Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

47 minutes ago, James Marshall said:

jedan čovjek koji udara lopticu i vjeruje u piramide zarađuje kao 10000 hiljada nekakvih Srba poštenih šljakera,

 

Kad cca 9900 od tih 10000 (Srba, Amerikanaca, nebitno) ne bi trčalo sa tog bedno plaćenog posla da gleda tog što udara lopticu a posle se ulogovalo na neki forum/  otišlo u kafanu da diskutuje da li mu je za to udaranje bitnija bekend paralela ili mentalna snaga, ne bi ni on zarađivao te pare. Kao ni ostali klovnovi.

  • +1 6
Link to comment

Koliko puta se pricalo u kakvu ce depresiju potonuti nacionalno bice kad Nolo batali, moraces da sedis sa zenom i decom i gledas Braunsvajg - Ingolstat.

Evo predvorja toga. :laugh:

  • Haha 1
Link to comment
13 minutes ago, James Marshall said:

Ja pričam o situaciji gdje smo došli do toga da kad neko napiše na netu: "Đokoviću brate a moglo je i bez ovoga, nisu vakcine toliko strašne" da tog nekog dočeka salva pljuvanja tipa "možeš samo da mu popušiš, šta si ti u životu uradio jado jadni, Nole car najveći, reinkarnacija Tesle, draži mi je od djece moje, ubij se jadniče, paćeniče, kompleksašu", bukvalno bilo šta što nije hvalospjev biva dočekano sa toliko otrova kao da je neko nekom uvrijedio Boga. Nije to normalno. Tolika projekcija koju su naši mediji hranili godinama je potpuno neprirodna. Nije on kriv za to, ponavljam, to je naša tuga, pokazatelj naše propasti.

 

Nije on kriv ali će on da plati. Zato što mu je ćaća degenerik, zato što su srpski mediji to što jesu, i zato što ga retardirane srbende pomahnitalo brane u komentarima. Neće da plati ni ćaća, ni mediji, ni srbende, nego Novak lično. I zato ga razvlačimo na tri različita podforuma.

Link to comment
2 minutes ago, Lancia said:

 

Recimo da je tako, meni se samo cini da taj revolt dolazi uglavnom vise od ljudi, koje nikad ili sam vrlo retko video na tenisu i sport uopste. To se ne vidi samo po postovima, vec po tovaru lajkovanja tamo gde postoji makar pljuc po Novaku u tragovima. Malo je sve to degutantno za videti.

 

On je meni slika jedne velike propustene sanse da se predstavimo bolje, pa cak i da nam bude bolje, u smislu da je nastavio onaj niz sa podrskom protestima, covek sto ima moc pa je pogresno koristi, jedna od malo "sansi" jer smo vecinu toga sami zejabali, nema veze sa njim, to nije revolt ili mrznja, za sebe mogu da kazem, a verujem i za vecinu padobranaca na tenisu, meni je zao sto ne mogu da prisustvujem necem tako normalnom kao sto je, recimo Goja nagrada, gde svi, apsolutno svi nose maske u uspevaju da isporuce pazi sad, glamur. Tako i Nole moze da obavi goat putovanje na bolji nacin, samo to. ali to onda nije Nole, jel tako, ok

Danas je, koliko sam procitao tu jednu recenicu, prvi put nesto i rekao da ima smisla, to je Harper lepo objasnio, nece da se zajebava sa ulaganjem u to sto ulaze, iskreno veruje, dal zato sto je priglup il je sujeveran il ima vezu na visem mestu, nije ni bitno, kaze da ce da se nosi sa posledicama, muski. Dobro, to je ok sada ali nije tacno da imamo duple standarde, recimo da ce on ipak, u ovakvom drustvu bolje da prodje sa gluposcu i inatom a mi ostali gore jer se presaltao na sns ekipu pred izbore pa nastavlja taj neki drugi niz, trebalo bi da je obrnuto, to je taj neki osecaj propadanja ovde zbog ove sekte sto ih gledamo kako stare kao funkcioneri a nicim ili vrlo malo zasluzuju. Posto nije u zivotu po zasluzi onda neko kao Novak, koji je toliko radio na sebi, treba da bude primer da se radom dodje na bolje mesto a ne na sedeljke sa psihopatama. Bolje u smislu normalnosti, jer je ovde sve samo nije normalno. Njegova putesestvija su normalna, i turniri i svet i publika i ceo taj paket, trebalo bi da zna za bolje. Nije tacno da ga ne vole, na njemu je i niko od tih velikih nije bez cudesa.

