Jump to content
IGNORED

O karticama i aplikacijama, od nemila do nedraga


Singer

Recommended Posts

Mislim da ovo nismo imali do sada 

Quote

Zašto Univerexport i Dynamic Life?

Univerexport potrošači na ovaj način, dok kupuju proizvode koji su sastavni deo njihove svakodnevne potrošačke korpe, ostvaruju benefit u vidu cash back-a koji se preusmerava na njihovu polisu životnog osiguranja. Kupovina je na taj način ekonomičnija, a istovremeno postaje i ulaganje.

Šta je Dynamic Life?
 
Dynamic Life kartica – aplikacija je potpuno inovativan način ulaganja u polisu životnog osiguranja – budućnost. Dynamic Life je dinamička polisa u koju možete ulagati Univerexport kupovinom, kao i na mnoge druge načine.


https://univerexport.rs/sr/stranica/32/dynamic-life-osiguranje

 

edit: ne radi na samousluznim kasama :isuse:, a ja samo zbog njih i idem u univer

Edited by Lezilebovich
Link to comment
  • 1 month later...

Jeste uzimali one čaše iz Maxija, valja li to šta?

Znam da nisu popularne ko noževi, ali nakupilo se kupona, pa da se ne baci…

maxi-kuhn-glass-lp_3.png

Čaša za vino imam dovoljno, ali obične se stalno lome i nikad ih dovoljno.

Ne znam koliko su velike ove prve za žestoka pića i mogu li poslužiti i za nešto drugo?

Ove druge su ogromne…

Link to comment

Ja sam kupila ove uske za šampanjac ali sam ih poklonila tako da nisam koristila. Čula sam da su pretanke i osetljive i da nisu baš za mašinsko pranje tako da

Aaahh Real Monsters Goodbye GIF by NickRewind

Edited by Valkyrie
  • Hvala 1
Link to comment
15 hours ago, Valkyrie said:

Ja sam kupila ove uske za šampanjac ali sam ih poklonila tako da nisam koristila. Čula sam da su pretanke i osetljive i da nisu baš za mašinsko pranje tako da

Uzeo male i velike, ne deluju loše. Manje su 3dl i meni lepšeg oblika, mogu da budu za sve… mislio sam da su dosta manje jer su kao za žestoka pića.

Veće su 4dl, nekako ružnjikave i prevelike.

Pokušao da objasnim kasirki da treba da skenira i taj kod sa kupona. Mislim, piše. Medutim sama će ona, uzela aplikaciju, brljala tamo nešto i poništila ga umesto da iskoristi. Što znači, svi kuponi vraćeni nazad, neiskorišćeni.
Laugh Laughing GIF by SWR3

Link to comment
  • 11 months later...

Jel ste videli da Booking nudi nekih 5% cash-back u vidu vaucera za Wizz Air? Fora je sto moze da se iskoristi tek nakon sto se vratite sa tog puta i onda imate 6 meseci, no, sto je dzabe i bogu je drago :) 

  • +1 1
Link to comment
On 8. 1. 2024. at 16:31, Shan Jan said:

Jel ste videli da Booking nudi nekih 5% cash-back u vidu vaucera za Wizz Air? Fora je sto moze da se iskoristi tek nakon sto se vratite sa tog puta i onda imate 6 meseci, no, sto je dzabe i bogu je drago :) 

Jesi li koristio taksi preko Bookinga nekad?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...