Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

 
Ako vakcina nije i ne moze da bude opasnija od virusa onda bi tvoja drugarica jos gore prosla od virusa nego od vakcine. Jel sad razumes?
Ne. Vakcina moze da utice lose na neke ljude, isto kao sto mnogi preguraju virus bez simptoma. Lutrija i jedno i drugo, nesto manja a nesto veca.

Ali da bi jedan nezarazeni Djokovic zarazio ceo kontinent sa 95% vakcinisanih, malo je verovatno.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk


Link to comment
1 minute ago, Zli Gli said:


 

 


Buraz, koje sam proziveo? Jesi ti citao moje utiske tamo ili lupetas tako kao klasican sektas? I mene boli kurac za mog ujaka, dok mi za tebe seva paja npr.

Kad smo kod demografskih grupa, i moja baba je zvanicno umrla od korone a imala je 728 pridruzenih bolesti. Keva je isla svaki dan tamo 1 ili 2 puta jer baba je morala da cisti, da joj menja pelene i jos kojesta, patnja od 5+ godina nakon sto je slomila kuk. Jel jedina koja je jednom i po nogom bila u grobu a umrla od korone? Nije. Imao sam informacije iz prve ruke o pacijentima koji su lezali zbog korone i umrlima, vakcinisanima i nevakcinisanima. Jel odnos bio 99:1? Ni blizu. Mislim, nije sve tako crno i belo bas, mani se price o statistici.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

 

Mani se priče o statistici?! Aj čitamo se na drugim temama.

Pre toga da da pojasnim pošto si mi gotivan ima decenija cela:

Za ujaka je valjda jasno da nisam ništa loše mislio.

Za tvoje iskustvo, čitao sam šta si pisao, pio si gomilu lekova i bio bolestan duže nego tvoj ujak koji je najebao od vakcine. 

 

Aj čitamo se na drugim topicima, bezveze da se posvađamo ovde.

Link to comment
Just now, Zli Gli said:

Ne. Vakcina moze da utice lose na neke ljude, isto kao sto mnogi preguraju virus bez simptoma. Lutrija i jedno i drugo, nesto manja a nesto veca.

 

Ne vredi, ne kapiras.

Link to comment
53 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ma jebe se meni za državu, ovde je nešto drugo u pitanju klasično nemanje empatije za drugoga i to je vidljivo kako skala godišta ide ka 2003.

 

to mene boli, što živim u do bola sebičnom društvu, koje ne vidi dalje od u se, na se i poda se

 

Ali to je to, ta država je sastavljena od tog društva, od tih ljudi, pojedinaca. Nije ni usnija (a ni ovi pre njega) pao sa neba nego uspešno jaše na glasovima koliko, 20% ljudi koji mogu da glasaju u državi? Neka i ova kljakava opozicija dobija još toliko, pa gde su ovih 60? 

 

Imam ih nekoliko u bliskom okruženju kao Zli, kao da objašnjavaš fikusu, džabe, nema tu zdravog razuma/empatije/logike odavno. Takvi će se vakcinisati kad dođe jedan sa špricem i dvojica sa puškama.

  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, Zli Gli said:

Ne. Vakcina moze da utice lose na neke ljude, isto kao sto mnogi preguraju virus bez simptoma. Lutrija i jedno i drugo, nesto manja a nesto veca.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

 

Pa da, ali svestan si da je ta "lutrija" na skupu od 7.7 milijardi. "Nešto veća lutrija" je, između ostalog, u Srbiji dovela do viška smrtnosti od oko 50 hiljada ljudi.

Link to comment
2 minutes ago, Meazza said:

 

Ne vredi, ne kapiras.

Pa kaže čovek da zajebem statistiku. Nema tu šta da se priča ako neko donosi zaključke isključivo na osnovu ličnog iskustva i iskustva poznanika i ne razume šta je u toj metodologiji pogrešno.

Link to comment
2 minutes ago, Heaviside said:

Pa kaže čovek da zajebem statistiku. Nema tu šta da se priča ako neko donosi zaključke isključivo na osnovu ličnog iskustva i iskustva poznanika i ne razume šta je u toj metodologiji pogrešno.

 

Sto jos cudnije, statistika i njegova licna iskustva koja je naveo se u ovom slucaju podudaraju. 

  • +1 1
Link to comment



Mani se priče o statistici?! Aj čitamo se na drugim temama.
Pre toga da da pojasnim pošto si mi gotivan ima decenija cela:
Za ujaka je valjda jasno da nisam ništa loše mislio.
Za tvoje iskustvo, čitao sam šta si pisao, pio si gomilu lekova i bio bolestan duže nego tvoj ujak koji je najebao od vakcine. 
 
Aj čitamo se na drugim topicima, bezveze da se posvađamo ovde.


Sve vreme sam pisao da imam utisak da je prehlada, kao klinac sam par puta imao one temperature 39+ kad sam se raspadao a sad do nekih 38.5 sa padovima i ponovnim rastom, sesti dan mi nasli bronhijalnu crtu i dobio pronizon i od tad je krenuo cudan period sa porastom pulsa i zakucanom temperaturom na 36.5 i osecajem bezvoljnosti, za sta su mi ti isti doktori kasnije rekli da je normalno za taj lek a receno mi je i da mi je pronizon mogao biti preskocen i svakako predoziran ali bilo je aktuelno prepisivanje terapija tih dana. Kao klinac imao upalu pluca, bolnica 10ak dana, totalno mirovanje. Mislim, daleko od toga da je ovo najsmesniji virus ali ako mene pitas, pronizon me vise poremetio u tom nekom cudnom smislu. Preterujes a pomalo i izmisljas jer sam pisao bas za ujaka da je nakon izolacije zaglavio bolnicu 8-9 dana, culi smo se svaki dan i dobro se osecao ali su mu davali intravenski neke lekove valjda. Inace 60 godina i ne bas preterano sjajnog zdravlja plus 110 kila, ugojio se zadnjih godina i generalno bio zreo da zaglavi.

Bela zastava, vakcina je svemoguca. Nadam se samo da ce sa omikronom virus da oslabi i da puste vise Novaka da igra bez da narusava svoj hram, bez da glumi u Vucicevim spotovima.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Zasto si uzimao lek? Sto nisi pustio da ide svojim tokom i onako prirodno, kako treba? Lek ne narusava hram?

 

Pokusavam da shvatim tvoju logiku.

Edited by Meazza
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...