Jump to content
IGNORED

F1 2022-


Ivo Petović

Recommended Posts

Titula u šampionatu vozača mi ne deluje realno dostižna (možda ako bi Maxa malo poterali pehovi a Landa dobra sreća), ali konstruktorska za Mek je ostvariva, pod uslovom da se Perez ne popravi (mislim da neće, bar ne značajno) i da Piastri bude konzistentniji.

Link to comment
5 hours ago, fillex said:

Titula u šampionatu vozača mi ne deluje realno dostižna (možda ako bi Maxa malo poterali pehovi a Landa dobra sreća), ali konstruktorska za Mek je ostvariva, pod uslovom da se Perez ne popravi (mislim da neće, bar ne značajno) i da Piastri bude konzistentniji.


Perez nije mogao da prati tempo vodećih 7 vozača ni kad je u rukama imao najbržu mašinu, tako da od neke nade da će njegova forma/umeće naprasno da se podignu nema ništa. Biće Max protiv dvoglave aždaje do kraja, mada mislim da se konstruktorskoj titulu RBR više ni ne nada. Uostalom zadržavanjem Pereza su to i potvrdili (iako nema garancije da bi Ricc/Lawson bili uspešniji, realno nisu imali puno da izgube sa nekim mešanjem karata).

Link to comment

Bogami 

U Q2 odlični McL (ima još 8min).

 

Hahaha dok sam editovao iskoči Hamilton na prvo mesto.

 

Biće ovo baš zanimljivo do samog kraja.

Edited by Have_Fun
Link to comment

Zestok podbacaj Maxa i Red Bulla. Sad treba da preskoci obe Mecke i oba Ferrarija da stigne makar do podijuma..

 

Tesko,

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment

Norris

Piastri

Russell

Leclerc

Sainz

Hamilton

Max

Perez

 

Baš loše kvali za RB

Eto šanse da McL izađu na prvo mesto na tabeli timova

 

Biće haos sutra :)

 

Link to comment

Deluje da je na kraju Russell malo korigovao volan i možda ga je to koštalo .004s i drugog mesta.

 

Biće baš uzbudljivo sutra :)

 

 

Alonsova izjava nakon Q2 Kad je uzeo #11:

"Ovo je bolje od onoga čemu smo se nadali"

ne zvuči dobro :/

Link to comment

Piastri bas djubre. Dobio je pobedu posle timskih naredbi, ali nema problem da odmah posle starta agresivno napadne Landa i potencijalnp sjebe obojicu..

  • +1 2
Link to comment

Tim je jedini koji treba da se krive. Nisu postavili pravila ni u jebnom trenutku i eto im sad. Nadam se iskreno da Max uzme titulu za nekih 4-5 poena.

 

A dao je mali izjavu ove nedelje tipa “Još je rano da se uspostavlja 1-2 hijerarhija”. Zak je sigurno ponosan.

 

Zanima me samo ono “Pusti Oskara, trebaće ti tim do kraja sezone”, kada je taj momenat kada tim kao reši da je vreme da pomogne Landu. 

Edited by ducca
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...