Jump to content
IGNORED

1 izuzetan AO 20(21)22


Ros

Recommended Posts

Just now, Tsai said:

u smislu nikad sampion.. pretero sam. al jedan onih koji ce imati 2-14 H2H protiv svakog ozbiljnijeg sampiona. nishikorizam

Bzvz ti to, malopre glup, sad debil, bez ikakvog razloga. Evo u pitje, da ce da osvoji bar jedan GS.

  • +1 2
Link to comment

Nije da ne mogu da zamislim da Beretini osvoji, nije on mnogo iza nivoa Rodika ili Conge, ali baš je teško kad ti je jedan udarac toliko lošiji.

Kecmanović je sjajan ali Monfis se malo potcjenjuje, rijetko se on raspada ako preko puta njega nije velika trojka.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Arkadija said:

Kecmanović sledeće igra protiv Monfisa, gde isto nije potpuno bez šansi. Monfis je igrač inspiracije i momenta, ako mu neki udarac ode onako kako nije zamislio, samo prestane da se trudi. 

U svakom slučaju Miomirov uspeh karijere.

 

Monfils je odličan u poslednje vreme tj od kada se oženio :) Odrazilo se na njegovu stabilnost, konstantniji je dosta. Naravno, ništa ne mora da znači. 

 

Što se tiče Beretinija, čovek je igrao finale wimbldona i izgubio od najboljed tenisera ikad. Teško da je neka prevara, poprilično sam siguran da ga baš ne vole za protivnika iz top 10.

Link to comment
25 minutes ago, Mil@n said:

 

Monfils je odličan u poslednje vreme tj od kada se oženio :) Odrazilo se na njegovu stabilnost, konstantniji je dosta. Naravno, ništa ne mora da znači. 

 

Što se tiče Beretinija, čovek je igrao finale wimbldona i izgubio od najboljed tenisera ikad. Teško da je neka prevara, poprilično sam siguran da ga baš ne vole za protivnika iz top 10.

 

i kevin anderson je igro finale vimbldona. i us opena :fantom:

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...