća okolnost je i što nisam išao tamo od kako im je gradilište obilaznice tik ispred kapije. 

  • Hvala 1
Link to comment
4 hours ago, SNARC said:

 

Jesenas smo bili ovde 

Салаш Стремен
062 500410
https://maps.app.goo.gl/WPQpvo5hLUhhBBvB9

 

Jakovo, izgleda bas kao vojvodjansko domacinstvo, ogromna basta (dvoriste) ima omanje igraliste za decu, ima konja..mi kada smo bili mislim da su se slavila tri rodjendana istovremeno.  I sve bilo Ok.

Da, parking nije problem.

kakva uzivancija ovde + klopa izgleda pravo domacinska :thumbsup:

Link to comment
3 minutes ago, Milošica said:

@msv

 

Pratim Hugestaff, volim da ga gledam, ali veliki minus je što ne voli pohovani mozak :D

od mene je dobio veliki minus kad je promenio naslov videa za kod baka praseta, prvo je bilo pojeo sve sa menija i ostao gladan, a posle je ostao zadivljen ili tako nešto...jebse.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...