Jump to content
IGNORED

1 izuzetan AO 20(21)22


Ros

Recommended Posts

Kacanova sam i ja cenio kao buduceg velikog sampiona kad se pojavio u Sankt Petersburgu onomad ali mrka kapa, ovo mu je izgleda maksimum. Beretini je dosta bolji potencijalno, ako nista zbog brutalnog servisa a i deluje mi psihicki mnogo stabilniji od Rusa. Nikako nije glupi debil.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
Video sam veoma interesantan intervju sa Felicijanom Lopezom. Okrpio je obe strane po zasluzi i izneo par interesantnih detalja. Prvi je da je Novak jedini nevakcinisan teniser u Top 100 (preskočio Sandgrena očigledno, ali ajde...) i da će zbog toga, hteo - ne hteo, biti usamljen u svakoj borbi koju eventualno bude odlučio da vodi. Ono, tvoj stav je tvoje pravo ali podršku ovde ne očekuj. Na to se nadovezuje drugi interesantan detalj gde kaže da se 30-ak tenisera iz Top 100 vakcinisalo pred kraj prošle sezone i da su to ciljano uradili zbog AO jer im je bilo jasno šta nailazi.
 
Ja ovo tumačim kao da se mnogim igračima vakcina uopšte ne mili ali im se mile njihove karijere i kešovina. I kad vide ovog našeg bandoglavca u fazonu su: "Pa brt mi smo legli na rudu, šta se ti sad praviš šmeker i dokazuješ da si veća faca od nas".
Pa ta "dva suprotna pola" bi mogao da konstruišeš kada bi NĐ rekao "neću da se vakcinišem neću da igram", ali on je u dogovoru sa organizatorima pokušao da se "provuče". Zapravo je on najviše "zinuo za pare".







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Ne verujem da je zinuo na pare, pre će biti da je zinuo na trofej. Ne kažem da su mu pare nebitne ali mislim da su ga trofej i izbijanje ispred Feda i Nadala po broju GS prevashodno motivisali da proba da se prošvercuje na turnir.

  • +1 7
Link to comment
Ne verujem da je zinuo na pare, pre će biti da je zinuo na trofej. Ne kažem da su mu pare nebitne ali mislim da su ga trofej i izbijanje ispred Feda i Nadala po broju GS prevashodno motivisali da proba da se prošvercuje na turnir.
Ne menja na stvari.
Želja za parama ili želja da te pamte. Ali svakako želja da budeš iznad drugih i da u toj želji koristiš sve. Vakcinaciju koja ti nije baš mila ili da probaš da se "odgovoriš" sa organizatorima...

... Shiit has hit the fan

Link to comment

"prošvercuje na turnire", iskreno ne verujem da je to više moguće, Novakov svaki pokret će biti ispraćen sa trostrukom pažnjom. Za razliku od nas, ovi stranci su skloniji da se uče na sopstvenim greškama, tako da im se ovaj epski blam više nikada neće ponoviti.

Link to comment

mmw ihrace vec za mesec dana u dubaiju :happy:

Mozda propusti americke masterse u martu u zavisnosti da li ce bajdenara svirati kraj pandemije i ukidanje svih mera u martu ili aorilu :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...