Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

6 minutes ago, Zverilla said:

Zanimljivo je da ovo prenosi samo The Australian, a detalji iza paywall.a...

 

Ovo je samo ilustracija, svako ko ima trunku zdravog razuma može i sam da zaključi da su mere koje se sprovode u veliom broju zemalja "scientifically questionable, ethically problematic and misguided".

Ali ovo nije forum na kome može da se normalno diskutuje na te teme, pa bih ovde završio svoje učešće u diskusiji.

 

 

  • +1 2
Link to comment



 
Tebi je valjda jasno da ovo ne može biti bilo kakav argument u raspravi o vakcinama i naravno da kapiraš da pijanstvo nije zarazna bolest. I naravno da znaš da je vožnja pod dejstvom alkohola kažnjiva u celom svetu.
Zašto pišeš ovakve stvari, meni je zaista misterija...



A tebi je jasno da vakcinacija nije obavezna u celom svetu (iako je dokazano da sljaka, dakle jos jedna misterija) i da nije kaznjivo biti nevakcinisan ali moze da ti se desi da te ministar neke zemlje svojevoljno izbaci sa velikog turnira jer je tako u mogucnosti. Covek je to prihvatio mirno i dostojanstveno ali istovremeno zaradio salve uvreda na nekom tamo forumu od strane nekih tamo ljudi koji ne bi culi za tenis da nije njega. Ej zivote, Bugarine kleti...

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
19 minutes ago, JozoMujica said:

 

Ovo je samo ilustracija, svako ko ima trunku zdravog razuma može i sam da zaključi da su mere koje se sprovode u veliom broju zemalja "scientifically questionable, ethically problematic and misguided".

Ali ovo nije forum na kome može da se normalno diskutuje na te teme, pa bih ovde završio svoje učešće u diskusiji.

 

Ali države gde su takve mere sprovođene (recimo Australija) nemaju apsolutno nikakav višak smrtnih slučajeva za ove dve godine, a mi imamo 50 hiljada ljudi manje danas nego što bismo imali da nije bilo epidemije ili da su sprovođene iste mere kao kod njih.

Mislim, možda su mogli biti za nijansu manje restriktivni i postići slične rezultate, ko zna. Ali bezveze je negodovati što neko hoće da spašava živote.

 

Edited by Партибрејкер
  • +1 4
Link to comment

Ma otišli smo u ekstreme svakako.

 

Ovi što ne bi mere, ne prihvataju nikakve mere. Maske su im previše, a kamoli neko distanciranje i kurci.

 

S druge strane, mnogi bi total lockdown na mesec dana kao da bi to išta rešilo (a i nesprovodivo je, pisao sam sto puta). 

 

Mere su davale rezultate, mere + vakcinacija su davale najbolje rezultate. Ako gledamo smrtnost. Dakle, ako treba grešiti, treba grešiti na stranu mera, a ne na drugu stranu. Osim, naravno, ako smo kao jedna moja drugarica koja je rekla da na svetu svakako ima previše ljudi i da je njoj OK da pomre 1-5% od korone. Nevakcinisana, nije htela masku da nosi, skoro preležala omikron, imala simptome jedva 2 dana. Niko je nikad neće ubediti da treba drugačije.

  • +1 1
Link to comment
44 minutes ago, JozoMujica said:

 

Ovo je samo ilustracija, svako ko ima trunku zdravog razuma može i sam da zaključi da su mere koje se sprovode u veliom broju zemalja "scientifically questionable, ethically problematic and misguided".

Ali ovo nije forum na kome može da se normalno diskutuje na te teme, pa bih ovde završio svoje učešće u diskusiji.

Mene je zanimalo sta imaju o tome da kazu ti naučnici. Problem je sto sem Australiana niko ne pise o njima (ili ja lose guglam)

 

I naravno da nisu sve mere u svim državama 100% ispravne, ali vecina ipak jeste 

Link to comment
2 minutes ago, Caligula said:

 

Jok more, vec par nedelja. Mislim da je covek debil, doduse ekscentrik debil

 

Zašto si ga poštovao pre tih par nedelja i šta se u vezi toga zbog čega je zaslužio tvoje poštovanje promenilo?

Link to comment

Zbog mentalne snage i donatorstva.

 

Ali ono kanabe sa Vulinom i blajvanje Vucicu me ocistilo od sentimenta i empatije.

