Jump to content
IGNORED

Građanin Đoković


Leia

Recommended Posts

30 minutes ago, Ros said:

 

pise i ovo

 

da ministar nije bio u pravu da on širi avaks propagandu

Izgleda da se ne razumemo. Ono što sam želeo da kažem je da je ministar neosnovano tvrdio da postoji opasnost da Novak širi antivaksersku propagandu. Nije imao osnova da tako nešto zaključi. Novak je sada imao zicer priliku da na BBC obrazloži koliku je nepravdu pretrpeo i on je to uradio tako što je izjavio da će se pre odreći svoje životne misije nego što će da se vakciniše. To ne da je promocija antivakserske agende nego nema dalje. Bukvalno put your money where you mouth is. Odriče se miliona i ostvarenja životnog cilja samo da ne dobije vakcinu. Lead by example. I onda zaključi da je ministar pogrešno zaključio da postoji mogućnost da Novak širi antivakserski sentiment. To je apsurdno i komično - upravo širi antivakserski sentiment i time je sebi blokirao tu liniju odbrane. Može da se eventualno brani na druge načine, da cilja na slobodu govora i izbora i da kaže da nije civilizovano proterivati ljude zato što su antivakseri (i bio bi po meni u pravu), ali mu niko neće verovati da u Australiji na pitanje o vakcini, koje bi mu sigurno bilo postavljeno, ne bi odgovorio na isti način na koji je odgovorio BBC-ju - ja to đubre u sebe staviti neću ni po koju cenu, što je po ministru i ozi javnom mnjenju dovoljan razlog za deportaciju. 

Edited by Heaviside
  • +1 6
  • Hvala 1
Link to comment
15 minutes ago, Heaviside said:

Izgleda da se ne razumemo. Ono što sam želeo da kažem je da je ministar neosnovano tvrdio da postoji opasnost da Novak širi antivaksersku propagandu. Nije imao osnova da tako nešto zaključi. Novak je sada imao zicer priliku da na BBC obrazloži koliku je nepravdu pretrpeo i on je to uradio tako što je izjavio da će se pre odreći svoje životne misije nego što će da se vakciniše. To ne da je promocija antivakserske agende nego nema dalje. Bukvalno put your money where you mouth is. Odriče se miliona i ostvarenja životnog cilja samo da ne dobije vakcinu. Lead by example. I onda zaključi da je ministar pogrešno zaključio da postoji mogućnost da Novak širi antivakserski sentiment. To je apsurdno i komično - upravo širi antivakserski sentiment i time je sebi blokirao tu liniju odbrane. Može da se eventualno brani na druge načine, da cilja na slobodu govora i izbora i da kaže da nije civilizovano proterivati ljude zato što su antivakseri (i bio bi po meni u pravu), ali mu niko neće verovati da u Australiji na pitanje o vakcini, koje bi mu sigurno bilo postavljeno, ne bi odgovorio na isti način na koji je odgovorio BBC-ju - ja to đubre u sebe staviti neću ni po koju cenu, što je po ministru i ozi javnom mnjenju dovoljan razlog za deportaciju. 

 

ok, sad mi je jasno :)

 

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, Redoran said:

 

Novak ne percipira vlast u Srbiji na način na koji je mi na forumu percipiramo. Ne ovu aktuelnu vlast, nego bilo koju pa tako i ovu. On živi neki drugi život u kojem naprosto nema ni vremena ni kapaciteta da se razmišlja poput osvešćenog srpskog građanina

Pa da al takvih je kolko oćeš. Ovde i inače.

 

EDIT A mi bismo da se bilo kakva posebna ovlašćenja za promenu daju ljudima koji imaju kapaciteta da razmišljaju i ne žive neki drugi život. I Vučić i cela ekipa žive druge živote i nemaju kapaciteta da se uživljavaju, u tome je problem.

Edited by Hermetico
Link to comment
35 minutes ago, Ros said:

ma, dje je nolo? tu mu svi drugari. i papa, i dobar prijatelj vucko, i jaran medjed, i pirat koji mu je sredio falsiranje testa

 

Image

mrze ga jer je srbin. :cry:

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, Ros said:

 

bice pre zato sto mu je mati hrvatica

mati je hrvatica kad se obilazi jadran a ne kad se svicka po srbijama i crnim gorama, valjda smo tolko naucili. :dry:

 

 

 

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...