August 24, 20241 yr Jel Ferari cele sezone ovako kilav. Nisam ocekivao ovakvo cupanje za Q3 i jednog vozaca van istog. Doduse, ni Hamilton nije usao u top 10.
August 24, 20241 yr Odlican McLaren. Fenomenalan krug Norrisa na kraju, uspeo je da izboksuje Verstappena na drugo mesto.
August 25, 20241 yr Opasno dobro trkanje za nize pozicije. Ne pamtim da sam nekad video 5 bolilda istovremeno u duelu..
August 25, 20241 yr 1 minute ago, Jimmy Kowalski said: Opasno dobro trkanje za nize pozicije. Ne pamtim da sam nekad video 5 bolilda istovremeno u duelu.. I onda Albon koji se žali da je opasno 😀Igraj druže boćanje, to je manje opasno.
August 25, 20241 yr Kao ono tuzakanje Hamiltona, za ometanje, juce u kvalifikacijama. Pa gde druze da se neko skloni, osim da ode u pesak.
August 25, 20241 yr Mekovi su jasno najbrzi, 1-4 je neuspeh ako zele da osvoje konstruktorsku titulu..
August 25, 20241 yr Ovo je najgori poraz Maxa od ihahaj. 5 trka zaredom nisu uzeli prvo mesto. Piastri realno podbacio... Edited August 25, 20241 yr by garmonbozia
August 25, 20241 yr Ovo je naravno nagadjanje, ali mozda je prelazak Roba Marshalla iz Red Bulla u Mcl kljucan da su se obrnule uloge u sampionatu..
August 25, 20241 yr Ja sam mislio da sam ja nesposoban, sto tesko preticem na igri, no izgleda da je takav slucaj i u stvarnosti. Nisam gledao dugo i cini se da je ujednacen kvalitet bolida na vrhu. Plus slicna taktika sa gumama; previse oprezno.
August 25, 20241 yr Šta ovo bi Imamo epsku sezonu, Lando moze da pritisne do kraja sezone za titulu, Mek već može da stavi šampanjac na led za konstruktorsku, samo da se ne samoubiju nekako. Edited August 25, 20241 yr by ducca
Create an account or sign in to comment