Edited by Caligula
  • +1 2
Link to comment

Pa Nolo je fah idiot kao i svaki drugi fah idiot, samo je bolje placeni fah idiot, ali ce umreti kao i ostali fah idioti. 

Da bi postao fah idiot, logicka posledica toga je da si vrlo verovatno u 97% ostalih zivotnih pitanja i aktivnosti totalni idiot, jer svaciji dan i godina traju isto i tesko se stize jbg. 

Dakle, njega pitati i slusati o bilo cemu osim o fizickoj spremi, mentalnoj spremi (ova dva u kontekstu sporta kojim se bavi) i nutricionizmu je corav pos'o. 

Neces pitati Noloa jesu bolje zimske ili kombinovane gume, isto tako ne treba da ga pitas ni ovo, ko mu jebe mater i ko nam jebe mater, svako je izabrao za sebe. :D
 

  • +1 1
Link to comment

apropo građanina đokovića i republike srbije zanimljivo je uporediti sa slučajem joshue kimmicha i bundes republikom, obojica vrhunski sportisti(kimmich fudbaler minhenkog bajerna), obojica antivakseri i dve države neuoredive po skoro svim pitanjima ali vrlo uporedive kao zajednice ljudi koji bi trebalo da imaju isti cilj u načelu, dobrobit svih njenih građana

 

pogledati niz ⬇︎

 

  • +1 7
  • Hvala 2
Link to comment

A onda pročitaš komentare na ovaj thread i skapiraš da se Nolo zapravo priprema da naslijedi Vučića na čelu Srbije i SNS. Bio bi tek glup kad ne bi iskoristio ovakav zicer od glupavog naroda. 

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, James Marshall said:

zamisli, nekim ljudima bitnije da li je neko pajtos sa krimosima koji nam se useravaju u život i da li reklamira najveće uništitelje Srbije u posljednjih 20 godina od kojih se nećemo oporaviti nikad od toga što taj neko dobro udara lopticu i zabavlja mase u suštini beskorisnom i besmilenom rabotom koja ni po čemu ne doprinosi nikakvom boljitku društva. Jebote na šta napravismo jednog tenisera, na nekakvo polubožansko biće. Jeste, najbolji je na svijetu ikada, ali je i dalje samo teniser. Da tenis ne postoji uopšte kao pojava, niko ne bi bio na gubitku, niti čovječanstvo. Za razliku od recimo nekog doktora ili poljoprivrednika ili šta već a koji su plaćeni hiljadama puta manje od tenisera i generalno sportista. Svijet otišao u kurac, em su preplaćeni, em se u njih gleda kao u neka viša bića, pa se od njih još što je najgore očekuje i nekakva pamet pa se ljudi silno razočaraju kad konstatuju da su ti klipani vrlo često i ne baš najoštriji noževi u fioci. 

Evo slazem se, odmah da kazem da ti ne skace pritisak :D tacno je da je svet otisao u kurac, svi smo pomalo tik-tok odlepili, jer da nismo na ovom forumu bi se npr. diskutovalo o mnogo ozbiljnijim temama, koje zivot znace a ne o Novaku na hiljadu mestu, koji nista ne znaci, kao i sport koji upraznjava. Ja nekako imam utisak da samo ja na 5000 km od Srbije poznajem ljude i imam u rodbini one koji glasaju za Vucica ili u najboljem slucaju ih boli ona stvar za glasanje. Tako isto u vezi vakcinisanja, jedva da poznajem nekog ko se vakcinisao - i ne nije rec o paorima, zaostalim ljudima ili kako bi ih ovde vec nazvali. Ne ulazim mnogo u diskusije, svako nesto ceka, vaga, odmerava, gleda da klisne, da izbegne....to je duboko ukorenjen nacin razmisljanja i zivota uopste u Srbiji.

I svi mi opet, pravednici, ne raskidamo prijateljstvai drugarstva zbog politike i vakcine, tu i tamo se zakacimo posle neke casice i opet sve OK. Postoji opet gomila ljudi, koja bahato zivi dugi niz godina u Srbiji, postoji ogorcenost javnosti i ovde na forumu, ali ovoliko zuci jos nisam video, da nema Vucica i par njegovih satrapa, pomislio bi covek da nam sva nevolja u zivotu dolazi od strane Djokovica. 

  • +1 4
  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...