Jump to content
IGNORED

O karticama i aplikacijama, od nemila do nedraga


Singer

Recommended Posts

2 hours ago, gospa buba said:

ne bratesestro, zashto bih. znam gde je maksi, ali ja ka tom kraju nastupam strogo desantno, nemam ti kad, te ni ne znam shta ima. maksi perper, carina i fontana i tu je kraj.

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

Krenes od Fontane ka Carini, pa u zgradi sa leve strane u narodu poznatoj kao Kafe Soliter

Link to comment

Nbg je općina s mnogo prostora, imate svega. Kod nas preko reke Maksi drži monopol, uz Lindu, i neke dve Idee koje mi apsolutno nisu usput. 

 

Dok smo živeli na Ceraku, išla sam u silu božju nekih marketića higijene, na primer, cene značajno niže, bio i Orašac (tamo je i dalje), moglo da se kombinuje bez aplikacija :( 

 

 

Link to comment
23 hours ago, ivy said:

idea je najbolja sa fizickom karticom plus dobijes i dve male za kao privezak,mada se te brzo izlizu...

 

Ko koristi smartwatch može da prebaci sve ove kartice na sat, lakše za skeniranje nego fizička kartica ili telefon, a i može da se podeli jedna kartica na više korisnika. Ja tako koristim novu Lidl i Maxi karticu

Link to comment
14 hours ago, ivy said:

omg..ni telefon ne koristim kao svi ljudi tj. imam ukupno dve aplikacije na njemu...samo mi jos i smartwach treba sa jos vise aplikacija...

 

 

Moraš to malo da pojačaš jer kako da te prate, da o tebi brinu?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...