Do ove pandemije, neposredno pred pocetak prvi put sam poceo da ga posmatram kao neverovatnu sportsku pojavu, tako da je mozda samo zakinuo mnoge za neko uzivanje u tenisu. Isto tako, jos jednom, ne verujem da nas mrze i da njega mrze, moze samo da ih nervira ponasnjem kao sto nas nervira, oni nemaju tamo taj emotivni pristup, kao sto je neki voditelj tamo negde rekao - sta, nece da se vakcinise, ok ne moras, cao zdravo kuci - pa takav stav svi imamo za sve teme od saobracaja do cekanja u redovima, samo smo extremno tolerantni na Noleta, cik da vidim reakcije na obicnog smrtnika koji se setka medju decom zarazen, cik da vidim reakciju na obicnog smrtnika sto mi ulazi preko reda u sup il parkira na travnjak i sl, 

I nije bas da nas predstavi bolje, vec sebe, mi bi bili kolateralna steta. Hocu samo da kazem niko ga ne mrzi, nema on takav potencijal

 

Link to comment
1 hour ago, Plajvi said:

Moj cale je tako bio skenjan kad su uhapsili Dzajica, kako, to je Dzaja jebote, kako heroj njegovog detinjstva moze da bude uhapsen, kako, nemoguce. 

Hahah moj ćale isto. Stoka, uhapsili Džaaaaju, snimaju ga sa lisicima u marici jebem li im sve :D mada jeste dripački što ga nisu pozvali da dođe sam i što su ga snimali

  • +1 1
Link to comment
Just now, Heaviside said:

Hahah moj ćale isto. Stoka, uhapsili Džaaaaju, snimaju ga sa lisicima u marici jebem li im sve :D mada jeste dripački što ga nisu pozvali da dođe sam i što su ga snimali


A sto Zecevica nisu?!

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Po čemu je relevantan taj lik iz Smolenska osim što se igrom slučaja zove isto kao političar?

 

FFfNshn1_400x400.jpg

 

Ovo dole je političar Medvedev.

 

 

 

Edited by vememah
Link to comment

Pobogu, pored ovakvog zatrpavanja lažnim vestima od strane medija, državnih vrhova, svuda i na sve teme ti na moje zajebavanje reaguješ kao terijer sa linkom ka pravom profilu Medvedeva. :lolol:

 

Idi bre malo šetaj po prirodi, poludećeš  od grafikona i linkova.

 

 

Edited by JozoMujica
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, Lancia said:

 

Recimo da je tako, meni se samo cini da taj revolt dolazi uglavnom vise od ljudi, koje nikad ili sam vrlo retko video na tenisu i sport uopste.

 

+1

 

Ne pratim sport ali ovaj ima uticaj na zivot ljudi ovde, jos jedan od motora SNSa, od onih koji svojim autoritetom daju legitimitet najgoroj bagri koja nam krade zivote.  Antivakserstvo je tek jedan novi nivo ludila u drzavi koja je bukvalno 25 puta gore prosla od lazne drzave Australije po smrtnosti. Ja bih vise voleo da ne znam ko je Nole.  Kao ni da nisam cuo za Karice na primer. Da je fudbaler, istaknuti naucnik, igrac golfa - nebitno ako je stetocina.

 

Zar je toliko tesko skapirati da te se tice ono sto ti utice na zivot? Broj jedan u svetu u necemu - podrzava narko mafiju u predizbornom spotu.

 

Ne brt necu da ga komentarisem jer super pika lopticu, sve OK.

 

 

Edited by Caligula
Link to comment

 forum se sveo na pljuvanje po ex idolima: biki, ceda( o cedi vec malo manje), novak..

pored sporta najvise se pise o ovima.

 

novak je veliki sportista na svetskom nivou ali sam je izabrao da bude izopsten iz svog sporta. jebiga zna kakva je masina profi sport. meni se cini da on nema u blizini nikog zdravo razumnog i iole inteligentnog. kad mu vidis roditelje, suprugu.. sve neki blamovi. otac pravi " sad ce srbin da te kara, mogu da nam svi popuse", majka prava mira banjac iz balkanskog spijuna, stalno je zamisljam kako delje onaj krompir dok gleda tenis i kad se ucini  da je drugacija od muza iz nje izadje bujica ona zatucanog vernika..

zao mi je, mnogo sam zeleo da obori sve rekorde ali on to sigurno vise zeli ili jos  tacnije zeleo. 

 

 

  • +1 2
Link to comment
7 minutes ago, bradilko said:

 majka prava mira banjac iz balkanskog spijuna,

 

Jepse, sad sam morao da mu guglam majku. :lolol:

 

index.jpeg

 

Znaš li ti Danice šta je to Vinča?

Edited by JozoMujica
  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...